فیلم / دانلود مستقیم سریال جیران قسمت ۴۶ چهل و ششم قسمت ۴۶ جیران کامل

0

دانلود قسمت بیست و ششم ۴۶ سریال جیران با پخش انلاین فیلم کامل قسمت ۴۶ جیران لینتک مستقیم و رایگان دانلود قسمت ۴۶ سریال جیران از فیلیمو همراه با لینک دانلود و تماشای آنلاین سریال جیران قسمت ۴۶ کامل که حوالی ساعت ۸ از فیلیمو پخش شد را در ادامه مشاهده کنید:

قسمت 46 سریال جیران, دانلود سریال جیران قسمت 46 کامل, دانلود قسمت 46 جیران قسمت ۴۶ کامل ,سریال جیران قسمت چهل و ششم ۴۶, دانلود قسمت ۴۶ سریال جیران, قسمت چهل و ششم 46 جیران, دانلود قسمت 46 سریال جیران ,فیلم کامل قسمت ۴۶ جیران

قسمت ۴۶ سریال جیران, دانلود سریال جیران قسمت ۴۶ کامل, دانلود قسمت ۴۶ جیران قسمت ۴۶ کامل ,سریال جیران قسمت چهل و ششم ۴۶, دانلود قسمت ۴۶ سریال جیران, قسمت چهل و ششم ۴۶ جیران, دانلود قسمت ۴۶ سریال جیران ,فیلم کامل قسمت ۴۶ جیران

فیلم / دانلود مستقیم سریال جیران قسمت ۴۶ چهل و ششم قسمت ۴۶ جیران کامل

قسمت ۴۶ “سریال جیران” به کارگردانی حسن فتحی و تهیه کنندگی اسماعیل عفیفه با بازی پری‌ناز ایزدیار و بهرام رادان و رعنا آزادی ور از شبکه نمایش خانگی در بستر فیلیمو در ساعت ۸ صبح جمعه ۲۱ بهمن ۱۴۰۱ پخش شد، فیلم کامل را از در لینک زیر ببینید:

https://elitland.com/download/5Ql3/4B8kA

سریال ایرانی جیران در ژانر عاشقانه های قجری مربوط به یکی از شاهان سلسه قاجار به نام ناصرالدین شاه هر هفته جمعه ها ۸ صبح از طریق فیلیمو منتشر میشود که ما امروز لینک دانلود سریال جیران قسمت ۴۶ را برای شما در زیر قرار دادیم

  • دانلود کامل و تماشای سریال جیران قسمت چهل و ششم
  • کیفیت ها: Full HD 1080p , 720p, 480p
  • کارگردان: حسن فتحی
  • تهیه کننده: اسماعیل عفیفه
  • نویسنده: احسان جوانمرد
  • ژانر : تاریخی – عاشقانه سال انتشار : ۱۴۰۱ -محصول : ایران
  • جمعه ها، ساعت ۸ صبح

درباره قصه چهل و ششم جیران

داستان و قصه سریال جیران درباره زندگی پر فراز و نشیب دختری به نام جیران است که پس از عشق اتشین ناصرالدین شاه قاجار به او زندگی اش به گلی تغییر می کند و سرنوشت دیگری برایش رقم می خورد.

این سریال به تهیه‌کنندگی و کارگردانی سید ابراهیم عامریان ساخته شده و نویسندگی آن را حمزه صالحی برعهده داشته است. سیدابراهیم عامریان کارگردان فیلم‌های موفقی همچون دینامیت، تگزاس و انفرادی، در اولین سریال نمایش خانگی خود بار دیگر داستانی را با حال و هوای طنز روایت خواهد کرد و بازیگرانی چون ‏پژمان جمشیدی، رویا افشار، هادی کاظمی، مرجانه گلچین، بهنام تشکر در این سریال به ایفای نقش می‌پردازند.
اسامی بازیگران

بهرام رادان, پریناز ایزدیار, رعنا آزادی‌ور, امیرحسین فتحی, مریلا زارعی, امیر جعفری, رویا تیموریان, مهدی پاکدل, هومن برق‌نورد, مهدی کوشکی, کتانه افشاری‌نژاد, ستاره پسیانی, غزل شاکری, عباس توفیقی, فرشید صمدی‌پور, عباس ظفری, راستین عزیزپور, علی آشمند, پرویز بزرگی، رضا داودوندی, مرتضی اسماعیل کاشی, سمیرا حسن‌پور, فاطمه مسعودی‌فر, بهناز نازی, غلامرضا نیکخواه, سیاوش چراغی‌پور, محمد شیری, حمیدرضا نعیمی, رضا جهانی, الهام نامی, نهال دشتی, سینا رازانی, بهنام شرفی, انوش معظمی, پاشا جمالی, حسن مؤذنی, نسرین نکیسا, محمد مژدهی

«زنهار که طراز و طریقت گم شده و مجاز و حقیقت به هم آمیخته. سهم رعیت کابوس است و سهم سلطان تخت طاووس. کجاست تدبیر کریم خان که تاج شاهی پس بگیرد از ما ندانم کارها؟ کجاست شمشیر نادر که انتقام بکشد از ما خراب کارها؟ مملکت آشفته است و امیرکبیر در گور خفته است.

یکی از نگرانی‌های اصلی ناصرالدین‌شاه روابط تیره و تار در حرمسرایش است. تمامی زنان نزدیک به شاه قاجار به واسطه قدرت و توطئه‌های پیرامون آن هیچگاه نتوانستند به یکدیگر اعتماد کنند. زنان شاه از یکسو و خواهر و مادر شاه از سوی دیگر همواره با دید تردید به یکدیگر نگاه می‌کردند. شاه اما تلاش کرد کمی از نگرانی‌هایش را در داخل حریم زندگی‌اش کم کند و برای همین از جیران خواست کدورت‌های قدیمی او با ملک‌زاده پایان یابد. جیران هم که در دوران جدید به متحد بیشتر برای پیشبرد اهدافش نیاز دارد با ملک زاده آشتی کرد و سعی کرد کدورت‌های گذشته را فراموش کند. ملک‌زاده اولین حامی جیران بود زمانی که مادر شاه کمر به نابودی و از بین بردن سوگلی شاه بسته بود. حالا این اتحاد می‌تواند مقدمه اتفاق‌های بهتری در آینده باشد.

شازده بصیر که از سال‌های قبل در فکر نفوذ به دستگاه حکومتی برای سرکیسه کردن اطرافیان شاه بود بیشترین نفع را از ارتباط با مهدعلیا برد و با نفوذ در خلوت مادر شاه به دست‌نوشته‌های عاشقانه او پی برده و با گروگان گرفتن آن خواستار گرفتن براتی ارزشمند برای فرار از کشور است. مهدعلیا باج دادن به شازده بصیر را یکی از تحقیرهای بزرگ زندگی خودش می‌داند و از طرفی باج ندادن به او نیز باعث بی آبرو شدن سلطنت می‌شود. شاید انتخاب طناب دار یکی از گزینه‌هایی باشد که به بی‌آبرویی مهدعلیا پایان دهد.

نظرات