تفریحات

دانلود کامل سریال گیلدخت قسمت ۳۱ سی و یکم قسمت ۳۱ با پخش انلاین

0

سریال گیلدخت قسمت ۳۱ سی و یکم سریال گیلدخت قسمت ۳۱ با پخش تلوبیون و شبکه یک را در ادامه این صفحه ببینید که امشب پنجشنبه ۴ اسفند ۱۴۰۱ بعد از اذان مغرب از شبکه ۱ تلویزیون با سکانس های جنجالی پخش شد:

دانلود کامل سریال گیلدخت قسمت 31 سی و یکم قسمت ۳۱ با پخش انلای

دانلود کامل سریال گیلدخت قسمت ۳۱ سی و یکم قسمت ۳۱ با پخش انلاین

در این صفحه لینک های تماشای تکرار و بازپخش قسمت ۳۱ سریال گیل دخت را در زیر ببینید:

قسمت سی و یکم سریال گیلدخت قسمت ۳۱ (قسمت ۳۱) شبکه یک سیما حوالی ساعت ۲۲:۱۶ پخش میشود که میتوانید پخش انلاین و همچنین تکرار آن را در تلوبیون و آپارات و شبکه دو با سکانس های جنجالی ببینید:

پخش آنلاین تلوبیون قسمت ۳۱ سریال گیلدخت:

سریال تاریخی، عاشقانه گیل‌دخت که به تازگی از شبکه یک سیما پخش پنجشنبه ها و جمعه ها ساعت ۲۲:۱۵ پخش شد. اگر قسمت های پخش شده قبلی سریال گیل دخت را تماشا نکردید می توانید از بخش دانلود همه قسمت های سریال گیلدخت در پایین صفحه کمک بگیرید.

در قسمت ۳۱ سریال گیل دخت شاهد بودیم که تقی خان از زندان آزاد شد و با تهدید اسلحه احترام السادات به عمارت خانی برگشت. احترام السادات نیز صندوقچه قدیمی را به گلنار داد  و خودش سراغ آصف میرزا رفت و روی او اسلحه کشید. اما داستان گیلدخت در جایی حساسی قرار داد و ماجرای تازه جذابتر و هیجانی تر شده است که امشب قسمت جدید را حتما تماشا کنید.

قسمت آخر سریال گیلدخت کی پخش میشه؟

به قسمت های پایانی این سریال چیزی نمانده و باید منتظر ماند و دید که چطور آصف میرزا و تفنگدارانش از عمارت خارج میشوند تا آرامش به عمارت تقی خان برگردد.

داستان قسمت سی و یکم

گفتنی است، سریال گیل‌دخت بسیار مورد توجه قرار گرفته و بینندگان زیادی هر هفته منتظر پخش قسمت های جدید هستند. وقایع و داستان ظلم های آصف میرزا به رعیت و ماجرای عشق گلناز و اسماعیل و وقایع عمارت تقی خان هنوز به اتمام نرسیده و در قسمت های بعدی شاهد داستانی دیگر با سکانس های جذاب خواهید بود.

سریال تلویزیونی گیل‌ دخت پنجشنبه ها و جمعه ها ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه یک سیما در حال پخش است. پخش این سریال از ۱۹ آبان‌ماه ۱۴۰۱ پنج‌ شنبه‌ها و جمعه‌ ها از شبکه یک سیما و شبکه آی‌ فیلم آغاز شده و تا اواخر بهار سال ۱۴۰۲ روی آنتن خواهد بود. سریال گیلدخت در گرمدره تهران و استان گیلان فیلمبرداری شده است که لوکیشن های آن را با توجه به اطلاعات تیتراژ پایانی این سریال میتوان تشخیص داد.

این سریال در مرکز فیلم و سریال معاونت برون‌مرزی سازمان صدا و سیما تولید شده‌ است.
سریال گیل دخت سریال عاشقانه و تاریخی در تلویزیون ایران است درباره ظلم خان ها و کدخداها و شاهزادگان دوران قاجاری را به تصویر کشیده است، اما نیم نگاهی نیز به عاشقانه های دو جوان در اوج مبارزات نیز داشته و عشق های واقعی را روایت می کند .

نظرات