بیوگرافی لئاندرو پریرا مهاجم برزیلی پرسپولیس کیست عکس و سوابق

0

بیوگرافی لئاندرو پریرا مهاجم برزیلی پرسپولیس کیست عکس و سوابق

لئاندرو مارکوس پریرا مهاجم برزیلی پرسپولیس متولد ۱۳ ژوئیه ۱۹۹۱ در برزیل بازیکن فوتبال اهل برزیل است. که در حال حاضر برای تیم پرسپولیس در لیگ برتر فوتبال ایران بازی می کند. در ادامه به معرفی بیوگرافی لئاندرو پریرا مهاجم برزیلی پرسپولیس و همسرش با عکس های جدید اینستاگرام و فیلم و عکس سوابق همراه با زندگینامه ورزشی و شخصی وی را در این مقاله به اطلاع شما می رسانیم

 لئوناردو مارکوس پریرا مهاجم برزیلی پرسپولیس کیست

بیوگرافی لئوناردو مارکوس پریرا فوتبالیست و همسرش

لئاندرو مارکوس پریرا با نام کامل لئوناردو مارکوس پروچنا پریرا (زاده ۱۳ ژوئیه ۱۹۹۱) با قد۱/۹۰ متر در سائوپائولو برزیل بازیکن فوتبال اهل برزیل است. که در حال حاضر در پست مهاجم برای تیم پرسپولیس در لیگ برتر فوتبال ایران بازی می کند.

لئوناردو مارکوس پروچنا پریرا ییک از بازیکنان فوتبال برزیل است که سابقه بازی در تیم های گامبا اوزاکای ژاپن ، لیگ برزیل و لیگ بلژیک، کاپیواریانو ، ایکاسا را در کارنامه ورزشی خود دارد. قهرمانی در لیگ برزیل همراه با پالمیراس و قهرمانی لیگ بلژیک با کلوب بروژ از افتخارات این بازیکن می باشد.

بیوگرافی لئوناردو مارکوس پریرا فوتبالیست و همسرش

سوابق

پریرا فوتبال را از کودکی و بطور حرفه ای از نوجوانی با تیم های پایه و نوجوانان در تیم فروویاریا آغاز کرد. مهاجم جدید پرسپولیس در بین سال‌های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۸ پیراهن پالمیراس و سپس کلوب بروژ را برتن کرد. پریرا در مجموع ۱۳۷ بار در پست مهاجم نوک به میدان رفته و ۵۲ گل نیز به ثمر رسانده که در مجموع آمار قابل قبولی است. وی همچنین فصل گذشته در لیگ قهرمانان مقابل نماینده تایلند و سنگاپور گلزنی کرد

بیوگرافی لئوناردو مارکوس پریرا فوتبالیست و همسرش

لئاندرو پریرا که سابقه قهرمانی لیگ برزیل با پالمیراس و قهرمانی لیگ بلژیک با کلوب بروژ را دارد. او در دو فصل بازی برای گامبا اوساکا ۷ گل به ثمر رسانده، ولی در تیم پیشین خود سانفرانس هیروشیما، عملکرد درخشانی داشت و ۲۲ گل در ۳۸ بازی جی لیگ برای این تیم به ثمر رساند.

فصل گذشته او در بازی با ویسل کوبه توانست گلزنی کند و در ۳ دیدار دیگر هم برای تیمش گل زد

پیوستن به پرسپولیس

مارکوس پریرا در نقل و اتقالات زمستانی ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ به تیم پرسپولیس پیوست و جایگرین لوکادیا در این تیم شد.

او در فصل گذشته در تیم گامبا اوزاکا ژاپن در لیگ برتر ژاپن بازی می کرد و فصل قبل تر نیز در تیم سانفرانس هیروشیما بازی کرده بود و حالا به دلیل اتمام قراردادش از این تیم جدا شد و موساشی سوزوکی جانشین این بازیکن در تیم شد. او در این مدت ۳۴ بازی برای تیم ژاپنی انجام داد و هفت گل به ثمر رسانده است.

سوابق لئوناردو مارکوس پریرا

مصدومیت های زیاد

جالب است بدانید لئاندرو پریرا در طول مسابقات مصدومیت های زیادی داشته و از این حیث رکوردار است .او چهار دوره مصدومیت در سال‌های اخیر داشته و سابقه آسیب دیدگی عضله ران را دارد.

پیج اینستاگرام پریرا مهاجم برزیلی پرسپولیس

صفحه اینستاگرام این بازیکن فوتبال را با نشانی @leandropereiraa17 دنبال کنید

عکس های لئوناردو مارکوس پریرا بازیکن فوتبال

بیوگرافی لئوناردو بیوگرافی مارکوس پریرا مهاجم برزیلی پرسپولیس

 

نظرات