زمان پخش و تکرار سریال ملکوت از شبکه آی فیلم ۱۴۰۲ + روزهای پخش

0

سریال ملکوت از شبکه آی فیلم : در این سایت ساعت و زمان پخش و تکرار سریال ملکوت برای علاقه مندان به این سریال را برای شما عزیزانی که قصد دارید تا دوباره به تماشای این سریال جذاب بنشینید آماده کرده ایم. با ما همراه باشید.

سریال ملکوت

این سریال به کارگردانی محمدرضا آهنج و تهیه کنندگی محسن شایانفر محصول سال ۱۳۸۸ در ژانر اجتماعی،مذهبی و خانوادگی است. این سریال برای بار اول از شبکه دو سیما پخش شد و به دلیل داستان متفاوت بسیار مورد استقبال قرار گرفت. به همین دلیل است که بعد از چند سال مجدد قرار است این مجموعه از تاریخ دوم فروردین ۱۴۰۲ از شبکه آی فیلم پخش شود.ناگفته نماند این سریال جایگزین سریال دلبر آهنی می شود.

از جمله هنرمندان این مجموعه می توان به محمدرضا شریفی‌نیا،کوروش تهامی،پروانه معصومی،ایرج نوذری،رضا رویگری،فریبا متخصص،مهشید افشارزاده،نیما شاهرخ‌شاهی و… اشاره کرد.

در خلاصه مجموعه آمده حاج فتاح سلطانی مرد متمولی اسـت کـه در اثر یک سانحه، دچار مرگ مغزی شده و قدم بـه عالم دیگری میگذارد. او در حالی کـه در میان مرگ و زندگی دست و پا میزند، با ملکی همراه میشود کـه از دوران کودکی‌اش با او بوده‌اسـت. دراین سفر، حاج فتاح بخاطر کارهای خیر و دعاهای اطرافیانش، فرصت می یابد تا در زمانی کـه هنوز رشته حیاتش قطع نگردیده اسـت، اشتباهات گذشته‌اش را جبران نماید. از طرفی دیگر داماد حاج فتاح برای رسیدن بـه ثروت حاج فتاح تلاش میکند اما در واقع، او دراین مسیر، ناکام می‌ماند.

سریال ملکوت از شبکه آی فیلم

ساعت تکرار و زمان پخش سریال ملکوت از شبکه آی فیلم

این سریال ۳۰ قسمتی از پنج شنبه هرشب از ۲ فروردین ۱۴۰۲ هرشب ساعت ۲۰ و تکرار آن روز بعد ساعت ۴ بامداد و ۱۲ ظهر از شبکه آی فیلم پخش می شود.

از دیگر هنرمندان می توان به علی دهکردی،فخرالدین صدیق‌شریف،آهو خردمند،کمند امیرسلیمانی،رز رضوی،ترلان پروانه و… اشاره کرد.

امیدواریم از دیدن دوباره این سریال جذاب و به یاد ماندنی و مهیج لذت ببرید.

همراه ما باشید

نظرات