فیلم جنجالی اجرای آهنگ گنگستر شهر آمل توسط معلم قائمشهری و دانش آموزان واکنش ها

3

فیلم جنجالی اجرای آهنگ گنگستر شهر آمل توسط معلم قائمشهری و دانش آموزان که باعث اخراج معلم قائمشهری شد در ادامه مطلب کامل ببینید که از ساعاتی پیش به خبر داغ روز در شبکه های اجتماعی تبدیل شده و با واکنش های انتقادی به دلیل پخش ترانه و موسیقی مبتذل مواجه شده است

فیلم جنجالی اجرای آهنگ گنگستر شهر آمل توسط معلم قائمشهری و دانش آموزان واکنش ها

فیلم جنجالی اجرای آهنگ گنگستر شهر آمل توسط معلم قائمشهری و دانش آموزان واکنش ها

فیلم منتشر شده از همخوانی آهنگ گنگستر شهر امل توسط معلم قائمشهری و دانش آموزان سر کلاس درس در یکی از مدارس غیرانتفاعی قائمشهر با واکنش های تندی از سوی کاربران فضای مجازی و مسئولان ذیربط را در پی داشت. این فیلم باعث شد تا این معلم قائمشهری از شغل خود اخراج شود و احتمال پلمپ مدرسه نیز وجود دارد.

محتوا و شعر موسیقی گنگستر شهر آمل برای سن کودکان مناسب نیست و می توان آن را در حد آهنگ و موسیقی ساس مانکن دانست، هر چند اینروزها گل کرده و بسیار معروف شده است.

گفتنی است، روز گذشته فیلمی از یک مدرسه غیرانتفاعی در شهرستان قائمشهر در فضای مجازی در حال انتشار و دست به دست شدن است که در آن هم‌خوانی آهنگ تعدادی از دانش آموزان در این مدرسه را نشان می دهد که در ویدئوی زیر مشاهده می کنید:

اخراج معلم قائمشهری

در همین رابطه ساعاتی پیش اخراج این معلم جوان در خبرگزاری ها منتشر شد. حسین کمالی افزود: این فیلم کوتاه روز گذشته چهارشنبه در فضای مجازی به سرعت منتشر شد و پس از آن اداره کل آموزش و پرورش مازندران پیگیری موضوع را در دستور کار قرار داد.

وی ادامه داد : پس از بررسی و راستی آزمایی وقوع این اقدام در مدرسه مورد نظر، اقدامات اداری لازم در این خصوص پیگیری شد.

مدیر کل آموزش و پرورش مازندران با اشاره به اینکه شورای نظارت، روند فعالیت حرفه ای مدارس غیرانتفاعی را بررسی می کند، گفت : رییس آموزش و پرورش شهرستان قائمشهر جلسه شورا را برگزار کرد و درخصوص موضوع اتفاق افتاده تصمیم گیری های اداری لازم اتخاذ شد.

کمالی افزود: براساس تصمیم و رای این شورا، در حال حاضر مدیر مدرسه تذکر کتبی داده شد و برخوردهای اداری دیگر نیز صورت خواهد گرفت.

وی ادامه داد: همچنین این شورا بر عدم صلاحیت معلم مربوطه و قطع همکاری با وی رای داد و ایشان از روز یکشنبه هفته آینده اجازه حضور و تدریس در مدرسه را ندارد.

مدیر کل آموزش و پرورش مازندران گفت: همچنین به احتمال مجوز فعالیت این مدرسه نیز لغو شود.

وی افزود: این اقدام معلم مدرسه که به نظر می رسد بدنبال شادکردن دانش آموزان بود از روی ناآگاهی انجام شد.

کمالی تاکید کرد: مدارس غیرانتفاعی که بخش بزرگی از فضا و فعالیت آموزشی مازندران بر دوش آنها قرار داد در انجام فعالیت های خود می بایست براساس سیاست های آموزش و پرورش عمل کنند.

واکنش ها

لازم به ذکر است که هر آهنگ و ترانه های مناسب کودکان نیست و همه می دانیم تاثیر شعر و ترانه روی حافظه و ذهن کودکان بیشترین اثر را دارد و شعر و موسیقی مبتذل با روح و روان بچه ها بازی می کند و سم خالص است. باید در انتخاب شعر و اهنگ برای کودکان و بچه های دبستانی دقت کافی به عمل آید تا نتیجه عکس ندهد.

3 دیدگاه در “فیلم جنجالی اجرای آهنگ گنگستر شهر آمل توسط معلم قائمشهری و دانش آموزان واکنش ها

 1. فقط خدا گفت:

  فقط و فقط باید اخراج بشه،اینا چه چرت و پرت هایی که یاد بچه های مردم میدنمضمون این آهنگ خیلی بد و زشت بود،یعنی یه نظارت بر رفتار و اعمال این از خدا بی خبرها وجود نداره،بنده به عنوان یه مادر درخواست برخورد قاطع دارم.

 2. حسن گفت:

  باید سلام فرمانده رو اجرا میکرد

 3. امین بدیعی گفت:
  12
  2

  بنده خدا چه ذوقی هم میکنه ! البته تقصیری نداره یک چیزهایی شنیده میخواسته معلم متفاوتی باشه !اشکال از ایشون نیست ، اشکال جایی دیگر است !

نظرات