اکسکینو
mrchoobi

فال ابجد ۱۳ اسفند ماه‌/ فال ابجد امروز شنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ چی می‌گوید!!

0

فال ابجد ۱۳ اسفند ماه‌/ فال ابجد امروز شنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ چی می‌گوید!!

در اینجا فال ابجد ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ را برای شما اماده کرده ایم. فال ابجد روز شنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ به شما میگه: اتفاقات جدیدی را تجربه می‌کنید، از ریسک کردن نترسید و نگذارید ترس مانع پیشرفت شما شود.… ادامه فال ابجد شنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ را بخوانید. حالا نیت کن:

فال ابجد 13 اسفند

🔮 فال ابجد امروزت را اینجا بخون

فال ابجد ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ برای متولدین فروردین

💫 ج آ د

اتفاقات جدیدی را تجربه می‌کنید، از ریسک کردن نترسید و نگذارید ترس مانع پیشرفت شما شود. بهتر است اخلاق و رفتار درست با اطرافیان تان داشته باشید تا بتوانید موفقیت را به دست بیاورید و خود را به خوشبختی و سربلندی درآینده برسانید.

فال ابجد ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ برای متولدین اردیبهشت

💫 ج آ د

انسانی متواضع و دلسوز هستی و نیتی پاک داری، از این رو مورد اعتماد همگان قرار می گیری. خود را دست‌کم نگیر. قدر خود و توانایی‌هایتان را بدان و اعتماد به نفس خود را حفظ کن. موقعیتی خوب خواهی یافت و نزد همگان عزیز و محترم خواهی شد؛ اما شرط رسیدن به آن تلاش و کوشش است.

فال ابجد روزانه ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ متولدین خرداد

💫 د آ ج

بهترین فرصت در اختیارت قرار گرفته. هرچه زودتر برخیز و تحولی در زندگی خود ایجاد کن؛ زیرا آنچه تو طالب آن هستی در زندگی فعلی‌ات نخواهی یافت. رکود و سکون دیگر کافی است. زمان حرکت و همت رسیده است. از خدا یاری بخواه و وارد عمل شو که موفق خواهی شد.

فال ابجد شنبه ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ متولدین تیر

💫 د ج د

غصه نخورید که زندگی به همین روال باقی نخواهد ماند، بالاخره روزگار سختی و مشقت تمام می شود و ابرهای تیره از آسمان زندگی شما کنار می رود، اما لازم است نقطه ضعف های خود را بشناسید. علت اشتباه و شکست ها را بررسی کنید تا با موانع آشنا شده و در رفع آن ها بکوشید. ریاکاری و دورویی عاقبت خوبی ندارد. با اراده و خلوص نیت و توکل بر خدا به راه ادامه دهید.

مرداد

💫 آ د آ

روزهای عمر می‌گذرد، نه خوشی‌ها باقی خواهد ماند و نه سختی‌ها. به لذت‌های زودگذر دنیا دل نبندید که هیچ چیز دائمی نیست. برای آرزوهای غیرممکن وقت خود را هدر ندهید. به لطف و رحمت پروردگار ایمان داشته و به او توکل کنید. قناعت پیشه باشید و شک نکنید که هر اتفاقی که رخ دهد حتما حکمتی داشته و خیری در آن نهفته است.

شهریور

💫 آ آ ب

اکنون که با همه زیرکی‌ها و کناره‌گیری‌ها در دام عشق اسیر شده‌ای. بی‌تابی‌ها و غصه‌های تو بیهوده است. خود را بیش از این عذاب نده و نسبت به آینده نا‌امید نباش. بدان که تو در میان رقیبان خود برگزیده خواهی شد. آنها کنار گذاشته خواهند شد و این تو هستی که به مقصود خود خواهی رسید.

 مهر

💫 ج د آ

مهربان و با محبت هستید. شخصی در حق شما بدی کرده است،او از کارش پشیمان است و شما بهتر است آن را ببخشید و کینه‌ای به دل نداشته باشید. خودتان را درگیر مسئله‌ای کرد‌ه‌اید که اهمیت ندارد ولی آن را برای خودتان بسیلر بزرگ کرده‌اید، لطفاً از بزرگ نشان دادن مسائل بی ارزش خودداری کنید.

فال ابجد ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ متولدین آبان

💫 ب د ب

توصیه های اطرافیان را جدی بگیرید و نگذارید که نظر آن‌ها نسبت به شما تغییر کند، کمی حوصله کنید و خشم خودتان را کنترل کنید.

از رویاهایی که دارید فاصله نگیرید، برای رسیدن به آن‌ها تلاش کنید و نگذارید که رویاهایتات برای شما دست نیافتنی شود. دست از تلاش نکشید.

فال ابجد ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ متولدین آذر

💫 آ آ ج

همیشه در زندگی خود را به جای دیگران بگذارید، آنچه را برای خود نمی‌پسندید برای دیگران هم نپسندید. به هرکه میتوانید محبت کنید آن هم بدون منت و چشم‌داشت، روزی که فکرش را هم نمی‌کنید محبتهایتان به کمکتان می‌آیند.

فال ابجد ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ متولدین دی

💫 ج ‌آ ‌ آ

بین دو راهی قرارگرفته‌اید و نمیدانید چه تصمیمی به ضرر یا به نفع‌تان خواهد بود. گاهی لازم است در زندگی ریسک کنید.آنچه را از دست داده اید دوباره
به دست خواهید آورد و در جستجوی هرچه هستید، آن را خواهید یافت و از نگرانی و پریشانی نجات می‌یابید.‌

فال ابجد ۱۳ اسفند ۱۴۰۱ متولدین بهمن

💫 ب آ ج

فرصت بسیار خوبی را در زندگی از دست داده‌اید ولی نباید غصه بخورید. سعی کنید به فرصت‌های دیگری که در مسیرتان قرار می‌گیرد، فکر کنید.

مشکلات زندگی سبب شده است که دیگر انگیزه و هدفی برای زندگی کردن نداشته باشید. مطمئن باشید که با صبر همه چیز درست شده و از قبل هم خیلی بهتر خواهد شد.

فال ابجد۱۳ اسفند ۱۴۰۱ متولدین اسفند

💫 ب ب آ

با آرزوهای محال و دست نیافتنی عمر خود را هدر ندهید و عاقلانه فکر کنید و تصمیم بگیرید. هرگز از خط تعادل خارج نشوید و از افراط و تفریط برحذر باشید. اگرچه ناملایمات زندگی فشار زیادی به شما آورده اما شجاعت خود را حفظ کنید و در برابر سختی ها سر خم نکنید که انشالله به نیت دل خود برسید.

نظرات