arongroups

بیوگرافی کوثر خشنودی‌ کیا تیراندازی با کمان با عکس و سوابق + زندگی شخصی

0

بیوگرافی کوثر خشنودی‌ کیا تیراندازی با کمان با عکس و سوابق + زندگی شخصی

کوثر خشنودی‌ کیا متولد سال ۱۳۷۴ در کرمانشاه کماندار تیم ملی تیراندازی ایران و نایب قهرمان کامپوند آسیا است. او متولد کرمانشاه است و در سال ۱۳۹۸ به تیم ملی تیراندازی با کمان بانوان ایران دعوت شد. در ادامه به بیوگرافی کوثر خشنودی‌ کیا تیراندازی با کمان و همسرش همراه با عکس و تصاویر و سوابق ورزشی و افتخارات و زندگی شخصی ایشان می پردازیم.

کوثر خشنودی‌ کیا تیراندازی با کمان

بیوگرافی کوثر خشنودی کیا کماندار

کوثر خشنودی کیا با نام کامل مهبانو خشنودی کیا کماندار کرمانشاهی در سال ۱۳۷۴ در کرمانشاه متولد شد. او یکی از کماداران نوظهور و تازه کار تیراندازی کامپوند است که از سال ۱۳۹۸ به عضویت تیم ملی تیراندازی با کمان ایران در امد. او در طول فعالیت های ورزشی خود در مسابقات متعدد شرکت داشته و افتخارآفرینی کرده است. کوثر خشنودی کیا سابقه نایب قهرمانی در بخش تیمی تیر و کمان کامپوند در آسیا را در کارنامه خود دارد و اولین مدال بین المللی خود را در آبان بر گردن آویخت

بیوگرافی کوثر خشنودی‌ کیا تیراندازی با کمان با عکس و سوابق + زندگی شخصی

سوابق

خانم کوثر حشنودی‌کیا فعالیت ورزشی خود را در زمینه تیراندازی از نوجوانی بطور حرفه ای آغاز کرد. موفقیت و درخشش این بانوی ورزشکار کرمانشاهی در مسابقات آسیایی بنگلادش باعث شد تا به اردوی تیم ملی دعوت شود.

به گفته خودش از تیر ماه ۱۳۹۸ و در ۲۴ سالگی بطور حرفه ای تیراندازی را آغاز کرده و هدفش فقط قهرمانی است و از لحاظ فنی هم بتواند رکوردها را به بالاترین سطح موجود در تیراندازی با کمان دنیا برساند تا توان رقابت با حریف های قدرتمند را به دست بیاورد. او با هدایت و راهنمایی مربیان حالا یکی از ورزشکاران پرافتخار کشورمان است.

سوابق کوثر خشنودی‌ کیا کماندار

خشنودی کیا در سال ۹۸ فعالیت خود را در رشته تیر و کمان را آغاز کرد و در شهریور ۱۴۰۰ برای نخستین بار در انتخابی تیم ملی کامپوند حضور یافت و موفق به حضور در اردوی تیم ملی شد و در اولین اعزام در آبان امسال مقام دوم آسیایی را کسب کرد و خود را به تیم ملی اثبات کرد خشنودی کیا اولین مقام بین المللی خود را در این رشته با این مدال کسب کرده است. وی با شرکت در انتخابی تیم ملی کامپوند که در هفته اول دی ماه سال جاری برگزار شد جواز حضور دراردوی تیم را برای بار دوم کسب کرد.

عکس های کوثر خشنودی کیا

خانواده، ازدواج، همسر

در خانواده ای در کرمانشاه متولد شد و رشد کرد. او به دلیل علاقه به تیراندازی با حمایت خانواده اش وارد این رشته شد و در مدت کوتاهی توانست به موفقت چشمگیری برسد.

کوثر خشنودی کیا در حال حاضر مجرد است و ازدواج نکرده است

نظرات