تورهای گردشگری برتر اروپایی

0

تورهای گردشگری برتر اروپایی

تورهای گردشگری : امروزه تور اروپا به یکی از محبوب ترین تورهای مسافرتی در بین ایرانیها تبدیل شده است. ترکیب مدرنیته با تاریخ و جذابیت های فراوان شهرهای اروپا، آن را به مقصدی شگفت انگیز تبدیل کرده است. تورهای بی نظیر اروپا را با تنوع پکیج های مسافرتی را میتوانید در وب سایت آژانس آیشم مشاهده کنید و برای مشاوره و خرید تور اروپا با کارشناسان فروش ما تماس حاصل فرمایید.

تور اکراین

اکراین کشوری بزرگ در اروپای شرقی که به خاطر دارا بودن کلیساهای ارتودکس، ساحل دریای سیاه و کوهستان های جنگلی شهرت فراوان دارد. پایتخت کشور اکراین شهر کیف میباشد که مهم ترین خیابان آن خیابان گنبد طلایی است. کلیسای صوفیا با موزاییک ها و هنرنمایی هایی از قرن یازدهم در همین خیابان قرار دارد. این خیابان در نزدیکی رود دنیپر کیف قرار دارد. اکراین با جمعیتی بالغ بر ۴۲ میلیون نفر سی و دومین کشور پرجمعیت دنیا است. در تور اکراین بازید از گوشه ی معروف اکراینی که در شهر کیف قرار دارد غافل نشوید. علاوه بر آن قسمت جنوبی شهر کیف بسیار برای بازدید کنندگان جذاب می باشد. خورتید سیاه در جزیره ای بزرگ در رود دنیپرو با طول ۱۲ کیلومتری و عرض ۲ کیلومتری می باشد. در تور اکراین و بازید از شهر کیف کلیسای خارکف، پله های پوتمکین در شهر اودسا، کلیسای سانکا در کولومیا و قلعه ی لوبرت غافل نشوید. منطقه ی آسکانیانوآ در جنوب اکراین شامل یک باغ وحش و پارک گونه شناسی می باشد این منطقه تحت حفاظت سازمان یونسکو می باشد، به خاطر زندگی و حیات وحش ویژه ای که دارد و وجود گونه های بسیار نادر جانوری که در اروپا زندگی می کنند.

تور ایتالیا

ایتالیا شبه جزیره ای طولانی که شبیه یک چکمه است که با فرانسه، سوئیس، اتریش و اسلواکیهم مرز است. پیدایش کشور ایتالیا به دو هزار سال قبل از میلاد مسیح برمیگردد. پس بازید از کشور ایتالیا برای علاقمندان به تاریخ و آثار باستانی یک فعالیت هیجان انگیز است. شهر رم پایتخت کشور ایتالیا با آثار باستانی سه هزار ساله پایتخت هنر دنیا می باشد دو آثار باستانی فوروم و کولسئوم قدرت امپراطوری سابق ایتالیا را نشان می دهد. شهر ونیز پایتخت شمالی ایتالیا می باشد و نکته جالب درباره شهر ونیز این است که جاده ای وجود ندارد و عبور و مرور از طریق کانال های آب است.  اگر علاقمند به بازدید از معماری و هنر عصر رنسانس می باشید بازدید از شهر فلورانس را در لیست بازدید خود در تور ایتالیا داشتهباشید و از مکان های همچون موزه فلورانس گالری اوفیزی، منطقه ی پونته وچیو غافل نشوید اما اگر به فشن و دیزاین علاقه ی بیشتری دارید بازدید از شهر میلان به شما توصیه میشود؛ میلان دارای رستوران ها و فروشگاه های فوق العاده ای است.

تور اسپانیا

در تور اسپانیا شهر بارسلونا (پایتخت کاتالونیا) و مادرید (پایتخت اسپانیا) دو تا از پر طرفدارترین مقاصد گردشگری می باشد. آثار باستانی که رد شهر بارسلونا وجود دارد از زیباترین آثار مدرنیته قرن بیستم می باشد. دانستن این امر که بسیاری از آثار باستانی که در شهر بارسلونا وجود دارد از میراث جهانی یونسکو می باشند سوپرایز نیست. در شهر بارسلونا بازدید از کلیسای بارسلونا، موزه ی ملی هنر، استادیوم نیوکمپ، بنای کاساباتلو، موزه ی پیکاسو را در لیست برنامه سفر خود داشته باشید.

اما پایتخت کشور اسپانیا شهر مادرید با موقعیت جالب قرار گیری خود مرکز شهرهای اروپا می باشد. در شهر مادرید به موزه ی پرادو، مرکز هنری صوفیا، قصر سلطنتی، میدان پلازا مایور، پارک بورنتیرو هم سری بزنید.

تورهای گردشگری

تورهای گردشگری

نظرات