اکسکینو
mrchoobi

جدیدترین مدل های کفش پسرانه بچگانه ویژه عید ۱۴۰۲ شیک و خاص + راهنمای خرید

0

کفش پسرانه بچگانه ۱۴۰۲ : همانطور که می دانید خرید کفش برا عید ضروری است. از همین رو ما مدل های جدید کفش پسرانه بچگانه ویژه عید نوروز ۱۴۰۲ را همراه راهنمای خرید را برای شما آماده کرده ایم. همراه ما باشید.

کفش پسرانه بچگانه 1402

جدیدترین مدل های کفش پسرانه بچگانه ویژه عید ۱۴۰۲ شیک و خاص + راهنمای خرید

شما باید بدانید پاهای کودک در حال رشد و شکل گرفتن هستند، بنابراین برای حفظ سلامت و رشد مناسب پاهای او، خرید کفشی مناسب و استاندارد که همه ویژگی‌های مورد نظر را داشته باشد، از اهمیت بالایی برخودار است عدم توجه به انتخاب کفش مناسب، ممکن است در آینده مشکلات زیادی برای پاهای کودک به وجود آورد.

کفش بچگانه پسرانه

همانطور که می دانید بچه ها تحرک و جنب و جوش دارند.از این رو باید کفشی که پای آن ها می کنیم از کیفیت مطلوبی برخوردار باشد تا در دراز مدت آسیبی متوجه آن ها نشود.کفش های بزرگتر از پای فرزندتان نگیرید چون برای فرزندتان در دراز مدت مشکلاتی در زمینه راه رفتن را به وجود می آورد .رشد پای کودکان بسیار سریع است و والدین باید همواره به فکر تهیه کفش هر یک یا دوماه یکبار برای کودکانشان باشند .

کفش بچگانه

کفش مناسب کودک باید از عرق کردن پا جلوگیری کند و رطوبت را جذب کند. علاوه بر این کفش کودک باید بسیار سبک راحت و انعطاف پذیر باشد کودک باید بتواند به راحتی داخل کفش انگشتان پای خود را تکان دهد. لازم به ذکر است کفشی که کودک نتواند انگشت پای خود را تکان دهد یا به عبارتی دیگر کفش کیپ پای کودک باشد نه تنها نمی تواند مدت زیادی از آن استفاده کند بلکه به انگشتان پای کودک آسیب وارد می شود به همین دلیل توصیه می کنیم به هیچ عنوان کفش را کیپ پای کودک تهیه نکنید.

کفش پسرانه

توصیه می شود برای کودکان زیر ۳ سال هر ۳ ماه یکبار کفش تهیه شود چون رشد پای کودک در این دوران سریع تر است.بعد از ۳ سالگی می توانید این مدت را افزایش دهید البته این امر در همه ی کودکان یکسان نیست و کاملا به میزان رشد کودک بستگی دارد.همچنین خرید تعداد زیادی کفش در یک زمان کار منطقی به حساب نمی آیید چون رشد پای کودک بسیار نا منظم است و ممکن است بعد از چند ماه کفش جدیدی را که قبلا خرید کرده اید به کودکتان انداره نشود.

راهنمای خرید کفش پسرانه

بهترین کفش بچه گانه کفشی است که علاوه بر مدل مناسب و قیمت و طرح و رنگ ، با کیفیت باشد باید سطح پاهای کودکان را به خوبی پوشش دهد، نرم و انعطاف پذیر باشد ، تخت سفتی داشته باشد و هیچ فشاری به هیچ قسمت از پای کودک به خصوص پنجه های او وارد نکند، همچنین رویه کفش نرم و انعطاف پذیر باشد تا اجازه حرکت آسان را به کودکان بدهد و جریان خون در سطح پاهای آن ها به خوبی در گردش باشد.

نکات مهم خرید کفش بچگانه

کفش‌های جلوباز محافظت خوبی از پای بچه‌ها نمی‌کنند و راه رفتن با آنها برای کودکان نوپا، کار چندان ساده‌ای نیست. این در حالی است که هرچه کفش بسته و پوشیده‌تر باشد و سطح بیشتری از پای بچه‌ها را پوشش دهد، گزینه مناسب‌تری محسوب می‌شوند. موقع خرید کفش برای کودک از او سوال کنید که آیا پایش در داخل کفش راحت است یا خیر . هیچ گاه کفش تنگ را به امید اینکه جاباز خواهد کرد انتخاب نکنید انتخاب یک کفش بچه گانه مناسب برای اولین سال های زندگی و رشد کودک امری بسیار مهم است.

کفش بچگانه عید

قیمت کفش بچگانه

اندازه کفش بچگانه

ویژگی کفش بچگانه

همراه ما باشید

نظرات