اکسکینو
mrchoobi

تا عید میکاپ آرتیست شو + مدرک فنی و حرفه ای!

0

اینکه در حال حاضر وارد این صفحه شده و در حال مطالعه آن هستید، صادقانه به شما تبریک می گویم. چرا که قطعا به دنبال یادگیری مهارتی هستید که در بازه زمانی کوتاه، شما را به درآمد برساند. همه ما روزها و یا اتفاقاتی در ذهنمان داریم که آنرا نقطه عطف زندگی خود می دانیم. اتفاقاتی خوب یا بد که زندگی ما را به چند بخش قبل و بعد آن تقسیم کرده اند.

 تا شب عید میکاپ آرتیست شو

از نظر بنده اما، یادگیری یک حرفه خوب که باعث شود یک انسان به استقلال مالی برسد، بزرگترین نقطه عطف زندگی اوست. اجازه بدهید تا خودم را معرفی کنم. بنده شیما وفایی هستم موسس آموزشگاه آرایشگری شیما وفایی در تهران و قصد دارم تا صادقانه مسائل مهمی را با افرادی که قصد دارند با آموزش میکاپ وارد این عرصه شوند در میان بگذارم..

اما هدف اصلی ما از نگارش این مقاله پاسخ به سوالی است که بارها از آرایشگران پرسیده می شود: آیا من می توانم در یک بازه یک یا دوماهه یک آرایشگر شوم؟ آیا تا قبل از عید می توانم یک میکاپ آرتیست حرفه ای شوم؟ شما چه فکر می کنید؟ همیشه پاسخ به چنین سوالاتی از طرف ما میکاپ آرتیست ها چالش برانگیز است چرا که این کاملا به علاقه و میزان استعداد شما بستگی دارد. لطفا اجازه بدهید قبل از پاسخ به این سوال، گام به گام پیش رویم و با هم ببینیم برای میکاپ آرتیست شدن باید از کجا شروع کرد؟

دوره آموزش میکاپ

بدون شک آرایشگری یک حرفه بسیار پردرآمد در کشور ماست که پتانسیل بالایی برای پیشرفت داشته و همچنان یکی از مشاغل پر درآمد ایران و جهان محسوب می شود.

به همین دلیل است که آموزش های میکاپ تا این اندازه طرفدار دارد و تا این اندازه استفاده از دوره میکاپ مخصوصا در مدرسه آرایشگری شیما وفایی رواج یافته است… به خصوص بعد از دوران کرونا که اکثر مراکز آموزشی کل دنیا متوقف شدند و به برگزاری دوره های آنلاین روی آورده اند. ایران نیز از این امر مستثنی نبود و یکی از آموزش هایی که تاثیر زیادی از این شرایط پذیرفت، مدرسه آرایشگری بود. به دلیل درخواست های مکرر هنرجویان از سراسر ایران زمین که بارها با آموزشگاه آرایشگری شیما وفایی در تهران تماس می گرفتند و از ما می خواستند تا با تولید دوره آموزش آرایشگری، این حرفه را در اختیارشان قرار دهیم، بنده تصمیم به تولید ویدئوهای آموزشی گرفتم و خوشبختانه استقبال بسیار زیادی از این دوره ها صورت گرفت.

میکاپ آرتیست حرفه ای کیست؟

میکاپ آرتیست به کسی می گویند با تجربیات و مهارت های خود، تلاش می کنند تا زیبایی و جذابیت بیشتری به چهره افراد ببخشند.  میکاپ آرتیست ها با شناخت کامل از اصطلاحات و ابزارآلات آرایشگری و هم چنین موقعیت و نوع چهره شخص، دست به میکاپ زده و هنر خود را به نمایش می گذارند. اگر چه برای درخشش در این حوزه چندان نیاز به مدرک خاصی ندارید اما داشتن مدرک معتبر بین المللی می تواند امتیاز خوبی برای آرایشگر محسوب شود و اعتبار بیشتری به نام او ببخشد.

چگونه می توان یک میکاپ آرتیست حرفه ای شد؟

همیشه با یاد داشته باشید که برای موفقیت در هر کاری باید به آن علاقه داشته باشید و تلاش و پشتکار در کنار استمرار می توان شما را به موفقیت بسیار زیادی در حرفه تان برساند. اگر شما با دیدن یک میکاپ آرتیست و آرایش کردن او، هیجان زده می شوید، قطعا به این کار علاقه دارید. شما برای میکاپ آرتیست شدن چند مرحله اصلی را باید پشت سر بگذارید:

  • کسب مهارت کافی با مطالعه

اولین گام برای حرفه ای شدن در حوزه، کسب آموزش های لازم است. شما می توانید در یک آموزشگاه ثبت نام کنید یا از دوره آموزش میکاپ استفاده کنید. حتما قبل از شرکت در دوره ها، چه حضوری و چه غیر حشوری به اندازه کافی تحقیق کرده و از بیان و کیفیت آموزش ها مطئن شوید… توصیه بنده به شما این است که در ابتدا ذهن خود را با دیدن ویدئوهای متفاوت پراکنده نکنید. از آموزش های یک استاد خوب استفاده کرده و گام به گام پیش بروید. دوره میکاپ شیما وفایی یکی از متفاوت ترین آموزش های آرایشگری در ایران بوده که استاد با بیانی شیوا، تمامی نکات صفر تا صد آرایشگری را در اختیار هنرجویان قرار داده و در نهایت مدرک فنی و حرفه ای نیز به هنرجویان اعطا می شود.

  • افزایش تجربه در این زمینه

تجربه مهم ترین اصل در آرایشگری است. بعد از شرکت در هر جلسه یا مشاهده ویدئوهای آموزشی تمرین کرده تا کم کم حرفه ای شوید و بتوانید یک میکاپ واقعی طراحی کنید.

  • جمع آوری نمونه کار

اکثر مشتریان از میکاپ آرتیست ها نمونه کار می خواهند تا از سبک آرایشی آنها، مطمئن شوند. هر بار از مشتریان عکس برداری کرده و تا می توانید نمونه کار جمع آوری کنید.

  • شروع حرفه ای به آرایشگری

بعد از مراحل قبلی شما آماده یک شروع حرفه ای می شوید. می توانید خودتان به صورت مستقل یک سالن کوچک اجراه کرده و یا در آرایشگاه های بزرگتر کار کرده و با آنها همکاری کنید. در چنین شرایطی شما می توانید از تجربیات آنها نیز استفاده کنید.

تا شب عید میکاپ آرتیست شو

چه مدت زمانی نیاز است تا میکاپ آرتیست حرفه ای شویم!

خب حالا رسیدیم به سوال اصلی! سوالی که بارها از ما آرایشگران پرسیده می شود. اجازه بدهید با یک مثال برایتان توضیح دهم! بنده هنرجویانی داشته ام که در بیش از سالها زمان برد تا یک میکاپ آرتیست حرفه ای شوند و هنرجویان زیادی نیز داشته ام که در یک بازه یک ماهه و حتی کمتر، با دیدن ویدئوهای آموزش میکاپ بنده یعنی شیما وفایی آنچنان حرفه ای شده اند که با دیدن نمونه کارهای انها، بسیار تعجب کرده ام. تجربه من از سالها اموزش به من ثابت کرد که اصلی ترین مسئله در حرفه ای شدن هنرجویان، به میزان علاقه و پشتکار آنها بستگی دارد. از من بپرسید، می گویم بله می شود. معلوم است که می شود! اما بهتر است شما این سوال را از خودتان بپرسید. چرا که همانطور که گفته ام به میزان علاقه شما بستگی دارد. آنوقت خواهید دید که کمتر از یک ماه بسیار حرفه ای خواهید شد و می توانید به درآمد سرشار برسید! …

تا عید میکاپ ارتیست شو!

بله درست شنیده اید. اما روی صحبت من با همه شما نیست. من کاملا صادقانه صحبت می کنم و به کسانی که واقعا علاقه و استعداد دارند، این تضمین را می دهم که می توانند تا قبل از عید یک میکاپ آرتیست بشوند. اما به شرطی که تمام مباحث آموزشی دوره میکاپ را به دقت مشاهده کرده و مو به مو رعایت کنند. کافیست تا کمتر از انگشتان دست نمونه کار داشته باشید! در چنین شرایطی نیازی نیست که تبلیغات کنید. چرا که حرفه ای ها تبلیغات نمی کنند. بلکه مشتریان شما خود نمونه های متحرکی از دستان هنرمند شما بوده و دیگران با دیدن کیفیت میکاپ انها، به سراغ شما می آیند…

آموزشگاه آرایشگری شیما وفایی

آموزشگاه آرایشگری شیما وفایی

دوره آموزش میکاپ شیما وفایی با جدید ترین متدهای آرایشی و انوع سبک ها و بیانی شیوا، نکات صفر تا صد پایه و پیشرفته میکاپ را در اختیار شما قرار داده و شما را اماده ورود به بازار کار می کند. به طوریکه با دیدن این آموزش ها، کاملا متخصص شده و به هیچ عنوان، به هیچ اموز دیگری احتیاج پیدا نخواهید کرد. همچین لازم به ذکر است که انتها با برگزاری ازمون، مدرک بین الملی نیز در اختیار شما قرار خواهد گرفت که اعتبار بیشتری به حرفه شما می بخشد. خداوند را شاکریم که در بازه زمانی اندک، از دوره میکاپ مجموعه، از سراسر کشور استقبال بی نظیری صورت گرفت و هر روزه بر تعداد هنرجویان افزوده می شود. به جرات میتوان گفت که مباحث آموزشی در این پکیج  یکی از کامل ترین آموزش های میکاپ سراسر کشور بوده که از هیچ نکته ای فروگذار نکرده ایم…

مباحث آموزشی دوره میکاپ

مباحث اموزشی دوره میکاپ که شامل ۳ فصل است که به بخش های زیر تقسیم می شود:

  • آموزش صفر تا صد پایه میکاپ

این دوره شامل مباحث پایه میکاپ یعنی معرفی محصولات، پاکسازی پوست، شناخت انواع پوست، کانتورینگ، طراحی ابرو، طراحی لب، تنیک های سایه و … می باشد.

  • آموزش میکاپ پیشرفته

این بخش را زمانی می توانید استفاده کنید که دوره آموزش پایه را به طور کامل مشاهده کرده باشید. این دوره شامل  تکنیک سایه کات کریس رنگی و لایت، پلک های پف دار و ..، پوست جوانساز، درشت کردن چشم، پوست واتر پروف، هارمونی رنگ ها و … می باشد

  • آموزش مجازی میکاپ

آموزش میکاپ مجازی شیما وفایی شامل انواع خط چشم، انواع کاورها، نصب مژه و تاج و تور و … می باشد

سخن پایانی:

اگر شما نیز می خواهید تا قبل از عید و شروع سال جدید در حرفه پولساز آرایشگری حرفی برای گفتن داشته باشید و ننمی دانید که از کجا شروع کنید، پیشناهاد می کنیم که هرگز این مقاله را از دست ندهید…

منبع : https://shimavafaeiacademy.com

نظرات