اکسکینو

فال روزانه ۲۸ بهمن / فال روزانه امروز جمعه ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ دقیق و واقعی

0

در اینجا فال روزانه ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ را برای متولدین همه ماه ها اورده ایم در ادامه می توانید فال روزانه جمعه ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ بخوانید. فال امروز به شما می گوید: اتفاقات جدیدی را تجربه می‌کنید، از ریسک کردن نترسید… … ادامه فالتان را بخوانید

فال روزانه ۲۸ بهمن / فال روزانه امروز جمعه 28 بهمن 1401 دقیق و واقعی

فال روزانه ۲۸ بهمن / فال روزانه امروز جمعه ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ دقیق و واقعی

طالع بینی و فال روزانه ۲۸ بهمن ۱۴۰۱

فال غیبگویی نیست فال پیشگویی مسائلی است که به احتمال قوی برای شما اتفاق می افتد و گذری به اینده و آگاهی پیدا کردن از آنچه قرار است رخ بدهد و یا رخ ندهد اما آیا می توان از آینده خبری آورد؟ آیا آینده را میتوان دید و توصیف کرد و پیش بینی کرد؟

فال روزانه یکی از بهترین و ریز بین ترین فالهاست. هم از لحاظ کاری، مالی و اقتصادی، تحصیلی، احساسی، ازدواج و مهاجرت

فال روزانه ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ را برای متولدین فروردین

🔷 اتفاقات جدیدی را تجربه می‌کنید، از ریسک کردن نترسید و نگذارید ترس مانع پیشرفت شما شود. در کارت عجله نداشته باش و اصرار نکن. اگر می خواهی به مقصود برسی باید مشکلات زیادی را پشت سر بگذاری. این در بسته وقتی باز می شود که حقوق دیگران را رعایت کنی. غم خوردن سودی ندارد. با گذشت زمان به مراد خود خواهی رسید.

فال روزانه ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ را برای متولدین اردیبهشت

🔷 هر چیزی ارزش فکر کردن ندارد، پس حواستان باشد که به چیزی فکر می‌کنید؛ چراکه فکر کردن به مسائل بی ارزش به مرور زمان می‌تواند برایتان دردسر ساز شود. دچار ناامیدی و اندوه فراوان شده‌اید و آینده خوبی در انتظار خود نمی‌بینید.

فال روزانه ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ را برای متولدین خرداد

🔷 وقتی ناکامی‌های خود را در کنار کامیابی‌های دیگران می‌گذارید غم و اندوه شما را فرا می‌گیرد؛ اما نگرانی به دل راه ندهید که به زودی خبری خوش دریافت می‌کنید که با شنیدن آن جان تازه‌ای گرفته و تلاش های خود دوچندان خواهید کرد. ان‌شاءالله به هدف خواهید رسید.

فال روزانه ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ را برای متولدین تیر

🔷 در زندگی همواره به هر که میتوانید محبت کنید آن هم بدون منت و چشم‌ داشت، روزی که فکرش را هم نمی‌کنید محبتهایتان به کمکتان می‌آیند. اقبال خوبی دارید و بخت همیشه با شما یار است، از کمال و جمال زیبا همزمان برخوردار هستید و زبانزد عام و خاص شده اید اما در دل احساس خوشحالی نمی‌کنید و اندوهگین هستید. غم و غصه را کنار گذاشته و با دنیا با صلح و آرامش باشید. از کدورت دست بکشید که سرنوشت خوبی در انتظارتان است. خبرهای خوبی در راه است

فال روزانه ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ را برای متولدین مرداد

🔷 توصیه های اطرافیان را جدی بگیرید و نگذارید که نظر آن‌ها نسبت به شما تغییر کند، کمی حوصله کنید و خشم خودتان را کنترل کنید. به نظر مصمم هستید که به مشکلات خانگی رسیدگی کنید، دقیقا این همان چیزی است که عشق تان از شما انتظار دارد. همکاری ها امروز بسیار خوب پیش می رود و ممکن است فرصت عالی برای امضای قراردادهای جدید و اسناد رسمی داشته باشید.

فال روزانه ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ را برای متولدین شهریور

🔷 سختی‌هایی که در این راه می‌کشید به خاطر سهل‌انگاری خودتان و اطرافیان است. برای یافتن مسیر درست از رهنمودهای سازنده افراد عاقل و دانا با آرزوهای محال و دست نیافتنی عمر خود را هدر ندهید و عاقلانه فکر کنید و تصمیم بگیرید. هرگز از خط تعادل خارج نشوید و از افراط و تفریط برحذر باشید. اگرچه ناملایمات زندگی فشار زیادی به شما آورده اما شجاعت خود را حفظ کنید و در برابر سختی ها سر خم نکنید که انشالله به نیت دل خود برسید.

مهر

🔷 خوشحال باش و غصه و غم را کنار بگذار. تا دوری نکشی به وصال نمی رسی و تا رنج نبینی به خوشی هم نمی رسی. به خدا توکل داشته باش. امیدوار باش که از صبر تو گل حاجت روئیده است. شکایت نکن که در عین ظلمت نور بر تو می تابد.

اگر به دنبال خوشی و رسیدن به مراد دلت هستی، باید سختی ها را تحمل کنی اگر کمی صبر داشته باشی به خواسته‌هایت می‌رسی ولی با عجله همه چیز را خراب خواهی کرد.

فال روزانه ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ را برای متولدین ابان

🔷 از مسئله‌ای می‌ترسی؛ اما فراموش نکن که کلید موفقیت شجاع و جسور بودن است. به زودی مشکلات برایت آسان‌ شده و بعدها مشکلات حال برای‌تان خنده‌دار خواهد بود. از رویاهایی که دارید فاصله نگیرید، برای رسیدن به آن‌ها تلاش کنید و نگذارید که رویاهایتات برای شما دست نیافتنی شود. دست از تلاش نکشید. از تنش ‌ها و استرس‌ها بپرهیزید و سعی کنید خشم و غضب خود را کنترل کنید.

آذر

🔷 مدت‌هاست که در انجام نیتی تلاش بسیار می‌کنی و با سعی و کوشش فراوان تمام مشکلات را از سر راه برداشته‌ای و تمام هدفت رسیدن به آن مقصود است. مطمئن باش که عاقبت جوینده یابنده خواهد بود و تلاش‌های تو نیز بی ثمر نخواهد ماند. پس هرگز امید خود را به فردایی بهتر از دست نده. امید کلید همه موفقیت ها و پیروزی هاست، اگرچه تاکنون از سختی های زیادی گذشته و مشکلات فراوانی را تحمل کرده اید اما همچنان امیدوار باشید و صبوری پیشه کنید تا به اهداف خود برسید. این روزها نیز خواهد گذشت و شادی و خوشبختی جای غم و اندوه را خواهد گرفت.

فال روزانه ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ را برای متولدین دی

🔷 شما امروز خودتان تعیین می‌کنید که برنامه جدیدی را به فعالیت‌های معمولی روزانه خود اضافه کنید و در عمل کردن به این ایده جدید کاملاً آزاد هستید. قبول کردن راهنمایی‌های همکاران برایتان کمی سخت است، اما در چنین مواقعی بهترین کار است. آنها نه تنها چاره کار را بهتان نشان می‌دهند، بلکه به خاطر اینکه نصیحت‌شان را قبول کرده‌اید تحسین‌تان هم خواهند کرد.

فال روزانه ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ را برای متولدین بهمن

🔷 ممکن است امروز نیز به دنبال تمام کردن کارهای ناتمام دیروز باشید اما زیاد دوست ندارید امروز این کار را بکنید. حتی اگر برنامه‌ای دارید آسان نیست که امروز متمرکز باشید چرا که ذهن تان سرگردان است چرا که در حال خیال پردازی در مورد کمی‌استراحت و آرامش در میان کارتان هستید. اما بهتر است وظایف قبلی تان را انجام دهید زیرا ممکن است فردا فرصت این کار را پیدا نکنید.

فال روزانه ۲۸ بهمن ۱۴۰۱ را برای متولدین اسفند

🔷 هرگز غم روزگار ناپایدار را نخورید تا از دلهره و اضطراب خلاص شوید. هرگز افسوس چیزی را که از دست داده‌اید نخورید تا شادمان گردید. خود را به دست سرنوشت سپردن زیاد کار راحتی نیست، اما اگر بتوانید همه چیز را رها کرده و با آرامش خاطر به خدا بسپارید روز خاطره انگیزی خواهید داشت.

سخن پایانی:

همه ی ما یک زمان هایی نیاز داریم یک نفر خیلی خاص توی زندگیمون باشه،
که دستمون رو بگیره،
که دستش رو بگیریم،
که نزاره دوباره و دوباره بیفتیم،
که نزاره  از دست بدیم تموم اون دل خوشی هایی رو که برای بدست آوردنشون خیلی ها رو پشت سر گذاشتیم و گذشتیم..

نظرات