آموزش فعالسازی ۱۰۰ گیگ اینترنت رایگان پدران که روز پدر ۱۴۰۱ پدر شدند

0

آموزش فعالسازی ۱۰۰ گیگ اینترنت رایگان پدران که روز پدر ۱۴۰۱ پدر شدند

آموزش فعال سازی ۱۰۰ گیگ اینترنت رایگان هدیه دولت به پدرانی که در روز پدر ۱۴۰۱ صاحب فرزند شدند را در این بخش از مجله حرف تازه برای بسته ۱۰۰ گیگ اینترنت رایگان ایرانسل و آسیاتک و پارس آنلاین و مخابرات و مبین نت و های وب و عصر تلکام و … را مرور میکنیم

آموزش فعالسازی ۱۰۰ گیگ اینترنت رایگان پدران که در روز پدر بابا شدند

نحوه فعال سازی ۱۰۰ گیگ اینترنت رایگان پدران برای پدرانی که روز پدر بابا شدند

۱۰۰ گیگ اینترنت رایگان هدیه دولت به پدرانی که در روز پدر و میلاد حضرت علی علیه السلام (۱۵ بهمن ماه ۱۴۰۱) صاحب فرزند شدند با دستور وزیر ارتباطات اعطا میشود و ثبت‌نام آن آغاز شده است.

پدرانی که در ۱۵ بهمن ۱۴۰۱ برابر با روز پدر و میلاد حضرت علی علیه السلام صاحب فرزند شده‌اند، از امروز به مدت دو هفته، از طریق پنجره ملی خدمات دولت هوشمند می توانند برای دریافت بسته اینترنت رایگان اقدام کنند

به گزارش ایرنا از وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات، پیرو دستور «عیسی زارع‌پور» وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در خصوص اختصاص بسته هدیه یکصد گیگ اینترنت رایگان به عنوان هدیه برای پدرانی که در روز میلاد حضرت علی علیه السلام (۱۵ بهمن مصادف با ۱۳ رجب امسال) صاحب فرزند شده‌اند، با همکاری سازمان ثبت احوال کشور، سرویس مورد نظر در پنجره ملی خدمات دولت هوشمند به نشانی www.my.gov.ir قرار داده شده است.

بعد از احراز هویت با کلیک بر گزینه ای که بدین منظور درنظر گرفته شده وارد گزینه دوم ثبت نام شوند. در این مرحله ضمن انتخاب کد ملی فرزند تازه متولد شده، شماره تلفن همراهی که پدر میخواهد هدیه را بر روی آن دریافت کند نیز انتخاب و در پایان بر دکمه ارسال اطلاعات کلیک شود.

پدران مشمول بسته ۱۰۰‌گیگ‌اینترنت چه کسانی هستند

پدران مشمول این طرح می‌توانند از امروز (دوشنبه ۲۴ بهمن) به مدت دو هفته با مراجعه به سامانه دولت هوشمند، با تایید شماره تلفن همراه خود که بر اساس کد ملی پدر در سامانه نشان داده شده است، نسبت به ثبت درخواست اقدام کنند. لازم به این توضیح است که پس از پایان مهلت ثبت‌نام، بسته اینترنت هدیه فعال خواهد شد.

بر این اساس پدران مشمول این طرح می توانند از روز دوشنبه ۲۴ بهمن به مدت دو هفته با مراجعه به سامانه دولت هوشمند، با تایید شماره تلفن همراه خود که بر اساس کد ملی پدر در سامانه نشان داده شده است، نسبت به ثبت درخواست اقدام کنند.

پدرانی که امسال روز پدر صاحب فرزند شده اند برای دریافت هدیه ۱۰۰ گیگ اینترنت رایگان وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات باید ابتدا به پنجره ملی خدمات دولت هوشمند به آدرسmy.gov.ir مراجعه کنند و وارد سامانه شوند

پس از ثبت نام تا دو هفته این بسته برای شما فعال خواهد شد.

نظرات