دانلود کامل سریال شهباز قسمت ۲۳ بیست و سوم قسمت ۲۳ با پخش انلاین

0

دانلود کامل سریال شهباز قسمت ۲۳ (قسمت ۲۳) شبکه یک سیما که امشب دوشنبه ۸اسفند حوالی ساعت ۲۲:۱۶ پخش شد را میتوانید پخش انلاین و دانلود بال لینک مستقیم آن را در تلوبیون و آپارات با سکانس های جنجالی ببینید:

قسمت 23 سریال شهبازدانلود کامل سریال شهباز قسمت ۲۳ بیست و سوم قسمت ۲۳ با پخش انلاین

لینک مستقیم دانلود قسمت ۲۳ سرال شهباز که امشب دوشنبه ۸ اسفند از شبکه یک پخش شد و سکانس های نفسگیر زیادی را برای مخاطب ایجاد کرد. شما می توانید این سریال جذاب و مهیج را آنلاین تماشا کنید و همچنین بطور مستقیم از تلوبیون دانلود کنید

دانلود و پخش آنلاین تلوبیون قسمت‌۲۳ سریال شهباز:

توجه: اگر قسمت های پخش شده قبلی سریال شهباز را تماشا نکردید می توانید از بخش دانلود همه قسمت های سریال شهباز در پایین صفحه کمک بگیرید.

مجموعه تلویزیونی تا پایان سال ۱۴۰۱ و اوایل سال آینده به مرور به آنتن می رسند که امیدواریم استقبال مخاطبان را نیز به دنبال داشته باشد. موضوع اول جذابیت بوده که بسیار مهم است یعنی آن چه که مردم ببینند، بپسندند که البته این موضوع جذاب باید حاوی یک پیام روشن باشد تا رسانه ملی بر اساس رسالت خود، پیامی که منتقل می کند حتما برای مخاطبان مناسب و سازنده باشد. سریال تلویزیونی شهباز هر شب به جز پنجشنبه ها و جمعه ها ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه یک سیما پخش می شود. علی نقیپور درباره حال و هوای «شهباز» گفت: این مجموعه درباره یک گروه سایبری است که به دنبال هکری بین المللی هستند. پلیس سایبری با اشراف به این فضا با مجرمین برخورد می کند و به داستان مردمی هم که از آن ها سواستفاده شده و مورد نشان افراد خلافکار قرار گرفته اند، می پردازد.

این‌شب ها ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه یک و ساعت ۲۳ از شبکه تهران پخش میشود و آمار نشان می دهد که بازدید بالایی داشته و بسیار مورد مور توجه بینندگان قرار گرفته است. این سریال به کارگردانی حمیدرضا لوافی و نویسندگی مینا خدیوی در ۳۰ قسمت با بازی علیرضا آرا و میلاد میرزایی است و در آن بازیگران شناخته شده ای به ایفای نقش پرداختند. آرش مجیدی، رضا داوودنژاد، علیرضا آرا، میلاد میرزایی، مهدخت مولایی، نیما نادری، سیروس همتی، فاطیما بهارمست، غزال نظر و پاوان افسر در این مجموعه نقش آفرینی می کنند

نظرات