معرفی ۱۰ سریال برتر نتفلیکس که باید به ترتیب تماشا کنید

0

برای علاقمندان به برنامه های تلویزیونی و سرگرمی، نتفلیکس نامی آشنا است. نتفلیکس بهترین و بزرگترین سرویس ارائه دهنده فیلم ها و سریال های به روز دنیا به شمار می آید. بر اساس آمار ارائه شده این سرویس محبوب در طی یک دهه گذشته توانسته است نزدیک به ۱۵ درصد از میانگین ترافیک مصرفی را در سطح جهان به خود اختصاص دهد. در ادامه برای آشنایی بیشتر به معرفی ۱۰ سریال برتر نتفلیکس خواهیم پرداخت. ترتیب سریال های نتفلیکس با توجه به آمار ارائه شده و میزان محبوبیت آنها گردآوری شده است.

 بهترین سریال های نتفلیکس

۱۰ سریال برتر نتفلیکس ۲۰۲۲

  • Alice in Borderland

سریال آلیس در سرزمین مرزی سریالی جدید است که در سال های ۲۰۲۲-۲۰۲۰ در کشور ژاپن تولید شده است. شینسوکه ساتو، کارگردان این سریال آن را در دو فصل ۱۶ قسمتی تولید نموده که موضوع اصلی سریال اکشن و دلهره آور است. استقبال از این سریال ژاپنی به اندازه ای زیاد بود که دو هفته پس از نمایش فصل اول، کارگردان ساخت فصل دوم آن را شروع کرد.

سریال آلیس در سرزمین مرزی با موضوع علمی و تخیلی بر پایه کتاب کمیک آثر آروهاسو تهیه شده است. در صورتی که موفق به تماشای این سریال پر مخاطب شده باشید متوجه شباهت زیاد آن با سریال بازی مرکب خواهید شد. بازی خطرناکی که به قیمت جان بازیکنان آن تمام می شود. پیشنهاد می کنیم اگر به بازی ها و گیم های مختلف علاقه دارید، تماشای این سریال را از دست ندهید.

  • ۲۰۲۲ Wednesday

سریال ونزدی با موضوع جنایی فانتزی است که در سال ۲۰۲۲ در کشور امریکا ساخته شده است. تیم برتون کارگردان این سریال، آن را در یک فصل ۸ قسمتی ساخته است که از همان لحظات اولیه انتشار، استقبال بسیار گسترده ای از آن شد. موضوع سریال حول دختری سنگدل با رفتاری سرد رقم می خورد که علاوه بر خود سریال، موسیقی آن نیز در بیشتر شبکه ها اجتماعی وایرال شده است.

در حال حاضر فروش سریال ونزدی در اکانت نتفلیکس رکوردشکنی کرده است و در سطح دنیا محبوبیت جهانی یافته است. موسیقی مناسب این سریال را می توان یکی از علل این محبوبیت در سرویس نتفلیکس دانست.

  • The Glory

در ادامه معرفی ۱۰ سریال برتر نتفلیکس به سریال افتخار می رسیم. سریال افتخار با موضوع رازآلود و دلهره آور در یک فصل ۸ قسمتی و در سال ۲۰۲۲ ساخته شده است. کارگردان این سریال، آن گیل هو از کشور کره جنوبی است که داستان زنی را که به نوعی قربانی خشونت شده را به تصویر کشیده است. شخصیت اصلی داستان قصد دارد از افرادی که او را در گذشته آزرده اند انتقام بگیرد. با تماشای سریال افتخار، درامی آموزنده خواهید دید که داستانی احساسی، عجیب و غم انگیز دارد. تماشای این سریال می تواند احساسات شما را تحت تاثیر قرار دهد.

  • Dahmer – Monster The Jeffrey Dahmer Story

سریال دامر هیولا داستان جفری دامر موضوعی جنایی-بیوگرافی دارد که کشور امریکا آن را در سال ۲۰۲۲ برای علاقمندان فیلم و سریال در یک فصل ۱۰ قسمتی ساخته است. جنیفر لینج کارگردان امریکایی این سریال، داستان قاتل سریالی را به تصویر کشیده است که در ادامه به رنج هایی که این قاتل به مردم وارد می کند می پردازد. جالب است بدانید اتفاقات این سریال برگرفته از واقعیت است و به همین دلیل داستان ملموس تری دارد.

بهترین سریال های نتفلیکس

  • ۲۰۲۲ All of Us Are Dead

سریال ما همه مرده ایم به کارگردانی لی جوئه کیو در سال ۲۰۲۲ تولید شده است. این سریال موضوعی درام دارد که کشور کره جنوبی آن را در یک فصل ۱۲ قسمتی ساخته است. داستان سریال حول دبیرستانی تسخیر شده شکل گرفته است که توانست در ماه اول فروش خود، در سال ۲۰۲۲ رکورد بشکند.

  • ۱۸۹۹

در سال ۲۰۲۲ سریال ۱۸۹۹ با مضمون درام-رمزآلود و با کارگردانی باران بو اودار از کشور آلمان به علاقمندان این حوزه از سریال ها ارائه شد. کاربران می توانند این سریال را در یک فصل ۸ قسمتی تماشا کنند. این سریال با مضامین علمی تخیلی در گروه پر فروش ترین سریال های نتفلیکس قرار دارد. سریال ۱۸۹۹ در جشنواره های مختلفی شرکت کرده و موفق شده است سه بار نامزد بهترین ها گردد؛ مطمئنا این موضوع می تواند دلیلی برای تماشای آن باشد.

شما همراهان گرامی با خرید اکانت نتفلیکس از فروشگاه های خرید اکانت مانند اکانتی شاپ accountishop.ir می توانید به آرشیو کامل این سریال ها دسترسی داشته باشید و از مشاهده آن ها لذت ببرید.

  • ۲۰۲۲ Kaleidoscope

معرفی ۱۰ سریال برتر نتفلیکس را با کلایدسکوپ ادامه می دهیم. سریال کلایدسکوپ تولید ۲۰۲۲ است که اریک گارسیا کارگردان امریکایی، آن را در یک فصل ۹ قسمتی گنجانده است. موضوع سریال حول و حوش اکشن-درام-جنایی است و می تواند بیننده را با خود همراه کند. سریالی با موضوع بزرگترین دزدی دنیا که بیننده می تواند هر قسمت را بر اساس ترجیح خود انتخاب و تماشا کند. به عبارتی قسمت های داستان روند معینی ندارند.

  • Ginny and Georgia

سریال کمدی-درام جینی و جورجیا محصول کشور امریکا است که در سال های ۲۰۲۳-۲۰۲۱ ساخته شده است. دو فصل ۲۰ قسمتی این سریال توسط سارا لمپرت کارگردانی شده است. مخاطب اصلی سریال جینی و جورجیا نوجوانان و جوانان هستند که برای آنها بسیار سرگرم است.

در حقیقت موضوع سریال حول و حوش زندگی جوانان است که می تواند برای والدین و نوجوانان مطالب جالبی داشته باشد. پیشنهاد می کنیم تماشای آن را از دست ندهید.

بهترین سریال های نتفلیکس

  • The Queen’s Gambit

سریال ملکه گامبی با موضوعی درام توانست در سال ۲۰۲۰ با کارگردانی فرانک اسکات ساخته شود. این کارگردان امریکایی با ساخت این سریال در یک فصل ۷ قسمتی توانست تحسین همگان را برانگیزد. ملکه گامبی، زندگی دختر بچه ای را روایت می کند که پس از آشنایی با شطرنج به مسابقات جهانی راه می یابد. در این سریال برد و باخت در بازی زندگی در کنار یکدیگر به تصویر کشیده شده است.

سریال مکه گامبی از سوی منتقدان و مخاطبان مورد استقبال قرار گرفته و توانسته با مخاطب خود ارتباط برقرار کند.

  • Anne With An E

در بین ۱۰ سریال برتر نتفلیکس رتبه دهم به سریال آنه با یک E تعلق می یابد. سریال آنه با یک E در مورد دختری با موهای قرمز است که علی رغم زیبایی و هوش سرشاری که دارد، پدر و مادر خود را از دست داده است. این درام خانوادگی در قالب ۳ فصل ۷۲ قسمتی در سال های ۲۰۱۹-۲۰۱۷ ساخته شده است. مویرا والی بکت کارگردان کانادایی این اثر آنه را دختری متمایز خلق کرده است. آنه با تخیل بالا و هوش سرشار خود توانسته دیگران را به خود جلب می نماید.

این مجموعه کانادایی توانسته است در این کشور جایزه بهترین سریال با بیشترین مخاطب را به دست آورد. مسائلی از جمله مشکلات کودکان یتیم، آسیب های روانی آن، نژاد پرستی و ترک شدن کودک همه مواردی هستند که در طول ۳ فصل این مجموعه به آنها پرداخته شده است. مجموعه ای که می تواند برای افراد میانسال جامعه تداعی بخش دوران کودکی شان باشد.

نظرات