اکسکینو

زمان پخش و تکرار سریال چاردیواری از شبکه تماشا ۱۴۰۲ + روزهای پخش

0

سریال چاردیواری از شبکه تماشا : در این سایت ساعت و زمان پخش و تکرار سریال چاردیواری برای علاقه مندان به این سریال را برای شما عزیزانی که قصد دارید تا دوباره به تماشای این سریال جذاب بنشینید آماده کرده ایم. با ما همراه باشید.

سریال چاردیواری

این مجموعه به کارگردانی سیروس مقدم و با فیلمنامه ای از محسن تنابنده و سعید آقاخانیو تهیه کنندگی الهام غفوری محصول سال ۱۳۸۸ در ژانر،طنز،اجتماعی و خانوادگی است. این سریال برای بار اول از شبکه یک در نوروز ۱۳۸۹ پخش شد. اکنون قرار است بعد از چند سال به علت ماه رمضان و نوروز ۱۴۰۲ از شبکه تماشا پخش شود.

از جمله هنرمندان این سریال می توان به امیر جعفری،سعید آقاخانی،بهنوش طباطبایی،آتیلا پسیانی،مریم امیرجلالی،جواد عزتی،مهران رجبی،ناهید مسلمی،آزیتا لاچینی،محمد فیلی،صدرالدین حجازی و… اشاره کرد.

داستان چاردیواری دربارهٔ جوانی به نام نادر است که در گذشته درخواست دختر جوان و متمولی به نام مریم را برای ازدواج ظاهری و رسمی قبول کرده. دختر که قصد داشته با این ازدواج در خارج از کشور ادامه تحصیل دهد، حالا پس از چند سال از خارج از کشور برگشته و قصد دارد به ازدواج با نادر خاتمه بدهد. اما در عین حال با همکاری نادر طوری در برابر پدرش صحنه‌سازی می‌کند که او و نادر پس از چند سال زندگی مشترک، با هم اختلاف دارند. از سوی دیگر نادر در رابطه با خانواده پدری‌اش هم دچار مسائلی است که وضعیت او را پیچیده‌تر می‌کند …

سریال چاردیواری از شبکه تماشا

ساعت تکرار و زمان پخش سریال چاردیواری از شبکه تماشا

این سریال ۱۵ قسمتی از شنبه هرشب از ۱ فروردین ۱۴۰۲ هرشب ساعت ۲۰ و تکرار آن روز بعد ساعت ۲ بامداد و ۸ صبح و ۱۴ از شبکه تماشا پخش می شود.

از دیگر هنرمندان این سریال می توان به سمیرا حسن‌پور،شهربانو موسوی،نعیمه نظام‌دوست،کریم قربانی،سید مهدی حیدری،داریوش سلیمی،گیتی معینی و… اشاره کرد.

امیدواریم از دیدن دوباره این سریال جذاب و به یاد ماندنی و مهیج لذت ببرید.

همراه ما باشید

نظرات