ماجرای کلیپ کتک زدن یک دختر توسط پسر سیرجانی

4

ماجرای کلیپ کتک زدن یک دختر توسط پسر سیرجانی

فیلمی به تازگی در فضای مجازی از کتک زدن و شکنجه یک دختر جوان توسط دو نفر در حال دست به دست شدن است.

کلیپ کتک زدن یک دختر

قسمت تلخ ماجرا اینجاست که این کاربر از این حرکتش فیلم گرفته و آن را در صفحه شخصی خود منتشر کرده است

ظاهرا و طبق گفته های خود این پسر در کلیپ علت اینکار وی فحش دادن این دختر در اینستاگرام به وی و دختری که دوستش دارد می باشد! و وی برای انتقام از این دختر با نقشه قبلی و طرح دوستی با وی ، او را از تهران به شهر سیرجان کشانده و در یک خانه باغی در این شهر این حادثه اتفاق افتاده است.

دستگیری ۲ نفر در رابطه با کتک زدن یک دختر

🔹فیلم کتـک زدن و آزار این دختر در فضای مجازی منتشر شده و عوامل آن که در سیرجان (کرمان) هستند توسط پلیس فتا شناسایی و بازداشت شدند./مهر

 


تشریح آخرین جزئیات پرونده آزار و اذیت دختر جوان در سیرجان

دادستان سیرجان:

🔹خانم بزه‌دیده که جوانی متولد ۱۳۸۱ و اصالتا سیرجانی است به همراه مادرش ساکن تهران است در نخستین جلسه رسیدگی به پرونده نسبت به متهمان اعلام رضایت کرده است اما متهم اصلی که فردی بنام امیر.ک است از جنبه عمومی جرم در زندان بسر می‌برد.

🔹 اما مادر این دختر جوان از هر دو متهم شکایت کرده تاکنون رضایتی اعلام نکرده است.

🔹متاسفانه متهم اصلی پرونده با حیله و نیرنگ دختر بزه‌دیده را ترغیب می‌کند که به سیرجان سفر کند و این دختر جوان به همراه مادرش و بهانه ملاقات اقوام به سیرجان سفر می‌کند.

🔹دختر بزه‌دیده پس از سفر به سیرجان بدون اطلاع دادن به مادر خود به یک خانه باغ که از قبل توسط متهمان پرونده در منطقه‌ای خارج از شهر فراهم شده بود می‌رود که در ادامه متهمان ردیف اول و دوم با مراجعه به این مکان اقدام به آزار و اذیت دختر جوان می‌کنند و سپس متهم ردیف اول کلیپ ضبط شده را در STORY اینستاگرام خودش به اشتراک می‌گذارد.

🔹بلافاصله پس از بارگذاری این فیلم تکان‌دهنده در اینستاگرامِ عامل جرم در روز جمعه ۱۴ دی‌ماه موضوع از طریق کمیته رصد فضای مجازی دادسرای سیرجان رصد و در اندک زمانی دستور پیگیری و اقدام صادر شده است.

🔹 هنوز چند ساعت از بارگذاری فیلم نگذشته بود که با دستور قضائی متهمِ اصلی(امیر.ک) همراه با فردی به نام(محمد.ی) که اقدام به تصویربرداری کرده بود در مخفیگاهشان توسط پلیس آگاهی سیرجان دستگیر شدند.

🔹هنگامی که متهمان به دادسرای سیرجان منتقل شدند، آنقدر شوک زده بودند که اول منکر عمل مجرمانه می‌شدند اما وقتی فیلم را مشاهده کردند و ادله دیجیتالی جرم را که از محل مخفیگاه آنها کشف شده بود، پیش روی آنها گذاشته شد بلافاصله اعتراف کردند و متهمان ردیف اول و دوم پرونده روانه زندان شدند.

🔹 در این رابطه پرونده‌ای تحت عناوین توقیف غیرقانونی، هتک حیثیت از طریق فضای مجازی و آزار و اذیت بانوان، تشکیل و متهمان ردیف اول و دوم به ترتیب (امیر.ک) و (محمد.ی) تفهیم اتهام شده‌اند.

🔹متهم ردیف اول (امیر.ک) که جوانی ۲۰ ساله است از تاریخ ۱۴ دی‌ماه با قرار بازداشت موقت روانه زندان شده است و هم اکنون نیز در زندان به سر می‌برد./ تسنیم

4 دیدگاه در “ماجرای کلیپ کتک زدن یک دختر توسط پسر سیرجانی

 1. علی گفت:

  😢

 2. محمود گفت:

  اگه اشد مجازات به وسیله خود مردم انجام شود دیگر شاهد چنین صحنه های پست ووحشیانه نخواهیم بود .موجود کثیفی که حرف زدنش آدم را متوجه بی فرهنگی اش می کرد به خود اجازه می دهد چنین کاری کند وبه دختران وزنان جوان باید به وسیله همین فیلم ها آموزش داد تا با هر ناکسی نشت وبرخاست نکنند.

 3. مجتبی گفت:

  متاسفم واسه تربیت ناصحیح خانواده این پسر
  به عنوان یک ایرانی خواهان اشد مجازات برای این دو پسر هستم

 4. حامد گفت:

  متاسفم برای جامعه مون که همچین اتفاقات پست و دلهره آوری رخ میده!
  تربیت ناصحیح
  دلم گرفت از این اتفاق….

نظرات