اکسکینو

نحوه فعال کردن عیدانه و هدیه عید نوروز ۱۴۰۲ همراه اول و ایرانسل و رایتل

0

نحوه فعال کردن عیدانه و هدیه عید نوروز ۱۴۰۲ همراه اول و ایرانسل و رایتل

“هدیه عید نوروز ۱۴۰۲ همراه اول و ایرانسل و رایتل را دریافت کنید، کد فعالسازی عیدانه و بسته رایگان و هدیه عید نوروز ۱۴۰۲ همراه اول و عیدی ایرانسل نوروز ۱۴۰۲ و عیدی رایتل نوروز ۱۴۰۲ با نحوه استفاده در این بخش زا مجله حرف تازه میخوانید

نحوه فعال کردن عیدانه و هدیه عید نوروز ۱۴۰۲ همراه اول و ایرانسل و رایتل

عیدی همراه اول نوروز ۱۴۰۲ و ایرانسل رایتل

در ادامه کد فعالسازی عیدانه و هدیه عید نوروز ۱۴۰۲ اپراتورها (همراه اول و ایرانسل و رایتل) و مدت فعالسازی و کد استعلام و مهلت زمان اتمام عیدانه نوروز ۱۴۰۲ همره اول و ایرانسل و رایتل را میخوانید

شرکت ارتباطات سیار ایران قصد دارد، به مناسبت آغاز بهار طبیعت و عید نوروز ۱۴۰۲، در تمامی اپراتورها به مشترکین دائمی و اعتباری خود عیدی دهد ، که امسال نیز میتوانید با شماره گیری *۱۴۰۲# هدیه خود را برای عیدی ۱۴۰۲ دریافت کنید.

توضیح: گفتنی است همه ساله همراه اول در عید نوروز بسته های رایگان به مشترکان دائمی و اعتبازی خود با کد فعالسازی همان سال عیدی میدهد که مبالغ آن (۱۰،۰۰۰ ریال،۲۰،۰۰۰ ریال،۵۰،۰۰۰ ریال،۱۰۰،۰۰۰ ریال و ۵۰۰،۰۰۰ ریال) است

مشترکین همراه اول مانند سال گذشته،می توانند هدیه همراه اول در نوروز ۱۴۰۲ را از ۲۹ اسفندماه تا پایان روز ۱۳ فروردین سال ۱۴۰۲، به صورت تصادفی بهره‌مند گردند.

گفتنی است گردونه “بسته و اعتبار” شامل اعتبار هدیه از ۱۰ تا ۱۰۰ هزار تومان و بسته های داخل شبکه همراه اول مانند اینترنت و مکالمه می باشد. مهلت استفاده از این بسته ها ۴۸ ساعت است.
• گردونه “خدمات زندگی دیجیتال” شامل کدهای تخفیف کسب و کارهای مختلف مانند دیجی کالا، فلای تودی، جاجیگا، نماوا، آچاره، نت باکس و … است.

فعالسازی:
اپلیکیشن همراه‌من رو بروزرسانی کنین.
وارد بخش «طرح‌های تشویقی» بشین و «عیدی ۱۴۰۲» رو انتخاب کنین.

مهلت زمان استفاده

مهلت استفاده از بسته عیدی از زمان فعالسازی تا پایان روز ۱۳ فروردین ۱۴۰۲ است.

کد فعالسازی عیدی همراه اول ۱۴۰۲

با شماره گیری عدد #۱*۱۴۰۲* عیدی خود را دریافت کنید

استعلام اعتبار بسته هدیه همراه اول

با شماره گیری #۰*۱۴۰۲* می‌توان از اعتبار بسته هدیه استعلام گرفت.

کد عیدی رایتل نوروز ۱۴۰۲ برای نوروز ۱۴۰۲

رایتل ضمن تبریک سال ۱۴۰۲، برای شما عزیزان یک بسته هدیه در نظر گرفته است.

بسته عیدی رایتل تا ۱۰۰ گیگ اینترنت هدیه تصادفی از ۲۷ اسفندماه تا ۵ فروردین

فعالسازی عیدی رایتل نوروز ۱۴۰۲: اپلیکیشن رایتل من

رایتل ضمن تبریک سال ۱۴۰۲، یک بسته اینترنت همراه هدیه تا ۱۰۰ گیگابایت برای مشترکین خود در نظر گرفته است که تمامی مشترکین دائمی و اعتباری مشمول دریافت آن هستند.

هدیه رایتل ویژه نوروز ۱۴۰۲
مشترکین رایتلی می توانند از تاریخ ۲۷ اسفند الی ۵ فروردین با مراجعه به اپلیکیشن یا سامانه رایتل من، منوی «نوروز رایتلی» شانس خود را برای دریافت هدیه نوروزی رایتل ۱۴۰۲ امتحان کنید. روش‌های دریافت هدیه:

اپلیکیشن رایتل من
سامانه رایتل من

همچنین به رسم هر سال و فرارسیدن نوروز، رایتل طرح ویژه‌ای را نیز شامل بسته‌های تخفیفی به مشترکین خود ارائه می‌دهد. بر این اساس و در روزهای ۲،۳،۱۲،۱۳ فروردین ماه، می‌توانید بسته‌های اینترنت تخفیفی ویژه خود را با کد دستوری #۲۲۷* خریداری کنید.

عیدی ایرانسل نوروز ۱۴۰۲

ایرانسل از ارائۀ هدایای ویژۀ دیجیتال،مکالمه و اینترنت برای مشترکان خود در ایام نوروز ۱۴۰۲، خبر داد.

🔸عیدی اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران برای نوروز ۱۴۰۲، شامل بسته ترکیبی دیتا و مکالمه ایرانسلی با قیمت تخفیفی و شانس برنده شدن روزانه ۱۴ گیگابایت اینترنت هدیه برای هزار نفر است.

🔸تمامی مشترکان دائمی و اعتباری ایرانسل، اولین ارائه‌دهنده ۵G و رکورددار سرعت و تعداد سایت نسل پنج در ایران، می‌توانند یک بسته ترکیبی، شامل دو ساعت مکالمه ایرانسلی (درون شبکه) و دو گیگابایت اینترنت بین‌المللی را تنها با پرداخت ۸۰۰۰ تومان دریافت کنند.

🔸تمام مشترکان اینترنت همراه ایرانسل می‌توانند از ۲۹ اسفند ۱۴۰۱ تا ۱۳ فروردین ۱۴۰۲، با مراجعه به بخش تکان شگفت‌انگیز سوپراپلیکیشن ایرانسل‌من، شانس خود را برای دریافت بسته اینترنت هدیه ۱۴ گیگابایتی امتحان کنند. این بسته، روزانه به ۱۰۰۰ نفر از مشترکان ایرانسل تعلق می‌گیرد و هر مشترک، طی بازه زمانی یاد شده، یک بار امکان دریافت آن را دارد.

 

نظرات