تفریحات

بازیگر نقش ایرج در سریال کتونی زرنگی کیست بیوگرافی و عکس چهره واقعی او

0

بازیگر نقش ایرج در سریال کتونی زرنگی کیست بیوگرافی و عکس چهره واقعی او

بازیگر نقش ایرج در سریال کتونی زرنگی کیست بیوگرافی و عکس چهره واقعی مصطفی ساسانی بازیگر نقش ایرج در سریال طنز کتونی زرنگی همراه با معرفی سوابق و آشنایی کامل با این بازیگر در ادامه مطلب می خوانید

بازیگر نقش ایرج در سریال کتونی زرنگی کیست بیوگرافی و عکس چهره واقعی او

آقای مصطفی ساسانی بازیگر نقش ایرج در سریال کتونی زرنگی را بر عهده دارد. او از بازیگران با سابقه و قدیمی تئاتر است که علاوه بر بازیگری در زمینه کارگردانی نیز فعالیت دارد. او متولد سال ۱۳۵۹ در کرج، بازیگر و کارگردان سینما و تئاتر است. وی فارغ التحصیل کارشناسی نمایش از دانشکده ی هنر و معماری دانشگاه آزاد بوده و سابقه فعالیت در فیلم های سینمایی و تلویزیونی قندون جهیزیه، پات، دهلیز، چیزهایی هست که نمی دانی، ملک سلیمان نبی (ع) را به عنوان بازیگر در کارنامه دارد.

بیوگرافی بازیگر نقش ایرج در سریال کتونی زرنگی کیست بیوگرافی و عکس چهره واقعی او

سوابق هنری

مصطفی ساسانی کارگردان و بازیگر سینما و تئاتر، سال ۱۳۵۹ در شهر کرج متولد شد. مصطفی ساسانی در جدیدترین فعالیت بازیگری خود در نقش ایرج در سریال کتونی زرنگی خوش درخشیده است. بازی خوب و منحصربفردش به دلها نشسته و مخاطبان را مجذوب بازی خود در ژانر طنز کرده است. این نخستین بار است که مصطفی ساسانی در ژانر طنز و نقش کمدی بازی می کند.

ساسانی از دوران دانشجویی وارد بازیگری شده و با بازی در سریال ما چند نفر در سال ۱۳۸۵ به کارگردانی سید فیاض موسوی وارد تلویزیون شد.

وی در سریال قهوه تلخ، به کارگردانی مهران مدیری در کنار بازیگرانی نظیر مهران مدیری، سیامک انصاری، محمدرضا هدایتی و سحر جعفری‌ جوزانی  تجارب خوبی را کسب کرد.

بازیگر نقش ایرج در سریال کتونی زرنگی

در سال ۱۳۹۱ با بازی در فیلم دهلیز ساخته بهروز شعیبی وارد سینما شد. او اینروزها بسیار پر کار شده و در جدیدترین کار هنری خود در سریال نجلا ایفای نقش کرده است.. سریالی که او بهشدت مشهور کرد و بر محبویت او افزود.این بازیگر در حال حاضر مجرد بوده و هنوز ازدواج نکرده است.

بازیگر نقش ایرج در سریال کتونی زرنگی

مصطفی ساسانی، تندیس اول بازیگری از جشنواره‌ی استانی دفاع مقدس برای نمایش «سایه سکوت»، تندیس اول بازیگری از جشنواره‌ی منطقه‌ایی اردبیل برای نمایش «دعوت به مراسم خاکسپاری»، تندیس دوم بازیگری از جشنواره‌ی تک پرده‌ایی برای نمایش‌های «بی‌خانمان» و «مصاحبه»، تندیس سوم بازیگری از جشنواره‌ی تک پرده‌ایی کرج برای نمایش «سبز سرخ» و تندیس سوم بازیگری از جشنواره‌ی استانی لرستان برای نمایش «دعوت به مراسم خاکسپاری»،تندیس سوم کارگردانی از جشنواره‌ی تک پرده‌ایی برای نمایش «سبز سرخ» و تندیس سوم کارگردانی از اولین جشنواره‌ی تک برای نمایش «چنگار»، را در کارنامه دارد.

بازیگر نقش ایرج در سریال کتونی زرنگی

مصطفی ساسانی در جدیدترین فعالیت بازیگری خود در کنار بازیگرانی چون هدایت هاشمی، افسانه چهره‌آزاد، ملیکا شریفی‌نیا، علی سلیمانی، جواد پورزند، شاپور کلهر، علیرضا جعفری خوش درخشیده است. بازی خوب و منحصربفردش به دلها نشسته و مخاطبان را مجذوب بازی خود در ژانر طنز کرده است.

عکس بازیگر نقش ایرج در سریال کتونی زرنگی

بیوگرافی مصطفی ساسانی بازیگر نقش ایرج در سریال کتونی زرنگی

نظرات