تفریحات

فال ابجد ۸ اسفند ماه‌/ فال ابجد امروز دوشنبه ۸ اسفند ۱۴۰۱ می‌گه شما!!

0

در اینجا فال ابجد ۸ اسفند ۱۴۰۱ را برای شما اماده کرده ایم. فال ابجد روز دوشنبه ۸ اسفند ۱۴۰۱ به شما میگه: احتمال دارد کسی در کمین باشد و قصد صدمه زدن به شما را داشته باشد..… ادامه فال ابجد دوشنبه ۸ اسفند ۱۴۰۱ را بخوانید. حالا نیت کن:

فال ابجد ۸ اسفند ماه‌/ فال ابجد امروز دوشنبه 8 اسفند 1401 می‌گه شما!!

فال ابجد ۸ اسفند ماه‌/ فال ابجد امروز دوشنبه ۸ اسفند ۱۴۰۱ می‌گه شما!!

🔮 فال ابجد امروزت را اینجا بخون

فال ابجد ۸ اسفند ۱۴۰۱ برای متولدین فروردین

🌈 ج د آ

احتمال دارد کسی در کمین باشد و قصد صدمه زدن به شما را داشته باشد. مراقب حیله و نیرنگ دیگران باشید. با سعی و تلاش خود می‌توانید به مقامات بالاتر برسید و ارج بیشتری بیابید. زبانت را نگه دار وگرنه دوستان و آشنایان از تو رنجیده و تو را ترک میکنند. چند وقت دیگر گشایشی در کارت پیدا میشود و از جایی که انتظار نداری سود و نفعی به تو میرسد. برای آنکه به رفاه و سعادت برسی باید کوشش و همت کنی. در چند روز آینده خبر خوشی به تو میرسد و در پیش بعضی عزیز میشوی.

فال ابجد ۸ اسفند ۱۴۰۱ برای متولدین اردیبهشت

🌈 ب د ج

برای آنکه به رفاه و سعادت برسی باید کوشش و همت کنی. در چند روز آینده خبر خوشی به تو میرسد و در پیش بعضی عزیز میشوی و به زودی مشکل ات برطرف میشود اما نباید از کسی توقع خیر و راحتی داشته باشی.

فال ابجد ۸ اسفند ۱۴۰۱ برای متولدین خرداد

🌈 ج د ج

بر اثر لجاجت و تندخویی شما جر و بحث شدیدی در زندگیتان رخ می‌دهد. خشم خود را فروخورید، آرامش خود را حفظ کنید سپس حرف‌های دلتان را بزنید. فالت خوب است. اگر صبر داشته باشی به مقصود میرسی. باید برای رسیدن به مقصود خود همت و کوشش کنی.

فال ابجد ۸ اسفند ۱۴۰۱ برای متولدین تیر

🌈ب ب ج

وقت جبران شکست ها و فرصت‌های از دست‌ رفته است. سعی کنید در روند زندگی خود تغییراتی ایجاد کنید. این نیتی که داری هیچ نفعی برایت ندارد. بهتر است از این خواسته دست برداری. از کارهای بد و حرام پرهیز کن و به حلال قناعت کن. در زندگی صبر پیشه کن و به خداوند امیدوار باش.

فال ابجد ۸ اسفند ۱۴۰۱ برای متولدین مرداد

🌈ب ج آ

سعی کنید فردی صبور و آرام باشید و برای رسیدن به خواسته‌هایتان عجله نکنید هرچه بیش‌تر صبور باشید و وقت بگذارید شاهد نتایج بهتری خواهید بود و بعدها از کارهای‌تان پشیمان نخواهید شد. این قصد و نیتی که داری موجب تشویش و نگرانی تو میشود. پس آن را از ذهن و فکرت بیرون کن. اگر دیگران با تو موافق نیستند، تو دلتنگی مکن و خویشتندار باش. آنان عاقبت پشیمان خواهند شد.

 شهریور

🌈 ج ج د

اگر مسافر داری و برایش دلتنگ هستی، به سلامت باز میگردد. در عبادت کوتاهی مکن و بدان که خداوند ناظر و حافظ توست. این را بدان که عاقبت کارها به نفع و دلخواه تو پیش میرود و تو به مقصود می رسی. هرگز غم روزگار ناپایدار را نخورید تا از دلهره و اضطراب خلاص شوید. هرگز افسوس چیزی را که از دست داده‌اید نخورید تا شادمان گردید.

مهر

🌈 ب آ آ

در زندگی همواره به هر که میتوانید محبت کنید آن هم بدون منت و چشم‌ داشت، روزی که فکرش را هم نمی‌کنید محبتهایتان به کمکتان می‌آیند. طالعت نشانگر صحت و سلامت و گشایش در رزق و روزی برای توست. اگر قصد سفر داری ،یا قصد جابجایی و نقل مکان داری و یا قصد داری تغییر شغل بدهی به آنها عمل کن، به نفع تو خواهد بود.

آبان

🌈 ج د آ

زندگی را انقدر برای خود سخت نگیرید. سعی کنید از تک‌تک لحظه‌هایتان استفاده نمایید؛ چراکه خیلی از آن‌ها تکرارنشدنی هستند. چند وقت دیگر گشایشی در کارت پیدا میشود و از جایی که انتظار نداری سود و نفعی به تو میرسد. سعی کنید خودتان را انقدر محدود نکنید شما هر چیزی را که بخواهید می توانید به راحتی به دست آورید پس نگران نباشید.

فال ابجد ۸ اسفند ۱۴۰۱ برای متولدین آذر

🌈 د ب ج

هرگز در صدد افشای راز کسی نباشید و سعی کنید همواره محرم و راز نگهدار مردم باشید تا مورد اعتماد و محبوب همگان باشید. از چیزی دلخور یا غمگین هستی فکرش را از سرت بیرون کن. در روزی به رویت گشوده است و به زودی از یکی از خویشان چیزی به تو میرسد.

فال ابجد ۸ اسفند ۱۴۰۱ برای متولدین بهمن

🌈 د آ ب

متواضع باش و تکبر را کنار بگذار. در چند روز آینده خبر خوشی به تو میرسد. اگر قصد سفر داری برو زیرا هم موجب شادی تو و هم دوست و آشنا میشود. به زودی کارها بر وفق مراد تو میشود. به زودی تغییر محسوسی در زندگیت پدید می آید به خداوند توکل کن و منتظر بمان.

فال ابجد ۸ اسفند ۱۴۰۱ برای متولدین اسفند

🌈 ب د ج

مدتی است که یکسری مسائل کوچک و پیش پا افتاده ذهن شما را درگیر کرده است. بهتر است که که ذهن خود را خالی از این مسائل کنید؛ چراکه اصلاً این مسائل ارزش فکر کردن ندارد و به خودی خود حل خواهند شد‌.‌ به زودی مشکل ات برطرف میشود اما نباید از کسی توقع خیر و راحتی داشته باشی. چیزی را از دست داده ای که به زودی به دست می آوری.

نظرات