اکسکینو
mrchoobi

جدیدترین مدل های شال زنانه ویژه عید نوروز ۱۴۰۲ شیک و مجلسی + نکات مهم خرید

0

شال عید ۱۴۰۲ : همزمان با شروع سال جدید خرید یک شال شیک و مجلسی بسیار مهم و ضروری است. به همین دلیل ما علاوه بر مدل های شیک این نوع شال نکات مهم هنگام خرید را هم برای شما همراهان عزیز آماده کرده ایم. همراه ما باشید.

شال عید 1402

جدیدترین مدل های شال زنانه ویژه عید نوروز ۱۴۰۲ شیک و مجلسی + نکات مهم خرید

یکی از نکات مهمی که در زمان خرید شال باید به آن بسیار توجه کنید، جنس پارچه است. چون جنس پارچه را باید متناسب با فصل و کاربرد آن انتخاب کنید. مثلاً جنس ابریشمی، ساتن و گیپور برای استفاده در مجالس رسمی بسیار مناسب است و شال های نخی و حریر مناسب استفاده های روزانه است. پارچه های ضخیم و کلفت برای فصول سرد سال مناسب است و پارچه های نازک و لطیف برای فصول گرم سال پیشنهاد می شود. اما معمولا برای عید جنس ابریشمی و مجلسی خریداری می شود که بسیار هم شیک است.

شال زنانه ویژه عید

طرح و نقشی را باید برای خود انتخاب کنید که علاوه بر هماهنگی آن با چهرۀ شما، متناسب با سن شما هم باشد. به عنوان مثال اگر جوان هستید می توانید طرح های مدرن مانند کوبیسم، چهار خونه و یا زنجیری را انتخاب کنید و اگر مسن هستید از طرح های سنتی مانند گل و بته جقه استفاده کنید. خوشبختانه امسال طرح خاصی مد نشده و همه ی طرح ها امسال مورد استفاده هست. ناگفته نماند رنگ امسال طیف قرمز و زرشکی است.

شال زنانه

اندازۀ استاندارد برای شال ۹۰ سانت می باشد و شال های استاندارد عرض ۷۰ سانت و طول ۱۸۰ سانت دارند. ولی اگر می خواهید حجاب بهتری داشته باشید می توانید از اندازه های بزرگتر استفاده کنید. برای افرادی که می خواهند شال خود را مدل دار ببندند سایز ۱۰۰ یا ۱۱۰ پیشنهاد می شود. خرید شال های سه متری و یا هنرمندی برای بانوانی که میخواهند استایل شیک و خاصی داشته باشند توصیه می شود.

رنگ شال 1402

قیمت آن با توجه به جنس، کیفیت پارچه و دوخت آن تعیین می شود و شما می توانید مدلی را انتخاب کنید که با بودجۀ شما تطابق داشته باشد.اما معمولا قیمت برای عید گران و زیاد است.البته انصاف فروشنده هم بر روی قیمت بی تاثیر نیست.

قیمت شال 1402

نحوۀ شست و شو با توجه به جنس و نحوۀ تولید آن مشخص می شود که برخی از آنها را باید با دست شست و شو دهید و برخی از آنها را می توان با ماشین لباس شویی شست. عمر شال  با شست و شوی نامناسب کم می شود و گاهی اوقات با اولین شست و شوی نامناسب، غیرقابل استفاده خواهند شد.

طرح شال عید 1402

یادتان باشد شال نباید از روی سر، سُر بخورد تا شما مجبور نباشید که مداوم روسری را مرتب کنید. در زمان خرید حتماً  پرو کنید تا سبک و سنگینی آن را متوجه شوید. هر چقدر که سبک باشد روی سر بهتر و راحتتر قرار می گیرد.

راهنمای خرید شال عید

قواره شال زنانه

مدل های جدید شال عید 1402

جنس شال عید 1402

همراه ما باشید

نظرات