تفریحات

عکس و فیلم مراسم تشییع جنازه و خاکسپاری شهرام عبدلی در تهران

0

عکس و فیلم مراسم تشییع جنازه و خاکسپاری شهرام عبدلی در تهران

عکس و فیلم مراسم تشییع جنازه و خاکسپاری شهرام عبدلی را کامل ببینید که پس از درگذشت در مشهد پیکرش وارد تهران شده و قرار است روز یکشنبه ۷ اسفند از مقابل خانه هنرمندان تا بهشت زهرا و قطعه هنرمندان تشییع شود.

فیلم مراسم تشییع جنازه شهرام عبدلی

مراسم تشییع جنازه شهرام عبدلی بازیگر جوان و با اخلاق کشورمان روز یکشنبه ۷ اسفند ۱۴۰۱ از ساعت ۱۰ صبح از مقابل خانه هنرمندان در تهران به سمت بهشت زهرا برگزار می شود.

لازم به ذکر است، به گفته مرتضی اسکافی، تهیه‌کننده سریال «آسوده باش»، پیکر شهرام عبدلی پس از انتقال به بهشت رضا برای غسل دادن طبق درخواست مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی خراسان رضوی مراسم تشییع وی ساعت ۱۴ و ۳۰ امروز در حرم مطهر رضوی با حضور جمعی از هنرمندان و خادمان بارگاه منور رضوی در حرم مطهر امام رضا علیه‌السلام امروز شنبه ششم اسفند برگزار شد.

عکس مراسم تشییع جنازه شهرام عبدلی در مشهد

تصاویر مراسم تشییع پیکر شهرام عبدلی

تصاویر مراسم تشییع پیکر شهرام عبدلی

عکس همسر و فرزندان شهرام عبدلی در مراسم تشییع

عکس همسر و فرزندان شهرام عبدلی در مراسم تشییع

تصاویر مراسم تشییع پیکر شهرام عبدلی

پیکر مرحوم شهرام عبدلی که برای برای بازی در سریال آسوده باش به مشهد رفته بود و در همانجا درگذشت، امروز شنبه ۶ اسفندماه به تهران منتقل شد.

گفتنی است شهرام عبدلی، بازیگر سینما و تلویزیون که از روز جمعه ۲۹ بهمن به علت خونریزی مغزی در کمای عمیق فرو رفته بود، امروز شنبه ۶ اسفند در بیمارستان قائم مشهد درگذشت. وی بازیگر سینما و تلویزیون شامگاه ۲۸ بهمن ماه دچار خونریزی مغزی و به بیمارستان‌ قائم مشهد منتقل شد.
این بازیگر ۴۶ ساله که برای بازی در سریال آسوده باش به کارگردانی حسن حج‌گذار در مشهد به سر می‌بُرد با افت هوشیاری ناگهانی مواجه شد.

کارگردان سریال «آسوده باش» اعلام کرد: پیکر شهرام عبدلی برای ورود به تهران آماده می‌شود و اگر شرایط مهیا باشد، یکشنبه ـ هفتم اسفند ماه ـ مراسم خاکسپاری انجام می‌شود.

عکس و فیلم مراسم تشییع جنازه و خاکسپاری شهرام عبدلی در تهران را کامل ببینید

جزئیات

حسن حج‌گذار در گفت‌وگویی با ایسنا درباره جزییات مراسم تشییع پیکر شهرام عبدلی توضیح داد: به احتمال بسیار پیکر شهرام عبدلی امروز، شنبه ششم اسفند ماه به تهران باز می‌گردد و اگر شرایط مهیا و هماهنگی‌ها انجام شود، خاکسپاری پیکر ایشان فردا ـ یکشنبه ـ در تهران برگزار خواهد شد. فعلاً در حال هماهنگی با خانه سینما و انجمن بازیگران برای انجام مراسم هستیم تا ببینیم نتیجه نهایی چه می‌شود.

وی که از درگذشت شهرام عبدلی به شدت متاثر بود، درباره‌ی شرایط روحی دیگر عوامل پروژه که قرار بود با عبدلی هم‌بازی شوند، اظهار کرد: همه از رفتن شهرام عزیز ناراحتیم اما وقتی خداوند حُکمی را می‌دهد همه تسلیمیم. زمزمه صدای شهرام هنوز در گوشم است، وقتی می‌آمد مرا به آغوش می‌کشید و دعا می‌کرد واقعا یک حس خوبی به من می‌داد. رفتنش و آسمانی شدنش واقعاً به شدت همه گروه را متاثر کرد اما برای شادی روح و خوشحالی شهرام عبدلی، گروه «آسوده باش» با قدرت کارشان را ادامه می‌دهند و از پلان‌هایی که از ایشان در تیتراژ گرفته شده حتماً استفاده می کنیم.

این کارگردان در توصیف شخصیت شهرام عبدلی اینگونه گفت: به نظرم شهرام یکی از اکتورترین، خوش اخلاق‌ترین و حرفه‌ای‌ترین بازیگرانی بود که من تا به الان با او کار کرده بودم. واقعا رفتنش را باور نمی‌کنم. عکسی که از شهرام در رسانه‌ها منتشر شده دقیقا آخرین فریم از او بود که ما برای تیتراژ کارمان در دو سکانس از ایشان گرفتیم و داشتیم آماده می شدیم که بقیه سکانس‌ها را بگیریم که متاسفانه این اتفاق افتاد ولی با خبر درگذشت شهرام تصمیم گرفتیم همان سکانس‌ها را در دل سریال استفاده کنیم و یادش را گرامی بداریم. روحش شاد.

نظرات