ویدیو آوازخوانی معلم مازندرانی که به خاطر این کلیپ اخراج شد!!

0

ویدیو آوازخوانی معلم مازندرانی که موسیقی مبتذل آهنگ گنگستر شهر آمل را پخش کرد و اخراج شد کامل ببپنید

فراگیر شدن ویدیو معلم مازندرانی که در کلاس آهنگ گنگستر شهر آمل را پخش کرد و به همین دلیل از کار بیکار و اخراج شد، در شبکه های مجازی پربازدید شده و بحث و جدل های کاربران فضای مجازی نشان می دهد این موضوع به خبر حائز اهمیت روز تبدیل شده است.

ویدیو اخراج معلم مازندرانی

ویدیو آوازخوانی معلم مازندرانی که به خاطر این کلیپ اخراج شد!!

روز چهارشنبه ۲۶ بهمن ۱۴۰۱ ویدیویی از یک معلم مازندرانی و انش آموزانش در اینستاگرام پخش شد که در حال خواندن آواز و آهنگ گنگستر شهر آمل را اجرا می کردند. اقدامی که باعث شد تا این معلم دبستانی اخراج شود و بنا به گفته رئیس آموزش و پرورش جواز مدرسه غیرانتفاعی نیز باطل میشود. این اهنگ به تازگی در سایت های موزیک گل کرده و پردانلود شده است. ویدیو اخراج معلم مازندرانی را در لینک زیر ببینید:

پس از ساعاتی این کلیپ با واکنش مسئولان و برخی چهره ها همراه شد. از جمله آذری جهرمی وزیر پیشین ارتباطات به اخراج معلمی در قائمشهر به دلیل پخش موسیقی واکنش نشان داد و نوشت:

یک سوال مهم حاشیه‌ای در قضیه قطعه موسیقی «گنگستر شهر آمل» این است که این موسیقی با توجه به اعمال محدودیتهای شدید و متعدد بر اینترنت، چگونه بین مردم فراگیر شده است؟ نقش شبکه‌های اجتماعی داخلی در فراگیری آن را چگونه ارزیابی می‌کنند؟

همچنین حسین کمالی گفت: این فیلم کوتاه روز گذشته چهارشنبه در فضای مجازی به سرعت منتشر شد و پس از آن اداره کل آموزش و پرورش مازندران پیگیری موضوع را در دستور کار قرار داد.

وی ادامه داد : پس از بررسی و راستی آزمایی وقوع این اقدام در مدرسه مورد نظر، اقدامات اداری لازم در این خصوص پیگیری شد.

مدیر کل آموزش و پرورش مازندران با اشاره به اینکه شورای نظارت، روند فعالیت حرفه ای مدارس غیرانتفاعی را بررسی می کند، گفت : رییس آموزش و پرورش شهرستان قائمشهر جلسه شورا را برگزار کرد و درخصوص موضوع اتفاق افتاده تصمیم گیری های اداری لازم اتخاذ شد.

کمالی افزود: براساس تصمیم و رای این شورا، در حال حاضر مدیر مدرسه تذکر کتبی داده شد و برخوردهای اداری دیگر نیز صورت خواهد گرفت.

وی ادامه داد: همچنین این شورا بر عدم صلاحیت معلم مربوطه و قطع همکاری با وی رای داد و ایشان از روز یکشنبه هفته آینده اجازه حضور و تدریس در مدرسه را ندارد.

مدیر کل آموزش و پرورش مازندران گفت: همچنین به احتمال مجوز فعالیت این مدرسه نیز لغو شود.

وی افزود: این اقدام معلم مدرسه که به نظر می رسد بدنبال شادکردن دانش آموزان بود از روی ناآگاهی انجام شد.

کمالی تاکید کرد: مدارس غیرانتفاعی که بخش بزرگی از فضا و فعالیت آموزشی مازندران بر دوش آنها قرار داد در انجام فعالیت های خود می بایست براساس سیاست های آموزش و پرورش عمل کنند.

نظرات