اکسکینو
mrchoobi

آخرین خبر درباره وضعیت تعطیلی مدارس فردا یکشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ (جدید)

0

آخرین خبر وضعیت تعطیلی مدارس یکشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ به دلیل آلودگی هوا در شهرهای تهران ، البرز و کرج ، ایلام و شهرهای جنوبی ، اصفهان ، تبریز ، زاهدان، زابل، مشهد ، خوزستان ، اهواز ، یزد ، خراسان شمالی، خراسان جنوبی، اهواز، ، خوی، سلماس، سیستان و بلوچستان ، بوشهر ، زنجان ، اصفهان ، رشت ، سقز ، سنندج ، کردستان و شیراز و… تعطیلی مدارس یکشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ تعطیل است؟ یا نه این خبر در حال تکمیل و بروزرسانی میشود…

آخرین خبر درباره وضعیت تعطیلی مدارس فردا یکشنبه 14 اسفند 1401 (جدید)
تعطیلی مدارس فردا یکشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۱

تعطیلی مدارس برای یکشنبه ۱۴ اسفند ۱۴۰۱ در دستور کار نیست و فردا تمامی مدارس باز بوده و تعطیل نیست.

پس از گذشت ماه ها از مسمومیت مشکوک دانش آموزان مدارس اینروزها، خانواده ها بسیار نگران جان و سلامتی فرزندانشان هستند و انی معما هنوز پس از گذشت دو ماه لاینحل باقی مانده است. امروز مسمومیت های سریالی مدارس، پس از تهران و قم و اصفهانف و صفدشت رسیده است. اما هنوز تعطیلی مدارس به علت مسمومیت اعلام نشده است . اگر خبر جدیدی درباره تعطیلی مدارس اعمال شد به اطلاع شما خواهد رسید.

این خبر در حال تکمیل و بروزرسانی است

ماجرای مسمومیت دانش آموزان این روزها اذهان جامعه را مشغول و افکار عمومی را نگران کرده است. مسمومیت چند ماهی است که در میان برخی از دانش آموزان دختر رخ می‌دهد،‌ اما تا به امروز درباره علت اصلی این امر به طور کامل و شفاف اطلاع‌رسانی نشده است. متاسفانه شاهد مسمومیت در تهرانسر و تهرانپارس تهران و اردبیل،‌کرمانشاه و بروجرد و زنجان و اردبیل و صفادشت و تبریز و … بودیم.

مدارس البرز تعطیل نمیشود

مدیرکل آموزش و پرورش البرز: با وجود ماجرای مدارس در فردیس اما مدارس در این استان تعطیل نمی‌شود.
به گزارش خبرنگار مهر، علی حجرگشت اظهار کرد: با وجود ماجرای مدارس در فردیس اما مدارس در این استان تعطیل نمی‌شود و سیاست دولت این نیست که به سمت آموزش مجازی برویم.

آب و هوای شهرها ۱۴ اسفند

رئیس مرکز ملی پیش‌بینی و مدیریت بحران مخاطرات اعلام کرد: یکشنبه (۱۴ اسفند) در اغلب مناطق کشور جوی آرام و آسمانی صاف پیش‌بینی می‌شود. دوشنبه (۱۵ اسفند) نیز با ورود سامانه بارشی از غرب کشور در نوار غربی کشور و ارتفاعات البرز در استان‌های تهران، البرز، قزوین و زنجان بارش باران و وزش باد شدید موقتی رخ خواهد داد. از روز جمعه تا دوشنبه در غالب مناطق کشور وزش باد، قابل ملاحظه خواهد بود و طی روز‌های جمعه و شنبه در نیمه‌غربی کشور احتمال خیزش گردوخاک وجود دارد.از روز شنبه تا دوشنبه افزایش محسوس دما در غالب مناطق کشور به ویژه در استان‌های ساحلی خزر رخ خواهد داد.

نظرات