تفریحات

فیلم دلخراش لحظه برخورد و مرگ فوتبالیست جوان تهرانی را کامل ببینید

0

فیلم دلخراش لحظه برخورد و مرگ فوتبالیست جوان تهرانی را کامل ببینید

انتشار فیلم لحظه مرگ دلخراش فوتبالیست جوان تهرانی به نام علی نوبخت در زمین فوتبال موجی از تاسف و حزن و اندوه را در جامعه فوتبال به دنبال داشت. علی نوبخت بازیکن تیم فوتبال احسان شهرری در حین بازی در زمین فوبتال دچار حادثه شد و پس از کما رفتن روز گذشته درگذشت.

فیلم مرگ دلخراش علی نوبخت فوتبالیست جوان تهرانی

مرگ دلخراش فوتبالیست جوان تهرانی به نام علی نوبخت در زمین فوتبال موجی از تاسف و حزن و اندوه را در جامعه فوتبال به دنبال داشت. علی نوبخت بازیکن تیم فوتبال احسان شهرری در حین بازی در زمین فوبتال دجچار حادثه شد و پس از کما رفتن روز گذشته درگذشت.

این مدافع تیم فوتبال احسان شهرری در دیدارهای هفته بیست و هشتم لیگ برتر نوجوانان تهران بر اثر برخورد با بازیکن حریف و ضربه به سر بیهوش کرد و پس از ناتقال به بیمارستان و کما رفتن در نهایت تاسف درگذشت.

علی نوبخت، متولد دهه ۸۰ در تهران و مدافع تیم فوتبال احسان شهرری با سرمربیگری محمد سیانکی بود که در اسفند ماه ۱۴۰۱ به علت صربه به ناحیه سر از دنیا رفت

پزشکان پس از یک هفته مراقبت‌های پزشکی از بازگشت علی نوبخت به زندگی ناامید شده‌اند و روز گذشته دستگاه‌های متصل به بدن این ورزشکار قطع کردند و این فوتبالیست جوان درگذشت.

ویدیوی لحظه مرگ فوتبالیست جوان تهرانی را در زیر ببینید:

 

جزئیات حادثه

به گزارش مهر، دقیقه ۷۵ یکی از دیدارهای هفته بیست و هشتم لیگ برتر نوجوانان تهران با اتفاقی تلخ و ناراحت کننده همراه شد؛ جایی که علی نوبخت مدافع تیم فوتبال احسان شهرری آخرین ضربه سرش را برای دفاع از تیمی که در آن عضویت داشت زد و پس از چند صدم ثانیه ضربه سهمگینی به گیج‌گاه او وارد شد که او را بلافاصله بیهوش کرد.

در نهایت پزشکان پس از یک هفته مراقبت‌های پزشکی از بازگشت علی نوبخت به زندگی ناامید شده‌اند و روز گذشته دستگاه‌های متصل به بدن این ورزشکار قطع کردند و این فوتبالیست جوان درگذشت.

محمد سیانکی، گزارشگر نام‌آشنای صداوسیما که سرمربیگری تیم نوجوانان احسان ری را برعهده دارد درمورد مرگ علی نوبخت، بازیکن تیمش گفت: متاسفانه این جوان بااخلاق تیم ما در جریان مسابقه با بازیکن حریف سربه‌سر شد و بلافاصله با اورژانس او را به بیمارستان انتقال دادیم. در این یکی دو روز ضریب هوشی جوان ناکام مدام بالا و پایین می‌شد که درنهایت کاری از دست دکترها برنیامد و بازیکن خوب و بااخلاق ما فوت کرد. پزشکان اعتقاد داشتند که ضربه به نقطه حساسی از گیجگاه علی خورده و کاری از دست کسی ساخته نیست. این حادثه را به خانواده نوبخت و جامعه فوتبال تسلیت می‌گویم و ان‌شاءالله که دیگر شاهد این اتفاقات ناگوار و دردناک در زمین فوتبال نباشیم.

نظرات