دانلود کامل سریال گیلدخت قسمت ۲۸ بیست و هشتم قسمت ۲۸ گیل‌دخت (تلوبیون)

0

دانلود کامل سریال گیلدخت قسمت ۲۸ بیست و هشتم قسمت ۲۸ گیل‌دخت از تلوبیون

قسمت ۲۸ سریال گیلدخت همزمان از شبکه یک و آی فیلم دقایقی پیش پخش شد و شما می توانید دانلود کامل قسمت بیست و هشتم ۲۸ سریال گیلدخت با پخش انلاین سریال گیل‌ دخت قسمت ۲۸ کامل از تلوبیون و شبکه یک سیما همراه با لینک دانلود مستقیم از تلوبیون و آپارات کامل و بدون سانسور انلاین و اینترنتی تماشا کنید:

دانلود کامل سریال گیلدخت قسمت ۲۸ بیست و هشتم قسمت 28 گیل‌دخت (تلوبیون)

لینک مستقیم پخش انلاین سریال گیلدخت قسمت ۲۸

در قسمت ۲۸ سریال تلویزیونی گیل دخت ماجراها و اتفاقاتی برای آصف میرزا و طاووس رخ داد که به جذابیت این سریال افزود و مخاطبان را به چالش کشید. در ادامه مطلب فیلم کامل قسمت ۲۸ گیلدخت کامل را از تلوبیون و اپارات در لینک زیر ببینید:

وقایع و داستان ظلم های آصف میرزا به رعیت و ماجرای عشق گلناز و اسماعیل و وقایع عمارت تقی خان هنوز به اتمام نرسیده و در قسمت های بعدی شاهد داستانی دیگر با سکانس های جذاب خواهید بود.

مجید اسماعیلی کارگردان سریال گیلدخت تا اینجای داستان توانسته مخاطبان را پای گیرنده ها نگه دارد و عطش بینندگان برای دنبال کردن سریال تلویزیونی که اینروزها غوغا کرده و مردم به تماشای آن علاقه نشان دادند و حالا باید منتظر ماند و دید آخر داستان عشق گلنار و اسماعیل چه خواهد شد.

داستان قسمت بیست و هشتم گیل دخت

گفتنی است، مجموعه تلویزیونی گیل‌دخت در ۶۰ قسمت پنجشنبه ها و جمعه ها ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه یک سیما در حال پخش است. پخش این سریال از ۱۹ آبان‌ماه ۱۴۰۱ پنج‌ شنبه‌ها و جمعه‌ ها از شبکه یک سیما و شبکه آی‌ فیلم آغاز شده و تا اواخر بهار سال ۱۴۰۲ روی آنتن خواهد بود. سریال گیلدخت در گرمدره تهران و استان گیلان فیلمبرداری شده است که لوکیشن های آن را با توجه به اطلاعات تیتراژ پایانی این سریال میتوان تشخیص داد.

این سریال در مرکز فیلم و سریال معاونت برون‌مرزی سازمان صدا و سیما تولید شده‌ است.
سریال گیل دخت سریال عاشقانه و تاریخی در تلویزیون ایران است درباره ظلم خان ها و کدخداها و شاهزادگان دوران قاجاری را به تصویر کشیده است، اما نیم نگاهی نیز به عاشقانه های دو جوان در اوج مبارزات نیز داشته و عشق های واقعی را روایت می کند .

سریال تلویزیونی گیل‌دخت در سال ۹۸ برای تولید کلید خورد و تا آبان‌ماه ۱۴۰۰ در گیلان و تهران تصویر‌برداری شد و قرار است در ۳۰ قسمت از شبکه یک و شبکه آی فیلم همزمان پخش شود.

قصه این قسمت از سریال درباره گلنار است که قصد دارد نامه مهمی که سر آن جنگ شده را پیدا کند و آبروی اصف میرزا را ببرد، تا بتواند پدر و مادرش را از زندان نجات دهد. او با فیروزه و همدستی یکی از خدمه های مرد به اتاق مخصوص می رود تا نامه را پیدا می کند، اما صدایی آشنا او از خود بیخود می کند…

 

نظرات