arongroups

علت فوت ناگهانی مادر نسرین مقانلو چه بود، شهناز نامدار مادر نسرین مقانلو کیست +‌عکس

0

علت فوت ناگهانی مادر نسرین مقانلو چه بود، شهناز نامدار مادر نسرین مقانلو کیست + عکسها

نسرین مقانلو در سوگ مادر نشست شهناز نامدار مادر نسرین مقانلو بازیگر درگذشت، عکس و بیوگرافی شهناز نامدار مادر نسرین مغانلو و علت فوت و درگذشتش و معرفی کامل پدر و مادر این بازیگر را در مجله حرف تازه میخوانید

بیوگرافی مادر نسرین مقانلو کیست

نسرین مقانلو بازیگر سینما و تلویزیون سوگوار مادرش شد. شهناز نامدار بازیگر قدیمی تئاتر قبل از انقلاب مادر نسرین مقانلو می باشد که در واپسین روزهای سال ۱۴۰۱ در ۲۸ اسفند ماه دارفانی را وداع گفت.

نسرین مقانلو بازیگر خوب کشورمان سال گذشته پدرش را از دست داد و چند ماه پیش نیز داغدار از دست دادن پسر جوانش شد، حالا با انتشار عکسی از فوت و درگذشت مادرش خبر داد. او با انتشار عکس های مادرش نوشت:

مادرم هم رفت به سفر و من دوباره داغ دیگری رو بر دل میکشم

خدایا چه در من دیدی که فکر کردی میتونم اینقدر قوی باشم که داری با مرگ عزیزانم منو امتحان میکنی مادرم رو هم ازم گرفتی؟؟؟؟ مادرم روحت شاد و مسیرت پر نور الان با ارشیا و بابا کنار هم هستید برای من دعا کنید که بتونم دوام بیارم.

شهناز نامدار بازیگر قدیمی تئاتر قبل از انقلاب مادر نسرین مقانلو کیست

پدر و مادر نسرین‌مقانلو

پدر نسرین مقانلو اصالتا تهرانی و در عرصه موسیقی فعالیت داشت و مادرش نیز اصالتا بختیاری و لر بوده و از هنرمندان و بازیگران قدیمی تئاتر در دوران قبل از انقلاب بود . پدر و مادر نسرین مقانلو به فاصله یک سال از هم فوت کردند. اینروزها روزی سختی برای این بازیگر کشورمان است و داغدار از دست دادن عزیزانش می باشد.

شهناز نامدار از بازیگران هم دوره شهناز تهرانی بازیگر قدیمی است و در جوانی با او و بهروز وثوقی همبازی بود. به همین مناسبت شهناز تهرانی پیام تسلیتی برای درگذشت شهناز نامدار بازیگر تئاتر به اشتراک گذاشت.

مادر نسرین مقانلو درگذشت

خانم مقانلو درباره مادرش گفته اند: مادر من خانم شهناز نامدار از بازیگران قدیم تئاتر است و از ۱۳ سالگی روی صحنه بوده و عشق و زندگی‌اش تئاتر و مردم بوده است. اعتقادات خیلی محكمی نسبت به امیرالمومنین دارد. من هم با تربیت او بزرگ شده‌‌ ام. هم خودش و هم همكارانش خیلی آدم‌های درونی‌ای هستند. نذرشان را می‌دهند و ایمانشان از امثال من خیلی بهتر و قوی‌ تر است. من از بچگی در محیط تئاتر با آنها بزرگ شده‌ام و اینها را عینا دیده‌ام.

علت فوت ناگهانی مادر نسرین مقانلو چه بود، شهناز نامدار مادر نسرین مقانلو کیست +‌عکس

 

نسرین مقانلو (زادهٔ ۱ تیر ۱۳۴۷) هنرپیشه سینما و تلویزیون اهل ایران است که از سال ۱۳۷۰ کار حرفه‌ای خود را آغاز کرده‌است. او پس از ایفای نقش در سریال مسافری از هند به شهرت رسید. وی فعالیت خود را با نقش کوتاهی در فیلم دو نیمه سیب به کارگردانی کیانوش عیاری در سال ۱۳۶۹ آغاز کرد ولی در واقع با فیلم سینمایی امید به سینمای ایران معرفی شد و با بازی در فیلم همسر بیشتر مورد توجه قرار گرفت.

وی پس از بازی در فیلم نابخشوده چند سالی را در خارج از کشور گذراند. سپس به ایران بازگشت و بازی در سینما و تلویزیون را ادامه داد. بازی در فیلم مهمان مامان وی را به عنوان یک بازیگر توانا مطرح کرد.
نسرین مقانلو در سال ۱۳۷۲ با کمال خلیلیان فوتبالیست قدیمی ازدواج کرد و پس از ازدواج برای ادامه زندگی راهی آمریکا شد.

نظرات