اکسکینو
mrchoobi

بیوگرافی امین یحیی زاده خواننده د ویس و همسرش + عکس جدید و آهنگ ها

5

امین یحیی زاده خواننده ایرانی قهرمان مسابقه استعدادیابی خوانندگی صدای برتر برنامه The Voice Persia از شبکه ام بی سی پرشیا شد. او متولد سال ۱۳۶۹ در مشهد است اما سال هاست در ترکیه زندگی میکند در ادامه با بیوگرافی امین یحیی زاده خواننده همراه با عکس ها و سوابق هنری وی آشنا شوید

بیوگرافی امین یحیی زاده خواننده کیست

بیوگرافی امین یحیی زاده خواننده د ویس و همسرش + عکس جدید و آهنگ ها

امین یحیی زاده خواننده ایرانی ساکن ترکی هاست که در سال ۱۳۶۹ در مشهد به دنیا امد. او فعالیت هنری خود را در موسیقی از ایران آغاز کرد و در نهایت مدتی است به کشور ترکیه مهاجرت کرده است.

او یکی از شرکت کنندگان مسابقه استعدادیابی خوانندگی صدای برتر برنامه The Voice Persia است که از شبکه ام بی سی پرشیا در اسفند ۱۴۰۱ پخش شد و ر نهایت توانست قهرمان و برنده نهایی این مسابقه شود. امین در یکی از اجراهای فینال د ویس، ترانه سروچمان حامد بهداد را خواند که بسیار عالی و منحصر بفرد اجرا کرد. و مورد تشویق حضار قرار گرفت.

بیوگرافی امین یحیی زاده خواننده د ویس و همسرش + عکس جدید و آهنگ ها

سوابق خوانندگی

امین یحیی‌زاده خواننده اهل مشهد است که در سال ۱۳۶۹ متولد شد. او چند سالی است در ترکیه زندگی می کند و خوانندگی را در آنجا بطور حرفه ای دنبال می کند. امین تاکنون چند ترانه و اهنگ زیبا را خوانده و تقدیمک طرفدارانش کرده است. اگر چه او پیش از مسابقه استعدادیابی د ویس، خواننده کمتر شناخته شده بود، اما حالا توانست به شهرت خوبی دست یابد و در بین مردم و اهالی موسیقی معروف شود

اهنگ های امین یحیی زاده خواننده

امین یحیی زاده برنده مسابقه The Voice

قسمت نهایی و فینال مسابقه صدای برتر در ۲۶ اسفند ۱۴۰۱ از ام بی سی پرشیا پخش شد و امین توانست از بین، چهار خواننده ی دیگر به نام های آیدا راستگو ، فرنام و کیان، برنده نهایی و عنوان نفر اول مسابقه The Voice Persia کسب کند.

5 دیدگاه در “بیوگرافی امین یحیی زاده خواننده د ویس و همسرش + عکس جدید و آهنگ ها

 1. حسن علی علیپور گفت:

  به نظر من لقب خفاش موسیقی کشورم ایران وبهشون میدم به نظرم همتایی ندارد

 2. امیر گفت:

  صدای فضایی داره و تموم نشدنی👏👏👏👏👌👌😘

 3. sadia گفت:

  واقعا صداش از نظرم بهشتیههه
  خیلی خفن بود اجراهاش
  اول شدن حقش بود

 4. نا شناس گفت:

  امین، صداش، قیافش خداستــــــــــــــــ🤍🧡💚💙🫥🫠🫠🗿🗿🗿🗿🗿🗿😵😵😵🏵🏵🏵🏵🏵🏵💐💐💐💐💐💐🌸🌸🌸🌸🌸🌸

 5. Yekta گفت:
  20
  1

  وای امین واقعا عالی اجرا کرد.
  صداش که اوفففف

نظرات