arongroups

آشنایی با انواع پارتیشن های اداری شرکت شیشکس

0

اگر قصد دارید محیط دفتر کارتان را بدون محدود کردن نور طبیعی فضا و با هزینه‌ای مقرون‌به‌صرفه بهینه‌سازی کنید باید بگوییم که در حال حاضر پارتیشن‌ اداری بهترین گزینه هستند. اجرای این نوع پارتیشن بندی به خصوص در دفاتر کوچک اداری نه تنها جای زیادی اشغال نمی‌کند بلکه با افزایش نور طبیعی در محیط و ایجاد فضای باز محیط دفتر را بزرگ‌تر از چیزی که هست نشان می‌دهد. پس اگر دفتر کار بزرگی دارید و می‌خواهید به قصد جداسازی و تفکیک محیط از پارتیشن بندی کمک بگیرید و یا دفتر کار کوچکی دارید و می‌خواهید با ایجاد یک فضای باز آن را وسیع‌تر نشان داده و از فضای موجود بیشتری استفاده را ببرید بهترین گزینه برای شما انتخاب پارتیشن‌های شیشه ای است.

 شیشکس

پارتیشن‌ اداری نقش جداکننده داشته و در ایجاد فضاهای مختلف شرکت شما مانند اتاق کار، اتاق کنفرانس، اتاق جلسات، اتاق هیئت‌مدیره و … نقش دارند. علاوه بر این شیشه‌های مورداستفاده در ساخت انواع پارتیشن شیشه ای از کیفیت بالایی برخوردار هستند و می‌توانند به راحتی بدون ایجاد فضایی بسته و تاریک دفتر کارتان را بهینه‌سازی کنند، قابلیت جابجایی دارند و ساخت و نصبشان سریع و بی‌دردسر است.

پارتیشن‌های اداری انواع مختلفی دارند که می‌توانید آن‌ها را متناسب با بودجه و نیاز خود برای اجرا در دفتر کارتان انتخاب کنید. تیم شیشکس یک گروه متخصص در طراحی و تولید انواع پارتیشن‌های شیشه ایست که می‌تواند در این مسیر راهنمای شما باشد. در ادامه این مطلب قرار است ضمن معرفی این تیم حرفه‌ای به معرفی و بررسی انواع پارتیشن‌های اداری شیشکس بپردازیم.

شیشکس طراح و تولیدکننده انواع درب و پارتیشن اداری

شرکت شیشکس یک تیم طراح و تولیدکننده انواع پارتیشن است که با تکیه بر تجربه و تخصص هفت‌ساله خود توانسته گام‌های محکمی به سمت موفقیت در این حوزه بردارد. تخصص اصلی تیم شیشکس بر طراحی و تولید پارتیشن‌های شیشه ای اداری است که در همین راستا و برای کامل‌تر کردن خدمات خود درب شیشه ای هم تولید می‌کند. شیشکس در تمام مراحل ساخت پارتیشن ، از ایده پردازی تا اجرا، خلاقیت را سرلوحه کار خود قرار داده است و تضمین کم‌ترین قیمت در عین بالاترین کیفیت را به شما می‌دهد.

تیم طراحی و تولید شرکت شیشکس با در نظر گرفتن سلیقه و خواست مشتریان و با بررسی نیازهای اساسی دفتر شما انواع پارتیشن اداری شیشه‌ای را به شما پیشنهاد می‌دهد. تولید انواع پارتیشن‌های شیشه‌ای فریم دار، فریم لس، پارتیشن تک جداره و پارتیشن دوجداره، پارتیشن مات و نیمه مات، پارتیشن با شیشه‌های رنگی، پارتیشن با شیشه طرحدار، پارتیشن با شیشه هوشمند مات شوند و تولید انواع درب شیشه ای مجموعه خدمات تیم شیشکس را می‌سازند.

پارتیشن شیشه ای شیشکس

انواع پارتیشن اداری در شیشکس

پارتیشن‌های شیشه ای شرکت شیشکس را می‌توان از نظر نوع اجرا به دو دسته انواع پارتیشن فریم لس و فریم دار تقسیم کرد. البته تقسیم‌بندی پارتیشن شیشه ای به همین‌جا ختم نمی‌شود. این نوع پارتیشن بندی با توجه به نیاز شما می‌تواند در هریک از این دو دسته با انواع مختلفی از شیشه‌های شفاف، مات، شیشه‌های طرحدار و رنگی و شیشه‌های هوشمند طراحی و تولید شود.

این تنوع در اجرا گویای این است که شیشکس پاسخگوی تمام نیازهای شما برای پارتیشن بندی دفتر کارتان است. گروه تخصصی شیشکس این اطمینان را به مشتریان خود می‌دهد که با پیشنهاد مناسب‌ترین طرح‌ها و با به کار گرفتن بهترین متریال در ساخت انواع پارتیشن شیشه ای دکوراسیون دفتر کارتان را متناسب با آنچه که می‌خواهید، طراحی کند. کافیست وارد سایت  www.shishex.comشده، به صورت آنلاین استعلام قیمت بگیرید و سفارشتان را ثبت کنید…

پارتیشن‌های شیشه ای فریم لس شیشکس در انواع تک و دوجداره

پارتیشن‌های فریم لس شیشکس یکی از محبوب‌ترین انواع پارتیشن بندی شیشه ای برای اجرا در محیط‌های کوچک با فضای محدود هستند. این نوع پارتیشن شیشه ای همان‌طور که از نام آن پیداست در دورتادور خود فریم آلومینیومی ندارد و یا به عبارتی کاربرد فریم در ساخت آن بسیار محدود شده است درنتیجه هنگام اجرا فضای بسیار کمی را اشغال می‌کند. علاوه بر این با محدود شدن قطر پروفیل آلومینیومی در تولید این نوع پارتیشن شیشه ای شیشکس دید بیشتر با وضوح و شفافیت بالاتر حاصل شده است. این پارتیشن در دو نوع تک جداره و دوجداره قابل طراحی و اجراست.

پارتیشن تک جداره فریم لس شیشکس در دو مدل اسلیم و گرند تولید می‌شود. هر دو مدل برای اجرا در فضاهای کوچک اداری مناسب‌اند و قیمت مقرون‌به‌صرفه‌ای دارند. همچنین فرایند تولید و اجرای پارتیشن بندی فریم لس و تک جداره سریع‌تر از هر نوع پارتیشن بندی دیگری اتفاق می‌افتد پس اگر عجله دارید این نوع پارتیشن شیشه‌ای بهترین گزینه برای شماست.

پارتیشن دوجداره فریم لس شیشکس هم در یک مدل اسلیم قابل اجراست. این نوع پارتیشن‌بندی با شفافیت، ظرافت و عملکرد صوتی بالاتر به نسبت انواع تک جداره انتخاب مناسبی برای اجرا در فضاهای کوچک و نیازمند به سکوت و تمرکز بالاست. به دلیل شیشه‌های دوجداره این نوع از پارتیشن شیشه ای شیشکس به دلیل عایق‌بندی صوتی قوی‌تر برای اجرا در فضاهای کوچک اما شلوغ بسیار مناسب است.

پارتیشن اداری شیشکس

پارتیشن فریم دار شیشکس در انواع تک و دوجداره

پارتیشن‌های فریم لس از نظر طراحی تنوع چندان بالایی ندارد اما در مقابل انواع فریم دار با توجه به نوع پروفیل آلومینیومی دست شما را برای انتخاب از میان طرح‌های بیشتر باز گذاشته است. اگر دفتر کارتان بزرگ است و کمبود فضا ندارید پارتیشن‌های فریم دار شیشکس با ظاهری جذاب و متفاوت برای زیباسازی محیط کار شما در دسترس هستند. این نوع پارتیشن شیشه ای شیشکس قابلیت اجرا در دو مدل پلاس و دوپیا را دارد.

انواع پارتیشن تک جداره فریم دار شیشکس در مدل پلاس با یک فریم آلومینیومی پوشیده می‌شوند که در زیباتر شدن پارتیشن و جلوه دادن به فضای کار شما تأثیر به سزایی دارد.

همچنین پارتیشن دوجداره و فریم دار شیشکس هم در مدل دوپیا ارائه شده و با نصب یک پرده کرکره در بین دوجداره شیشه این اجازه را به شما می‌دهد تا علاوه بر حفظ حریم خصوصی، فضای‌های کاری خود را با سطوح مختلفی از شفافیت همراه کنید. این نوع پارتیشن‌بندی علاوه بر جذب نور و روشنایی تمام فضاهای کاری عایق بسیار خوبی در برابر سروصداهای اضافی است.

پارتیشن شیشه هوشمند شیشکس

و اما آخرین و جدیدترین مدل از انواع پارتیشن شیشه ای، پارتیشن شیشه هوشمند است که قابلیت مات شوندگی در آن به کمک یک ریموت کنترل می‌شود. اگر به دنبال نصب شیشه‌های مات در پارتیشن اداری هستید و از طرفی تمایل دارید که استفاده از این خاصیت قابل‌کنترل باشد بهترین گزینه برای شما استفاده از پارتیشن شیشه هوشمند شیشکس است. پارتیشن با شیشه هوشمند مات شونده این امکان را به شما می‌دهد تا بدون محدود کردن نور ورودی به یک اتاق آن را از معرض دید عموم پنهان کنید.

نظرات