اکسکینو
mrchoobi

دانلود کامل آهنگ سلام فرمانده ۲ ابوذر روحی با متن (نماهنگ و صوتی)

0

دانلود کامل مداحی و آهنگ سلام فرمانده ۲ برای ولادت امام زمان (عج) و نیمه شعبان ۱۴۰۱ با صدای ابوذر روحی و گروه ماح در دو نسخه MP3 ، MP4 با متن در ادامه مطلب می توانید به صورت صوتی و کلیپ دانلود کنید. این آهنگ کار مشترکی از ابوذر روحی مداح معروف و گروه سرود ماح به مناسبت ولادت امام زمان عج و نیمه شعبان در جمعه ۱۲ اسفند سال ۱۴۰۱ برای اولین بار منتشر شد.

سلام فرمانده ۲

سلام فرمانده ۲ ورژن جدید آهنگ سلام فرمانده با مداحی جدید ابوذر روحی با همکاری گروه سرود ماح برای اولین بار در ۱۲ اسفند ماه ۱۴۰۱ به مناسبت ولادت حضرت مهدی عج در اسفند ۱۴۰۱ منتشر شد. در این اثر به موضوع انتظار و رفاقت نسل نوجوان و کودک با امام عصر(عج) و یاریگری حضرت تأکید شده و عوامل اجرایی این سرود، نیز همان عوامل اجرایی نسخه قبلی هستند.

نسخه دوم سلام فرمانده مانند نسخه اول با شعری از سیدمهدی بنی‌هاشمی لنگرودی و اجرای ابوذر روحی به تهیه‌کنندگی حجت‌الاسلام سعید نعیمی می باشد.

دانلود نسخه کامل سلام فرمانده ۲

کلیپ سلام فرمانده ۲ را به صورت نماهنگ ببینید:

دانلود مداحی و سرود سلام فرمانده ۲ صوتی

برای افزایش یا کاهش صدا از کلیدهای بالا و پایین استفاده کنید.
نماهنگ کامل و صوتی کامل سلام فرمانده به زودی در این صفحه قرار می گیرد…..

متن و شعر

دلخوشی دنیای من
میدونی که چقد دوست دارم
ای آقای من …
فرمانده سلام من سربازتم …
ادامه به زودی…..

با پخش تیزر سرود سلام فرمانده ۲ از رسانه ملی، تهیه‌کننده این اثر با اشاره به اینکه این سرود جمعه شب ۱۲ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۲۰ از شبکه سه سیما پخش خواهد شد گفت: برای نخستین بار سرود “سلام فرمانده ۲” با حضور بیش از یک هزار کودک و نوجوان گیلانی در شب میلاد آقا امام زمان (عج) در پارک فجر شهرستان لنگرود در استان گیلان اجرا می‌شود.

حجت الاسلام والمسلمین سعید نعیمی تهیه‌کننده سلام فرمانده ۲ در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت با اشاره به اجرای ۱۰ هزار نفری سرود سلام فرمانده ۲ اظهار کرد: به فضل الهی و عنایت ویژه آقا امام زمان (عج) این بار اجرای “سرود سلام فرمانده” با حضور لشکر ۱۰ هزار نفره و ۱۴ استان کشور به نیت ۱۴ معصوم اجرا شد.

مسؤول گروه ماح «ملت امام حسین(ع)» با اشاره به روایت متعدد تاریخ درباره لشکر ۱۰ هزار نفره برای امام زمان (عج) گفت: پس از فراگیری سرود سلام فرمانده که قطعاً عنایت حضرت ولی عصر (عج) را به همراه داشت ما قول اجرای سرود با ۱۰ هزار نفر را داده بودیم که به فضل الهی این کار انجام شد.

عوامل

در این اثر به موضوع انتظار و رفاقت نسل نوجوان و کودک با امام عصر(عج) و یاریگری حضرت تأکید شده و عوامل اجرایی این سرود،نیز همان عوال اجرایی نسخه قبلی هستند.

نعیمی در پاسخ به اینکه برای اجرای نسخه دوم سرود سلام فرمانده واهمه‌ای از عدم استقبال نداشتید، تصریح کرد: علیرغم همه کمبود امکانات در کنار تأکید خودمان برای مردمی ماندن سرود سلام فرمانده، این اثر در مدت ۴۸ ساعت در شهر مقدس قم ضبط شد که بدون شک وقتی اسم آقا درمیان باشد ترس معنایی ندارد.

گفتنی است نسخه نخست سرود «سلام فرمانده» کاری از گروه «ماح» «ملت امام حسین (ع)» در لنگرود است که با شعری از سیدمهدی بنی‌هاشمی لنگرودی و اجرای ابوذر روحی به تهیه‌کنندگی حجت‌الاسلام سعید نعیمی، ۲۷ اسفندماه ۱۴۰۰ مصادف با نیمه شعبان برای نخستین بار در شهر لنگرود استان گیلان پخش شد. حالا در اسفند ۱۴۰۱ نسخه دوم این سرود به طور سراسری پخش خواهد شد.

نظرات