بازیگر نقش معصومه در سریال روزی روزگاری کیست بیوگرافی و عکس جدید میانسالی

0

شهره سلطانی بازیگر نقش معصومه در سریال روزی روزگاری میباشد شهره سلطانی بازیگر و خواننده می‌ باشد شهره سلطانی متولد ۱ اردیبهشت ۱۳۵٠ در شهر بجنورد و دارای لیسانس موسیقی از دانشگاه آزاد اسلامی می‌باشد. او بازیگری را از سال ۱۳۶۶ در تئاتر آغاز کرد و سپس وارد سینما و تلویزیون شد. در ادامه با بیوگرافی شهره سلطانی بازیگر نقش معصومه در سریال روزی روزگاری آشنا شوید و عکس های جدید او را ببینید

بیوگرافی شهره سلطانی بازیگران سریال روزی روزگاری شهره سلطانی بازیگر نقش معصومه در سریال روزی روزگاری

بازیگر نقش معصومه در سریال روزی روزگاری کیست

بیوگرافی شهره سلطانی بازیگر نقش معصومه در سریال روزی روزگاری میباشد کیست، شهره سلطانی بازیگر و خواننده می‌ باشد شهره سلطانی متولد ۱ اردیبهشت ۱۳۵٠ در شهر بجنورد و دارای لیسانس موسیقی از دانشگاه آزاد اسلامی می‌باشد. او بازیگری را از سال ۱۳۶۶ در تئاتر آغاز کرد و سپس وارد سینما و تلویزیون شد. وی در کنار بازیگری، نوازنده تخصصی ساز سنتور و پیانو است و ردیف‌های آوازی را نزد هنگامه اخوان آموزش دیده‌است.

بازیگر نقش معصومه در سریال روزی روزگاری کیست

بیوگرافی شهره سلطانی بازیگر نقش معصومه در سریال روزی روزگاری

شهره سلطانی زادهٔ ۱۴ بهمن ۱۳۴۸ در بجنورد، هنرپیشه سینما و تلویزیون اهل ایران است. شهره سلطانی در دهه ۸۰ با یک کارگردان ازدواج کرده، اما فرزندی ندارد.

شهره سلطانی، بازیگر سینما و تلویزیون و خواننده، در آثاری همچون زیگزاگ، قرنطینه، حس پنهان، جای او دیگر خالی نیست، قتل آنلاین، تارا و تب توت فرنگی، این زن حرف نمی‌زند، پلاک ۱۳ ، خانه امن، شرایط خاص، لحظهٔ گرگ و میش، پنچری، ترش و شیرین ،بازیگر پای پیاده ، هنگامه و .. فعالیت داشته است.

بازیگر نقش معصومه در سریال روزی روزگاری کیست بیوگرافی و عکس جدید میانسالی

سوابق بازیگری

شهره سلطانی بازی در تئاتر را از سال ۱۳۶۶ و همچنین کار در سینما را از سال ۱۳۷۲ با فیلمی به نام «عبور از تله» به کارگردانی «غلامرضا رمضانی» آغاز کرد. سلطانی سرپرست گروه موسیقی بانوان دات است. وی در کنار بازیگری، نوازنده تخصصی ساز سنتور و پیانو است و ردیف‌های آوازی را نزد هنگامه اخوان آموزش دیده‌است.او خود را گیاه‌خوار معرفی کرده‌است.

بیوگرافی شهره سلطانی بازیگر نقش معصومه در سریال روزی روزگاری

خانم شهره سلطانی در سریال روزی روزگاری در ۱۳۷۱ در کنار بازیگرانی چون: خسرو شکیبایی، محمود پاک نیت، جمشید لایق، ژاله علو
محمد فیلی، حسین پناهی، گوهر خیراندیش، پرویز پورحسینی، جمشید اسماعیل خانی، بهروز مسروری و … خوش درخشید و بازی خودبی را ارائه کرد. او هم اکنون بیشتر در زمینه موسیقی فعالیت دارد و از عرصه بازیگری کم کار شده است.

عکس جدید شهره سلطانی بازیگر نقش معصومه در سریال روزی روزگاری

بیوگرافی بازیگر نقش معصومه در سریال روزی روزگاری
شهره سلطانی می گوید:من فارغ التحصیل هنرستان موسیقی هستم و زمانی که در هنرستان درس می خواندم ساز سنتور را نزد خانم مینا افتاده و پیانو را توسط خانم سحرخیزان و بصیری و دیگر اساتید یاد گرفتم. از همان روزها کار تئاتر را شروع کردم و چون معروف شدم همه فکر کردند من باید در رشته تئاتر و سینما درس بخوانم و حتی سر کلاس تئاتر دانشگاه تهران هم می رفتم. اما در رشته موسیقی امتحان دادم و در دانشگاه هنر و معماری زیر نظر اساتیدی مثل استاد فخرالدینی، مشکاتیان، سریر و دیگر اساتید تحصیل موسیقی کردم.

نقش معصومه در سریال روزی روزگاری

هم دوره ای های من هم حسین شریفی، عماد نکویی، علی تفرشی، آقای دیبازر، فواد حجازی، ایمان جعفری و خیلی های دیگر بودند. آن زمان ها کنسرت هم برگزار می کردم و حتی برای کارهای کلاسی به ما تالار وحدت را می دادند و ما را به استیج عادت می دادند. من در دوران دانشگاه هم با مژگان شجریان یک کنسرت گذاشتیم که خیلی هم مخاطب داشت

نظرات