آدرس سایت پیگیری وضعیت کارت سوخت

1

آدرس سایت پیگیری وضعیت کارت سوخت

اگر میخواهید وضعیت کارت سوخت خودرو یا موتور سیکلت خود را پیگیری کنید میتوانید ، یکی از روش های زیر را انتخاب کرده و طبق دستورالعمل از وضعیت کارت سوخت خود آگاه شوید:

کارت سوخت

سامانه پیگیری وضعیت کارت سوخت :

آدرس سایت :

http://sokht.epolice.ir:7001/welcome.jsp

نکته : برای گرفتن نتیجه بهتر پیشنهاد میشود برای باز کردن سایت بالا از مرورگر اینترنت اکسپلورر استفاده نمایید.

روش دوم پیگیری وضعیت کارت سوخت از طریق پیامک (شماره پیامک کارت سوخت)

سيستم پيامك پيگيري كارت سوخت خودرو با شماره ۳۰۰۰۵۱۵۰شركت پژوهش و توسعه ناجا فعال و آماده استفاده مالكين محترم خودروها مي باشد.در اين خصوص موارد ذيل را يادآور مي‌شود:

۱٫ براي پيگيري وضعيت كارت سوخت خودرو كافيست VIN خودرو به شماره پيامك ۳۰۰۰۵۱۵۰ ارسال شود سيستم در پاسخ، وضعيت كارت سوخت را اعلام مي نمايد.

۲٫ سيستم پيامك بصورت آنلاين به سرور كارت سوخت متصل است و وضعيت‌هايي كه اعلام مي‌نمايد. هيچگونه تاخير زماني نداشته و به روز است.

۳٫ براي خودروهاي ليزري و قديمي در سيستم كارت سوخت يك VIN موقت توليد شده است كه شماره VIN پشت پاكت كارت سوخت چاپ شده است لذا دارندگان اين دسته از خودروها با استفاده از VIN چاپ شده پاكت مي توانند وضعيت كارت سوخت المثني خود را پيگيري نمايند. با تعويض پلاك خودروهاي ليزري و قديمي، VIN دائمي به خودروها تخصيص داده مي‌شود و از آن لحظه به بعد VIN دائمي براي استعلامات معتبر است.

اگر شماره بالا برای پیامک پاسخی نداد از روش زیر استفاده کنید

براي آگاهي يافتن از آخرين وضعيت کارت هوشمند سوخت ، کافيست شماره وي آي ان (VIN) را توسط پيام کوتاه(SMS) به شماره ۱۱۰۱۲۰۲۰۴۰ ارسال نمائيد. در صورتي که قالب و ساختار مشخص شده در اين راهنما را در نوشتن شماره وي آي ان در پيام کوتاه رعايت نمائيد، سيستم نرم‌افزاري بطور خودکار در همان لحظه پاسخ شما را مي‌دهد.

براي استعلام کارت هوشمند موتور سيکلت بايد ابتدا حرف M و سپس ستاره و بعد وي آي ان (VIN) موتور سيکلت موجود در پشت کارت موتور را وارد نماييد
به عنوان نمونه
M*IRKV91MN5O3685988

براي استعلام کارت هوشمند خودرو بايد ابتدا حرف V و سپس ستاره و بعد وي آي ان (VIN) خودرو موجود در پشت کارت خودرو را وارد نماييد
به عنوان نمونه
V*IRPC90VV5I965874

1 دیدگاه در “آدرس سایت پیگیری وضعیت کارت سوخت

  1. نگارتنهائی گفت:

    با سلام وخسته نباشید خدمت همه خدمتگزاران صدیق، احتراماً در تاریخ۹۸/۱۰/۲۴ جهت دریافت کارت سوخت اقدام کردیم که تا این لحظه هیچ اقدام صورت نگرفته ، وما درحال حاضر بصورت آزاد سوخت گیری مینماییم خواهشمنداست پیگیری و ما را از وضعیت کارت سوخت آگاه نمایید.باتشکرشماره پلاک پراید

نظرات