بازیگر نقش ابوخالد بازیگر داعشی در سریال سقوط کیست بیوگرافی و بدون گریم

0

امین میری بازیگر نقش ابوخالد بازیگر داعشی سریال سقوط است که نقش فرمانده داعشی را بازی میکند که پیش از این در چند سریال و فیلم از جمله سریال قهوه تلخ، فیلم شبی که ماه کامل شد و فیلم خون خدا به عنوان بازیگر و کارگردان و دستیار کارگردان حضور داشت. ادامه عکس و بیوگرافی بازیگر نقش ابوخالد فرمانده داعشی سریال سقوط همراه با زندگی شخصی و تصاویر این بازیگر می پردازیم

بازیگر نقش ابوخالد بازیگر داعشی سریال سقوط

بازیگر نقش ابوخالد بازیگر داعشی در سریال سقوط کیست بیوگرافی و عکس بدون گریم

بازیگر نقش ابو خالد در سریال سقوط را امین میری بازی می کند. امین میری یکی از بازیگران معروف و با سابقه کشورمان در تئاتر، سینما و تلویزیون است که در جدیدترین کار هنری خود در سریال نمایش خانگی سقوط در نقش بازیگر داعشی بازی می کند.

آقای امین‌میری متولد اسفند ۱۳۵۸ در زاهدان بوده و فارغ التحصیل رشته بازیگری می باشد. وی میگوید: از سال ۷۲ بازیگری در تئاتر را از زاهدان شروع کردم. اولین نقش جدی مـن درسال ۸۴ برای اولین بار در «مختارنامه» بود در مختارنامه در نقش یکی از شیعیان متعصب را بازی کردم کـه سانسور شد. البته سال بعدش هم نقش دیگری را در مختار بازی کردم. چهره واقعی ابو خالد در سقوط بدون گریم داعشی را در زیر ببینید:

بازیگر نقش ابوخالد سریال سقوط کیست بیوگرافی و عکس بدون گریم

سوابق

میری در سال ۱۳۸۸ با بازی در فیلم آینه های روبرو ، وارد سینما شد. سال ۱۳۹۷ به عنوان مشاور لهجه و بازیگر در فیلم سینمایی شبی که ماه کامل شد ایفای نقش کرد. او تجربه بازی در فیلم های بیرو ، ابلق ، لیپار ، خون خدا ، سریال های آچمز ، کاتب اعظم و مجموعه نمایش خانگی سقوط را در کارنامه هنری خود دارد.

امین میری می‌گوید بارها از وی برای کارهایی دعوت شده‌است که در آن‌ها باید نقش قاچاقچی که بلوچی هست را ایفا کند ولی وی هرگز نپذیرفته زیرا معتقد است به این خطه همیشه با دیده منفی پرداخته شده است. او در سریال تلویزیونی «نجلا» نقش عامر را با لهجه غلیظ عربی عراقی ایفا کرد.  از دیگر کارهای وی در عرصه بازیگری می‌توان فیلم‌های «امروز» به کارگردانی رضا میرکریمی، «ابلق» به کارگردانی نرگس آبیار و «خون خدا» به کارگردانی مرتضی علی عباس میرزایی و سریال‌ «آچمز» را نام برد.

بیوگرافی بازیگر نقش ابوخالد سریال سقوط کیست

وی در زمینه کارگردانی تئاتر نیز فعالیت می‌کند و سعی بر این دارد که تا جایی که می‌تواند به مسائل اجتماعی بپردازد و از دغدغه‌هایش نمایشنامه بنویسد. او نمایش «قتل در موقعیت ۳۵ درجه شمالی» که با رویکرد اجتماعی، روایتگر قتل‌هایی زنجیره‌ای به فاصله ۱۰۰ سال بود، به روی صحنه برد.

از جمله کارهای امین میری در زمینه بازیگری تئاتر می‌توان «خنکای ختم خاطره» ، «عشق و عالیجناب» ، «آبی مایل به صورتی» و «مارلون براندو» را نام برد.

امین میری در سریال سقوط

امین میری در سریال سقوط

سریال سقوط با بازی حمید فرخ نژاد یکی از جدید ترین سریالهای نمایش خانگی بوده کـه از پلتفرم فیلیمو و بـه صورت هفتگی بـه پخش خواهد رسید. این سریال در سکوت خبری تولید شده ودر سکوت خبری هم بـه پخش رسید. البته پخش این سریال با حواشی بسیار زیاد از جمله خبر مهاجرت حمید فرخ نژاد بـه ایالات متحده ایالات امریکا بود.

عکس واقعی بازیگر نقش ابوخالد در سریال سقوط

سریال سقوط بـه کارگردانی سجاد پهلوان زاده جدید ترین تولید شبکه نمایش خانگی اسـت کـه از فیلیمو پخش شده اسـت. این سریال در ژانر جاسوسی اسـت و روایتی متفاوت از گروه تروریستی داعش و حضور این گروه تروریستی در منطقه رابه تصویر کشیده اسـت. مجموعه سقوط یک روایت متفاوت از داستانی جاسوسی در دل گروه تروریستی داعش رابه تصویر کشیده اسـت.

شاید برایتان جالب باشد کـه بدانید دراین سریال برای اولین بار در شبکه نمایش خانگی صحنه هاي پر هزینه جنگی و پر التهاب بـه نمایش درمی آید. محمدحسین مهدویان در مقام مشاور کارگردان پیش از این با ساخت آثار تاریخی و مستندگونه نوید این موضوع رابه مخاطب می دهد کـه بـه همراه رفیق قدیمی خود یک ماجراجویی جدید را در عرصه سریال سازی بـه ثبت می رسانند.

 

نظرات