اکسکینو
mrchoobi

خلاصه داستان سریال نوروزی آتش و باد با اسامی بازیگران و بیوگرافی + عکس ها

0

سریال آتش و باد : خلاصه داستان و بیوگرافی بازیگران این سریال با اسامی و عکس ها و نقش های سریال آتش و باد همراه با اسامی عوامل با بازی محمود پاک‌نیت، حسین محجوب، لاله اسکندری و… در ادامه مطلب میخوانید.

سریال آتش و باد

این سریال نوروزی به تهیه کنندگی حسن نجاریان و کارگردانی مجتبی راعی محصول سال ۱۴۰۱ در ؟ژانر تاریخی،اجتماعی و خانوادگی است. که قرار است در نوروز و ماه رمضان ۱۴۰۲ از شبکه سه سیما پخش می شود. مطمئن هستیم این سریال بسیار مورد استقبال همگان قرار می گیرد. ناگفته نماند این مجموعه به تازگی تعغیر نام داده و نام قبلی آن جشن سربرون بوده است.

خلاصه داستان

این سریال با یک جنگ بزرگ ادامه پیدا می‌کند و همزمان پرداخت‌هایی به فراز و فرودهای تاریخی ایران در عصر مشروطه دارد…

خلاصه سریال آتش و باد

اسامی بازیگران سریال آتش و باد

حسین محبوب

او متولد ۱۰ مرداد ۱۳۲۷ است. وی به خاطر فیلم رنگ خدا جایزه بازیگری جشنواره والنسین فرانسه و جشن خانه سینما و جشنواره فیلم فجر را به دست آورد. ضمن اینکه برای فیلم من ترانه ۱۵ سال دارم دوباره از جشن خانه سینما جایزه گرفت. او برای فیلم پرده آخر کاندیدای جایزه از جشنواره فجر و برای طبل بزرگ زیر پای چپ کاندیدای جایزه از جشن خانه سینما شد. از دیگر آثار وی می توان به رگبار،ماه و خورشید،ملک سلیمان،کاکا،زمانه،صاحبدلان،سربدران،دلیران تنگستان و… اشاره کرد.

بازیگران سریال آتش و باد

حسین محبوب در سریال آتش و باد

لاله اسکندری

زادهٔ ۳۰ آذر ۱۳۵۴ در تربت حیدریه بازیگر و عکاس اهل ایران است. وی خواهر ستاره اسکندری است. از جمله آثار ایشان می توان به این زن حرف نمی زند،مخمصه،دریاچه ماهی،هزار پا،تیغ و ترمه،خاک سرخ،در چشم باد،بی قرار،آهوی من مارال و… اشاره کرد.

عوامل سریال آتش و باد

لاله اسکندری در سریال آتش و باد

دیگر عوامل

متاسفانه اطلاعاتی در دسترس نیست.

نظرات