علت اصلی درگذشت و فوت شهرام عبدلی بازیگر تلویزیون و واکنش ها

0

علت اصلی درگذشت و فوت شهرام عبدلی بازیگر تلویزیون و واکنش ها

جزئیات مرگ و درگذشت شهرام عبدلی بازیگر تلویزیون : شهرام عبدلی بازیگر سینما و تلویزیون ایران که با بازی در سریال خط قرمز یه شهرت رسید دقایقی پیش درگذشت . او که از روز جمعه ۲۹ بهمن به علت خونریزی مغزی در کمای عمیق فرو رفته بود، متاسفانه و در کمال ناباوری امروز شنبه ۶ اسفند در بیمارستان قائم مشهد درگذشت.

شهرام عبدلی درگذشت, علت اصلی درگذشت شهرام عبدلی, دلیل مرگ شهرام عبدلی, شهرام عبدلی درگذشت کیه و چیه و اهل کجاست

جزئیات درگذشت و فوت شهرام عبدلی بازیگر

شهرام عبدلی بازیگر سینما و تلویزیون از بازیگران پیشکسوت سینمای ایران صبح ۶ ماسفند ۱۴۰۱ براثر سکته مغزی در بیمارستان قائم مشهد در سن ۴۶ سالگی درگذشت. زمان تشییع این بازیگر سینما و تلویزیون متعاقبا اعلام می‌شود.

علت درگذشت شهرام عبدلی

این بازیگر از روز جمعه ۲۹ بهمن دچار عارضه مغزی شد و در بیمارستان قائم مشهد تحت درمان بود. پزشکان گفتند که او در کمای عمیق بسر می برد و در نهایت لحظه ای پیش از دنیا رفت

به گزارش روابط عمومی سریال «آسوده باش»، شهرام عبدلی، بازیگر سینما و تلویزیون شامگاه ۲۸ بهمن ماه دچار خونریزی مغزی و به بیمارستان‌ قائم مشهد منتقل شد.

این بازیگر ۴۶ ساله که برای بازی در سریال آسوده باش به کارگردانی حسن حج‌گذار در مشهد به سر می‌بُرد با افت هوشیاری ناگهانی مواجه شد.

سریال خط قرمز اولین حضور رسمی عبدلی در قاب تلویزیون است. ماه گرفتگی، یکی برای همه، قصه دل ها و دختری در قفس از فیلم‌های سینمایی وی است. او تاکنون در مجموعه‌های تلویزیونی بسیاری نظیر دختری به نام آهو، تکیه بر باد، فاصله ها، رستگاران، خط قرمز، تبریز در مه و مختارنامه به ایفای نقش پرداخته است.

بخشی از گفتگوی این بازیگر

مـن از بچگی در اکثر مهمانی ها تقلید اطرافیان را میکردم و بهمین خاطر رفته رفته بـه بازیگری علاقه مند شدم و جزو نخستین نفراتی بودم کـه در ۱۵ سالگی در فرهنگسرای بهمن کلاس تئاتر ثبت نام کردم.

نظر خانواده درباره بازیگری

پدرم بـه شدت بـه سینما علاقه مند بودو جزو کسانی بود کـه بـه سینما می رفت و مخالف حضور مـن در عرصه هنر نبود.

زندگی در محله جوادیه «قلعه مرغی»

دوران کودکی مـن بـه ورزش کشتی و فوتبال خلاصه می‌شود. چرا کـه بچه هاي آن موقع دو دسته بودند یا سمت ورزش یا شلوغ کاری می رفتند و مـن جزو کسانی بودم کـه از مدرسه بـه باشگاه می رفتم و زندگی مـن در ورزش گذشته اسـت.

بازی در سریال خط قرمز

بیوگرافی شهرام عبدلی و همسرش + مصاحبه و اینستاگرام

بعد از یک هفته کـه مریض شده بودم، برای پیاده روی از خانه خارج شدم. آن موقع محمود معظمی دستیار قاسم جعفری بود. با مـن تماس گرفت کـه در دفتر پروژه حضور پیدا کنم. برای نقش بابک خیلی ها کاندیدا شده بودند. با حال مریضی کـه داشتم آقای جعفری گفت دورخوانی داشته باشیم. با توجه بـه این کـه تئاتر هاي مـن را دیده بودند، برای حضور در سریال پذیرفته شدم.

خاطره اي از سریال خط قرمز

خاطره زیادی دراین سریال دارم. چرا کـه همه‌ی تازه کار بودیم. صمیمیت فراوانی داشتیم و هـمه دریک ویلا زندگی می‌کردیم. البته مـن و شهرام حقیقت دوست و رضا امامی از تئاتر هم دیگر را می شناختیم.

نقش آفرینی منفی!

زمانی کـه از عهده یک نقش بر می‌آیی، کارگردانان هم دوباره همان نقش رابه شـما پیشنهاد میدهند. بالای ۳۰ نقش مثبت بازی کردم اما دیده نشده اسـت. و ذات نقش منفی در دیده شدن آن اسـت. چرا کـه خلاف جهت آب حرکت می‌کند، بهمین دلیل جذابتر اسـت. شاید در لحظه تماشاگر ازآن خوشش نیاید اما آنرا فراموش نمیکند.

حضور در سریالهای تاریخی

در فیلمهای تاریخی «سال هاي مشروطه» را دوست دارم کـه نقش محمدعلی شاه را بازی کردم. نقشی کـه خودم خیلی دوست داشتم اما مردم حضورم در سریال «طفلان مسلم» را دوست دارند. اصولاً کار هاي تاریخی را دوست دارم و برایم جالبه. با توجه بـه جنس صدا و نوع چهره ام باید بیشتر در کار هاي تاریخی حضور پیدا کنم اما اینطور نیست.

زندگی و حاشیه ها

در زندگی خیلی اهل حاشیه نیستم. اهل باج دادن و تملق گویی هم نیستم. خیلی جاها بـه ضررم تموم شده اسـت اما این طوری زندگی کردن برایم آسان تر اسـت.

نظرات