تفریحات

دانلود کامل سریال شهباز قسمت ۲۹ بیست و نهم قسمت ۲۹ با پخش انلاین

1

دانلود کامل سریال شهباز قسمت ۲۹ بیست و نهم قسمت ۲۹ با پخش انلاین

قسمت ۲۹ سریال شهباز (سریال قسمت ۲۹ بیست و نهم) با پخش تلوبیون و شبکه یک را در ادامه ببینید که امشب سه شنبه ۱۶ اسفند ۱۴۰۱ بعد از اذان مغرب از شبکه ۱ پخش شد، سریالی معمایی و پیچیده تا کنون مورد توجه بینندگان و مخاطبان تلویزیون قرار گرفته است.

دانلود کامل سریال شهباز قسمت 29 بیست و نهم قسمت ۲۹ با پخش انلاین
قسمت ۲۹ سریال شهباز

قسمت بیست و نهم سریال شهباز قسمت ۲۹ (قسمت ۲۹) شبکه یک سیما حوالی ساعت ۲۲:۱۶ پخش میشود که میتوانید پخش انلاین و همچنین تکرار آن را در تلوبیون و آپارات و شبکه دو با سکانس های جنجالی ببینید:

اگر قسمت های پخش شده قبلی سریال شهباز را تماشا نکردید می توانید از بخش دانلود همه قسمت های سریال شهباز در پایین صفحه کمک بگیرید

داستان قسمت بیست و نهم

قسمت ۲۹ سریال تلویزیونی شهباز پخش شد و داستان تا اینجای کار به حمله ارغوان به نیروگاه رسیده و او نجوا را نیز مجبور کرده تا با او در این خرابکاری همکاری کند، اما شهباز و مامورانش همزمان با فرا ارغوان و نجوا، به نیروگاه می رسند و متوجه می شوند که حمله ای در شرف وقوع است. سریال هیجانی و جذاب شهباز را هر شب به جز پنجشنبه و جمعه در ساعت ۲۲ از شبکه یک سیما تماشا کنید. این مجموعه یکی از جدیدترین فیلم های صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در شبکه سوم سیما است که این شب ها ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه یک و ساعت ۲۳ از شبکه تهران پخش میشود و آمار نشان می دهد که بازدید بالایی داشته و بسیار مورد مور توجه بینندگان قرار گرفته است.

به قسمت پایانی سریال شهباز چیزی نمانده و چند قسمت دیگر به اتمام می رسد. موضوع اول جذابیت بوده که بسیار مهم است یعنی آن چه که مردم ببینند، بپسندند که البته این موضوع جذاب باید حاوی یک پیام روشن باشد تا رسانه ملی بر اساس رسالت خود، پیامی که منتقل می کند حتما برای مخاطبان مناسب و سازنده باشد.
این سریال به کارگردانی حمیدرضا لوافی و نویسندگی مینا خدیوی در ۳۰ قسمت با بازی علیرضا آرا و میلاد میرزایی است و در آن بازیگران شناخته شده ای به ایفای نقش پرداختند. آرش مجیدی، رضا داوودنژاد، علیرضا آرا، میلاد میرزایی، مهدخت مولایی، نیما نادری، سیروس همتی، فاطیما بهارمست، غزال نظر و پاوان افسر در این مجموعه نقش آفرینی می کنند

1 دیدگاه در “دانلود کامل سریال شهباز قسمت ۲۹ بیست و نهم قسمت ۲۹ با پخش انلاین

  1. علی اکبرجرجندی گفت:

    باعرض سلام وخدا قوت وخسته نباشید خدمت همه کسانی که زحمت کشیدیدواین سریال بسیارزیباوجالب و… را ساختید.
    واقعا خیلی رضایت مندبود.
    باتشکر فراوان

نظرات