ایمن پاد سپهر تولید کننده انواع درب اتوماتیک

0

ـبرای خرید درب اتوماتیک باید فاکتورهای زیادی را در نظر بگیرید. بسته به نوع ساختمان مواردی از جمله آسایش، راحتی، ایمنی، امنیت و طراحی همگی تعیین کننده مناسب بودن درب می باشد. بهداشت، بهره وری انرژی و جریان عبور و مرور نیز باید در نظر گرفته شود. ایمن پاد سپهر تولید کننده انواع درب اتوماتیک طیف وسیعی از درب های اتوماتیک کشویی، تاشو، لولایی و گردان را به شما ارائه می دهد. این محصولات طوری طراحی شده اند تا با بالاترین استانداردها و معیارهای عملکردی مطابقت داشته باشند.

درب اتوماتیک

درب های اتوماتیـک ایمن پاد سپهر متناسب با محیط بیرونی و داخلی ساختمان طراحی شده اند. خرید انواع درب اتوماتیک با پروفیل و شیشه با کیفیت و همچنین طراحی مدرن یک سرمایه گذاری بلندمدت محسوب می‌شود.

کیفیت و خدمات ایمن پاد سپهر

ایمن پاد سپهر  تولید کننده کلیه درب و گیت و لوازم جانبی درب اتوماتیـک می باشد. محصولات تولید شده دارای تاییدیه های بین المللی است و کیفیت و خدمات، مطابق با استانداردهای جهانی به طور دقیق اجرا می گردند. نوآوری بازار محور، ایمن پاد سپهر را به یکی از تولید کنندگان پیشرو در سیستم های درب اتوماتیـک تبدیل کرده است. این شرکت نماینده انحصاری گیلگن سوئیس در ایران است. از زمان تاسیس خود یک هدف را دنبال کرده و آن عرضه درب های اتوماتیک شکیل و بی نقص است. ما تمام انرژی خود را برای تخصص، کیفیت و رضایت مشتریان خود متمرکز کرده ایم. تیم ما زمانی عالی عمل کرده است که مشتریان از خرید درب اتوماتیـک رضایتمند بوده اند. برای رسیدن به محصولات با کیفیت، ما حتی از استانداردهای معمول صنعت در توسعه، تولید، مونتاژ و خدمات نیز فراتر می رویم. همین امر به ما کمک کرده تا بتوانیم محصولات اتوماتیک با کیفیت و زیبا را در پروژه های بزرگ اجرا کنیم.

درب های اتوماتیک کشویی

حداکثر راحتی درب های اتوماتیک کشویی ایمن پاد سپهر زندگی روزمره را از بسیاری جهات آسان تر می کنند. درب های کشویی ساده دسترسی بدون مانع از یک فضا به فضای دیگر را فراهم می کنند. اجرای پروژه درب اتوماتیک ایمن پاد سپهر سال هاست که در بسیاری از بخش ها و ساختمان ها به صورت گسترده و موفق مورد استفاده قرار گرفته است. در این محصولات عواملی مانند ایمنی، بهداشت، زیبایی و راحتی در نظر گرفته می شوند. علاوه بر مراقبت های ویژه و بخش های بهداشتی، در ساختمان های اداری و تجاری درب اتوماتیک کشویی گزینه ی قابل اطمینانی است که تمام نیاز های ورودی را برآورده می کند.

  • بهداشت: اکنون بیشتر از همیشه اهمیت دارد.
  • بدون مانع بودن: بسیار راحت نه فقط برای استفاده کنندگان از ویلچر بلکه برای افراد مسن و استفاده کنندگان از عصا نیز بدون مانع بودن مهم است.

درب اتوماتیک

خرید درب اتوماتیک کشویی با سازه های تمام شیشه ای مدرن و پروفیل عالی برای پروژه شما یک انتخاب مناسب است. این محصولات پاسخگوی اکثر پروژه های معماری با قیمت مناسب می باشد.

درب های اتوماتیک تاشو

ایمن پاد سپهر حتی زمانی که فضا کم است، با درب های تاشو عرض ورودی را به حداکثر می رساند. کمبود فضا نباید باعث سلب آسایش و راحتی شود. درب تاشو باعث صرفه جویی در فضای محوطه می شود و در عین حال باز و بسته شدن آسان را فراهم می کند. خرید درب اتوماتـیک تاشو برای نصب در مکان هایی مانند راهروهای تنگ و در نقاطی که عرض محدود می باشد، ایده آل است. این محصول در این شرایط می تواند راه حلی مناسب برای محدودیت فضا باشد.

درب های کشویی منحنی

به لطف ظاهر جذاب و طیف گسترده ای از امکانات، درب های کشویی منحنی ایمن پاد سپهر یک طراحی خاص را به ورودی ساختمان اضافه می کنند. درب های کشویی منحنی ۳۶۰ درجه، ۱۸۰ درجه یا سفارشی در پروژه های ساختمانی به عنوان یک آیتم هماهنگ با نمای ساختمان قابل اجرا است. طیفی از تجهیزات با رنگ های هماهنگ با پروژه، تکمیل کننده طراحی ورودی ساختمان هستند. لوازم جانبی و قطعات درب اتوماتیک نیز در هر نوع پروژه توسط شرکت عرضه می گردد.

درب اتوماتیک لولایی

ایمن پاد سپهر با درب های اتوماتیک لولایی، بهترین جایگزین را برای درب های بزرگ و سنگین بیرونی و داخلی فراهم آورده است. درب های اتوماتیک لولایی جایگزین مناسبی برای نصب بر روی درب های دستی داخلی و درب های بزرگ و سنگین بیرون می باشند.

طراحی درب های اتوماتیک ایمن پاد سپهر متناسب با نیاز شما

ایمن پاد سپهر از میان طیف وسیعی از ویژگی های مختلف، اقدام به ساخت محصولات اتوماتیک کرده است. درب های تک لنگه ای، دو لنگه و چند لنگه ای متناسب با پروژه ی شما که خرید درب اتوماتیـک را برای شما آسان تر می کند. به لطف ساخت درب اتوماتیـک سفارشی شما می توانید طرح، متریال، درجه امنیت و عایق صوتی یا حرارتی را به عنوان پارامترهای سفارشی انتخاب کنید. نرم و روانی تمام درب های اتوماتیک و کارایی و عملکرد مناسب این نوع درب ها ضمانت شده است.

درب اتوماتیک

حفاظت، ایمنی و ضد سرقت بودن درب اتوماتیک ایمن پاد سپهر

درب های اتوماتیک ایمن پاد سپهربالاترین استانداردهای ضد سرقت را رعایت می کنند. ورودی ها مکان هایی هستند که امنیت بالا نیاز دارند. درب های اتوماتیک ما در زمان های تعطیلی و غیر کاری قفل ایمنی دارد و حالت خودکار قابل تنظیم می باشد. در ساخت درب ها از پروفیل های آلومینیومی در سطح بالایی از محافظت در برابر سرقت طراحی می گردد.

خرید درب اتوماتیک ایمن در برابر حرارت و صوت

خرید درب اتوماتیـک با توجه به پروفیل عایق حرارتی و عملکرد صرفه جویی در انرژی اهمیت دارد. همچنین شرکت ایمن پاد سپهر درب های عایق صوتی خوبی ارائه می دهد. این امر آن ها را به گزینه ای عالی برای استفاده در محیط های درمانی و پزشکی و سایر بخش ها تبدیل کرده است. درب های اتوماتیـک در برابر آتش آزمایش شده اند، در هنگام آتش سوزی اتوماتیـک بسته شده، از گسترش آتش پیشگیری می کند و به صورت دستی باز می شوند.

درب های اتوماتیک ما در انواع ساختمان ها از جمله ساختمان های اداری، سیتی سنترها، صنعت، هتل، بیمارستان، مکان های درمانی، آزمایشگاه، سینما، املاک خصوصی و فضاهای باز و داخلی استفاده می گردند. برای اطلاعات بیشتر به سایت ایمن پاد سپهر مراجعه کنید.

نظرات