arongroups

زمان پخش و تکرار سریال روزگار جوانی ۱ از شبکه آی فیلم ۱۴۰۱ + روزهای پخش

0

سریال روزگار جوانی از شبکه آی فیلم : در این سایت ساعت و زمان پخش و تکرار سریال روزگار جوانی برای علاقه مندان به این سریال را برای شما عزیزانی که قصد دارید تا دوباره به تماشای این سریال جذاب بنشینید آماده کرده ایم. با ما همراه باشید.

سریال روزگار جوانی

این سریال به کارگردانی شاپور قریب و اصغر توسلی به تهیه‌کنندگی اصغر توسلی محصول سال ۱۳۷۷ در ژانر اجتماعی،درام و خانوادگی است. این مجموعه بار اول از شبکه تهران در سال ۱۳۷۸ پخش شد. شاپور قریب فصل اول سریال را ساخت ولی کهولت سن باعث شد نتواند سیزده قسمت بعد را بسازد و نتیجتا این توسلی بود که کار را به پایان رساند. فصل دوم و سوم سریال روزگار جوانی نیز به کارگردانی اصغر توسلی ساخته شد که فصل سوم این سریال بر خلاف دو فصل قبلی نتوانست محبوبیت قبل را تکرار کند. اکنون این مجموعه برای چندمین بار از ۲۱ بهمن ۱۴۰۱ از شبکه آی فیلم به جای مجموعه مسافر پخش شود.

از جمله هنرمندان این سریال می توان به کیهان ملکی،امین حیایی،نصرالله رادش،بهزاد خداویسی،مهدی صبایی،زهره فکورصبور،سحر صباغ‌سرشت،بیوک میرزایی،پروین تمجیدی،افسانه ناصری،حمیرا ریاضی و… اشاره کرد.

در خلاصه داستان آمده پنج جوان دانشجو که چهار نفرشان شهرستانی است، با یکدیگر خانه‌ای را اجاره می‌کنند و با هم زندگی می‌کنند. هر یک از این پنج نفر، شخصیت متفاوتی دارند و در هر قسمت با ماجرای تازه‌ای روبه رو می‌شوند، اما در نهایت با کمک هم بر مشکلات غلبه می‌کنند…

سریال روزگار جوانی از شبکه آی فیلم

ساعت تکرار و زمان پخش سریال روزگار جوانی از شبکه آی فیلم

این سریال ۱۳ قسمتی هرشب از ۲۱ بهمن ۱۴۰۱ هرشب ساعت ۱۷ و تکرار آن روز بعد ساعت ۱ بامداد و ۹ صبح از شبکه آی فیلم پخش می شود.

از دیگر هنرمندان می توان به محسن زهتاب،نعمت‌الله گرجی،حمید مهرآرا،سروش خلیلی،حسن جوهرچی،امین زندگانی و…

امیدواریم از دیدن دوباره این سریال جذاب و به یاد ماندنی و مهیج لذت ببرید.

همراه ما باشید.

نظرات