arongroups

سهمیه بنزین خانوارهای فاقد خودرو کی واریز میشود؟ / زمان ثبت نام

0

سهمیه بنزین خانوارهای فاقد خودرو کی واریز میشود؟ زمان ثبت نام

اخیرا خبر تخصیص سهمیه بنزین به خانوارهای فاقد خودرو از سوی سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی رسانه ای شد و در سال آینده قرار است به خانواده هایی که خودرو ندارند نیز سهیمه بنزین اختصاص داده شود. جزئیات خبر:

سهمیه بنزین خانوار فاقد خودرو

به گزارش ایسنا، سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامیز مصوبه کمیسیون تلفیق پیرامون تخصیص سهمیه بنزین به سرپرست های خانوارهای فاقد خودرو به ازای هر عضو خانواده در سال ۱۴۰۲ خبر داد.

مالک شریعتی نیاسر نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در صفحه شخصی خود درتوئیتر نوشت: “سهمیه‌بنزین خانوارهای فاقد خودرو”

کمیسیون تلفیق ‎بودجه۱۴۰۲ تصویب کرد:

۱.دولت مجاز است از ابتدای خرداد ماه ۱۴۰۲ و در صورت تحقق منابع، به سرپرست خانوارهای فاقد خودرو به ازای هر عضو خانواده، ماهانه ۱۵ لیتر بنزین سهمیه ای اختصاص دهد و امکان تبادل سهمیه بنزین را در بازار فراهم کند.

۲.درصورت اجرای جزء(۱)، دولت موظف است در سال ۱۴۰۲ این حکم را “بدون هرگونه افزایش قیمت” در نرخ های سهمیه ای و آزاد ‎بنزین و با حفظ سهمیه سابق برای حداکثر دو خودرو سواری در خانوارهای دارای خودرو و نیز حفظ سایر سهمیه‌ها شامل خودروهای عمومی، وانت بار و موتورسیکلت انجام دهد.

گفتنی است کمیسیون تلفیق مجلس شورای اسلامی در حال بررسی جزئیات لایحه بودجه ۱۴۰۲ بوده و لازم است مصوبات این کمیسیون به تصویب نمایندگان در صحن مجلس شورای اسلامی برسد.

اخبار تکمیلی متعاقبا اعلام میشود…

نظرات