اکسکینو
mrchoobi

(دانلود کامل) قسمت نهم ۹ سریال سقوط قسمت آخر سریال سقوط (قسمت ۹) را ببینید

0

(دانلود کامل) قسمت نهم ۹ سریال سقوط قسمت آخر سریال سقوط (قسمت ۹) را ببینید

دانلود فیلم کامل قسمت نهم سریال سقوط قسمت ۹ سریال سقوط (قسمت آخر سریال سقوط) حمید فرخ نژاد کامل را ببینید, سریال ایرانی سقوط قسمت نهم ۹ اپارات کامل ,تماشای سریال سقوط قسمت ۹ ,سریال ایرانی سقوط قسمت نهم ویدائو ,سریال سقوط قسمت نهم فیلیمو, دانلود قسمت نهم سریال سقوط, سقوط قسمت ۹ کامل, فیلم ایرانی سقوط قسمت نهم همراه با تماشای آنلاین و دانلود رایگان قسمت ۹ (قسمت آخر) سریال سقوط در ادامه مطلب دریافت کنید

قسمت 9 سریال سقوط قسمت آخر سریال سقوط

سریال سقوط قسمت ۹ قسمت آخر کامل

۱۰ اسفند ۱۴۰۱ انتشار قسمت پایانی «سریال سقوط» و قسمت نهم سقوط قسمت آخر به طور اختصاصی از فیلیمو منتشر شد که در ادامه مطلب قسمت ۹ سریال سقوط و قسمت آخر این سریال پر حاشیه و جنجالی با هنرنمایی حمید فرخ نژاد ، الناز ملک و سجاد بابایی و عباس جمشیدی پور دانلود کنید و سکانس های ویژه با عنوان نجات آیسان از دست داعش… تماشا کنید

برای دانلود سریال سقوط قسمت ۹ (قسمت آخر سریال سقوط) روی عکس کلیک کنید:

https://elitland.com/download/Zz4O/4B8kA

قسمت پایانی سریال داعشی «سقوط» به کارگردانی سجاد پهلوان زاده این چهارشنبه، دهم اسفند ماه منتشر شد. پرونده سقوط با همه حواشی و جنجال های بازیگرانش و حرف و حدیث های پخش آن بسته شد و شما می توانید آخرین قسمت و پایانی آن را امروز دانلود و تماشا کنید.

⇑⇑⇑

نام سریال: سقوط (ایرانی)
کارگردان: سجاد پهلوان زاده
سریال سقوط قسمت ۸
کیفیت ها: Full HD 1080p , 720p, 480p
تهیه‌کننده: محمدرضا منصوری
نویسندگان: اعظم بهروز
ژانر: تایلر
تعداد قسمت: ۹

خلاصه قسمت آخر سقوط

سریال سقوط به کارگردانی سجاد پهلوان زاده که اواخر بهار امسال با بازی حمید فرخ نژاد در نقش یک مامور امنیتی در شهرستان سقز جلوی دوربین رفت و با حضور حمید فرخ نژاد حواشی زیادی را به همراه داشت بعد از مهاجرت حمید فرخ نژاد و موضع گیری های او علیه نظام دردسرهایی برای حق پخش این سریال ایجاد کرد.

فیلمنامه آن را «اعظم بهروز» براساس طرحی از «بهجت شریف» به نگارش درآورده، یک روایت متفاوت از داستانی جاسوسی در دل داعش را به تصویر کشیده است.

پخش این سریال با توجه به حواشی ایجاد شده توسط «حمید فرخ نژاد» با، اما و اگر‌هایی مواجه شده بود. براساس شنیده‌ها جلسه‌ای با حضور نماینده فیلیمو، محمد حسین مهدویان مشاور کارگردان و نماینده نهاد‌های نظارتی درباره مشخص شدن تکلیف پخش این سریال برگزار شده است. خروجی این جلسه در نهایت منجر به این تصمیم شد که سریال از شامگاه پنجشنبه پانزدهم دی‌ماه پخش خود را شروع کند.

سریال «سقوط» بدون تبلیغات و انتشار خبر روی پلتفرم «فیلیمو» بارگذاری شده است. این سریال در سکوت کامل خبری جلوی دوربین رفت و در زمان تولید آن هیچ خبر و عکسی از آن منتشر نشد.

سریال سقوط تیتراژ ابتدایی ندارد و فقط در ابتدا عنوان سریال همراه با اسم کارگردان می‌آید. درساخت این سریال محمد حسین مهدویان به عنوان مشاور کارگردان حضور دارد. فیلمنامه سریال را اعظم بهروز براساس طرحی از بهجت شریف به نگارش درآورده است. هادی بهروز و هادی ساعد محکم نیز به ترتیب به عنوان مدیر فیلم‌برداری و مدیر صدابرداری در ساخت «سقوط» همکاری داشته‌اند و کیومرث مرادی هم انتخاب بازیگران و بازیگردانی پروژه را برعهده داشت

نظرات