زمان پخش و تکرار سریال آکتور از فیلیمو و نماوا ۱۴۰۱ + روزهای پخش

0

زمان پخش سریال آکتور : در این سایت ساعت و زمان پخش و تکرار سریال آکتور برای علاقه مندان به این سریال را برای شما عزیزانی که قصد دارید تا به تماشای این سریال جذاب بنشینید آماده کرده ایم. با ما همراه باشید.

سریال آکتور

این سریال به نویسنده و کارگردان: نیما جاویدی و تهیه‌کننده: مجید مطلبی محصول سال ۱۴۰۰ در ژانر اجتماعی،درام و خانوادگی است. این مجموعه اولین تجربه سریال‌سازی نیما جاویدی است. جاویدی کارگردان جوان سینما پیش از این ۲ فیلم سینمایی ساخته است که مورد توجه منتقدان و مردم قرار گرفته است. قطعا این سریال یکی از پر بیننده ترین و زیبا ترین سریال ها قرار دارد هم به علت بازیگران زیاد و بزرگ هم داستان متفاوت خود. حالا قرار شده این سریال هر هفته از شبکه نمایش خانگی فیلیمو و نماوا پخش شود. ناگفته نماند ابتدا شنیده شد که قرار است در پاییز ۱۴۰۱ پخش آن آغاز شود، ولی شرایط اجتماعی و روند تولید آن، باعث شد تا از ۶ بهمن ۱۴۰۱ پخش شود.

داستان سریال آکتور درباره زندگی پر فراز و نشیب چند بازیگر مستعد تئاتر است که بعد از پیشنهادی که به آن‌ها می‌شود زندگی‌شان دستخوش ماجراهایی پیچیده می‌شود. این چند جوان در هیاهوی جامعه و مشکلات مختلفی که با آن درگیر هستند، ناچارند درگیر اتفاقاتی شوند…

به طور کلی کارگردان به سراغ یک روایت تقطیع شده رفته است و قرار است در هر قسمت غافلگیری‌های متفاوتی برای مخاطب داشته باشد که می‌توان با رمز گشایی از معماهای هر قسمت هیجان را به هفته‌های بعد موکول کرد.

زمان پخش سریال آکتور از فیلیمو و نماوا

ساعت تکرار و زمان پخش سریال آکتور از فیلیمو و نماوا

این مجموعه ۲۵ قسمتی از ۶ بهمن ۱۴۰۱  هر پنجشنبه ساعت ۸ صبح از شبکه نمایش خانگی فیلیمو و نماوا پخش می شود ناگفته نماند این مجموعه اختصاصی نیست و از هردو اپلیکیشن پخش می شود.

امیدواریم از دیدن این سریال جذاب و به یاد ماندنی لذت ببرید.

همراه ما باشید

نظرات