تفریحات

زمان پخش و تکرار سریال روزی روزگاری از شبکه آی فیلم ۱۴۰۱ + روزهای پخش

0

زمان پخش سریال روزی روزگاری : در این سایت ساعت و زمان پخش و تکرار سریال روزی روزگاری برای علاقه مندان به این سریال را برای شما عزیزانی که قصد دارید تا دوباره به تماشای این سریال جذاب بنشینید آماده کرده ایم. با ما همراه باشید.

سریال روزی روزگاری

این سریال به کارگردانی و نویسندگی امرالله احمدجو محصول سال ۱۳۷۰–۱۳۷۱ در ژانر اجتماعی،خانوادگی و درام است. این سریال برای بار اول در سال ۱۳۷۱ از شبکه یک تلویزیون پخش شد. حالا برای پخش مجدد این سریال از ۲ اسفند ۱۴۰۱ از شبکه آی فیلم پخش می شود. در مجموعه تلویزیونی «روزی روزگاری» به کارگردانی امرالله احمدجو با مسائلی همچون صحرا، کاروان و نگرانی از راهزانان مواجه می‌شویم که ذهن مخاطب را به خود مشغول می‌کند. این تصویر اولیه، خط سیر داستان را برای مخاطب ترسیم می‌کند. در اولین قسمت مجموعه، با خوابگردی مواجه می‌شویم که قصد دارد کاروانی را از بیابان رد کند. او هر لحظه نگران هجوم راهزنان است…

از جمله هنرمندان این سریال می توان به زنده‌یاد خسرو شکیبایی، محمود پاک‌نیت، ژاله علو، مرحوم جمشید لایق، محمد فیلی، زنده‌یاد حسین پناهی، شهره سلطانی، محمود جعفری، گوهر خیراندیش، پرویز پورحسینی، زنده‌یاد جمشید اسماعیل‌خانی و مرحوم منوچهر حامدی و… اشاره کرد.

داستان سریال از آن جایی شروع می‌شود که راهزنی معروف به نام مرادبیگ است که طی نزاعی با گروه راهزن دیگری مجروح شده و توسط خانواده روستایی از مرگ نجات پیدا کرده و طی زندگی با این روستاییان تحولاتی عمیق در زندگی او رخ می‌دهد.رفته رفته در طول داستان متحول و به فردی صالح تبدیل می‌شود.روزی روزگاری در واقع داستان کمال یافتن انسانی است.امرالله احمدجو که خود این شیوه زیست را تجربه کرده، صحنه ها و اکشن ها را بسیار طبیعی طراحی کرده است.

زمان پخش سریال روزی روزگاری

ساعت تکرار و زمان پخش سریال روزی روزگاری از شبکه آی فیلم

این سریال خاطره انگیز و نوستالژی دهه هفتادی هرشب از ۲ اسفند ۱۴۰۱ هر شب ساعت ۱۹:۰۰ از شبکه آی‌فیلم پخش و در ساعت‌های ۰۳:۰۰ و ۱۱:۰۰ روز بعد بازپخش می‌شود.

امیدواریم از دیدن دوباره این سریال جذاب و به یاد ماندنی و مهیج لذت ببرید.

همراه ما باشید.

نظرات