اکسکینو
mrchoobi

اتفاق تلخ برای سامان فلاح بازیکن پیکان در سانحه رانندگی / آخرین وضعیت با عکس

0

تصادف وحشتناک سامان فلاح بازیکن پیکان / آخرین وضعیت با عکس

سامان فلاح بازیکن پیکان در سفر نوروزی دچار سانحه رانندگی شد و هم اکنون در بیمارستان بستری شده است. وضعیت او خوب گزارش شده و در حال حاضر تحت مراقبت هاپزشکی قرار دارد

تصادف سامان فلاح بازیکن پیکان

تصادف سامان فلاح بازیکن پیکان و تیم ملی

سامان فلاح بازیکن تیم فوتبال پیکان در سفر نوروزی دچار سانحه رانندگی شد و هم اکنون در بیمارستان بستری شده است. وضعیت او خوب گزارش شده و در حال حاضر تحت مراقبت هاپزشکی قرار دارد

ورزش سه: در آخرین روزهای سال ۱۴۰۱ متاسفانه سامان فلاح بازیکن پیکان دچار سانحه شد.

این بازیکن که جزو ستاره‌های دعوت‌شده به کمپ نوروزی تیم ملی بود، بعد از مصاف با آلومینیوم چند روزی از کادرفنی مرخصی گرفت تا راهی شمال کشور شود و پیش از نوروز کنار خانواده باشد اما شب گذشته و در مسیر بازگشت، به علت تصادف شدید رانندگی، دچار سانحه شد و به بیمارستان انتقال یافت.

عکس و فیلم تصادف سامان فلاح بازیکن پیکان در سفر نوروزی

بعد از حادثه پیش آمده،باشگاه پیکان بلافاصله اقدامات لازم برای انتقال این مدافع ملی‌پوش از بیمارستان شهرستان دماوند به تهران را انجام داد. اگرچه بر اثر حادثه پیش آمده بخش هایی از سر و صورت این بازیکن بخیه خورده و بدن او دچار کوفتگی شدید و زخم است اما بعد از عکس‌برداری مشخص شد که او شکستگی ندارد.

آخرین وضعیت

طبق اعلام پزشکان حال عمومی کاپیتان فلاح خوب ارزیابی شده اما برای چند روز باید تحت مراقبت های پزشکی قرار بگیرد.

باشگاه پیکان در این خصوص نوشته است: “این حادثه، شانس حضور در اردوی پیش‌روی تیم ملی را گرفت و برای مدتی، سامان را از تمرین و بازی‌های پیکان دور کرد اما مطمئنا با طی کردن روند درمانی و با توجه به شناختی که از روحیه و توانایی‌های این بازیکن داریم، دعا می‌کنیم سامان را به سرعت در تمرینات پیکان ببینیم.”

نظرات