زمان پخش و تکرار سریال آوای باران از شبکه تماشا ۱۴۰۲ + روزهای پخش

0

سریال آوای باران از شبکه تماشا :  در این سایت ساعت و زمان پخش و تکرار سریال آوای باران برای علاقه مندان به این سریال را برای شما عزیزانی که قصد دارید تا دوباره به تماشای این سریال جذاب بنشینید آماده کرده ایم. با ما همراه باشید.

سریال آوای باران

این سریال به کارگردانی حسین سهیلی‌ زاده و تهیه‌کنندگی سید محمد هاشمی اصل محصول سال ۱۳۹۳ در ژانر اجتماعی،درام و خانوادگی است. این مجموعه برای بار اول در زمستان ۱۳۹۳ از شبکه سیما پخش شد و بسیار مورد استقبال قرار گرفت تا جایی که برای گرفتن چند جایزه نامزد شده. اکنون قرار شده به مناسبت نوروز و ماه رمضان این مجموعه از ۱ فروردین ۱۴۰۲ از شبکه تماشا پخش شود.

از جمله هنرمندان این سریال می توان به حمیدرضا پگاه ،سام درخشانی ،الهام چرخنده ،مهران احمدی ،آزاده زارعی ،نیلوفر پارسا ،سیاوش خیرابی،سپیده خداوردی ،ثریا قاسمی ،مهران رنجبر و… اشاره کرد.

در خلاصه سریال آمده مردی به نام طاها ریاحی که تاجر دارو است با بروز اتفاقاتی دگرگون شده و سرنوشت عجیبی برای او و دخترش رقم می‌خورد. او پس از سال‌ها به ایران بازمی‌گردد و به دنبال دختر گمشده خود می‌گردد و متوجه می‌شود که نادر و زیور، خواهرزاده و همسر خواهرزاده‌اش، نتوانسته‌اند از دخترش نگهداری کنند و دخترش از خانه به دلیل آزار و اذیت آن‌ها فرار کرده و میان گروه‌های تکدی‌گری سر درآورده است. زیور و نادر سعی دارند دختر خودشان که بیتا نام دارد را جای باران، دختر طاها، جا بزنند اما اوضاع آنطور که باید پیش نمی‌رود و باران به دنبال پدر خود می‌گردد و این در حالی است که شکیب سردسته تکدی‌گرها قصد اخاذی و به دست آوردن پول از طریق این خانواده را دارد ؛ در این میان…

سریال آوای باران از شبکه تماشا

ساعت تکرار و زمان پخش سریال آوای باران از شبکه تماشا

این سریال ۴۰ قسمتی از شنبه هرشب از ۱ فروردین ۱۴۰۲ هرشب ساعت ۱۸ و تکرار آن روز بعد ساعت ۱۲ ظهر از شبکه تماشا پخش می شود.

امیدواریم از دیدن دوباره این سریال جذاب و به یاد ماندنی و مهیج لذت ببرید.

همراه ما باشید

نظرات