جدیدترین مدل های پیراهن مجلسی یقه قایقی زنانه و دخترانه ۱۴۰۲

0

پیراهن مجلسی یقه قایقی : این نوع لباس طرفداران زیادی میان دختران و خانم ها دارد. به همین منظور ما مدل های شیک پیراهن مجلسی یقه قایقی ۱۴۰۲ همزاه راهنمای خرید را برای شما آمادهخ کرده ایم. همراه ما باشید.

پیراهن مجلسی یقه قایقی

جدیدترین مدل های پیراهن مجلسی یقه قایقی زنانه و دخترانه ۱۴۰۲

لباس آف شولدر یا لباس یقه قایقی جزو آن دسته از لباس‌هایی است که بدون برش‌های تنگ می‌تواند به جذابیت بیشتر شما کمک کند. مشخص شدن شانه‌های خانم‌ها، به ظرافت بیشتر آن‌ها کمک می‌کند و این همان چیزی است که ما خانم‌ها هنگام انتخاب لباس در نظر می‌گیریم.

پیراهن مجلسی یقه قلیقی

انواع مدل لباس یقه قایقی :

لباس یقه قایقی مجلسی : طراحی این لباس آن را به یکی از محبوب‌ترین مدلهای لباس مجلسی برای مراسم عروسی و رسمی تبدیل کرده است. طراحی این مدل به صورت تنگ در قسمت بالاتنه به همراه دامن حجیم و گشاد است. این سبک در بین طراح‌ها به اسم مدل پرنسسی یا لباس پرنسس هم شناخته می‌شود.

راهنمای خرید پیراهن یقه قایقی

مدل بانداژ : این طراحی به طور کامل می‌تواند اندام شما را در معرض دید قرار دهد؛ یعنی با برش‌های تنگ در تمام قسمت انحنای بدن را مشخص می‌کند. اگر از شنیدن اسم این مدل تعجب می‌کنید، لازم است به این نکته توجه کنید که طراحی آن به صورت بانداژ است و مانند باند دور تا دور بدن پیچیده شده است. می‌توان از این مدل در مهمانی‌های نیمه رسمی یا کوکتل استفاده کرد.

انواع پیراهن یقه قایقی

مدل ماهی : مدل ماهی یک انتخاب کلاسیک برای مراسم‌های رسمی است. می‌توان نمونه‌های مختلفی از این مدل را در فرش قرمز، مراسم‌های رسمی یا عروسی‌ها مشاهده کرد. پیراهن‌های مدل ماهی گزینۀ جذاب هستند؛ زیرا می‌توانند منحنی‌های بدن شما را نشان دهند و ظاهر چشمگیری ایجاد کنند. این آیتم زمانی جذابیت بیشتری به دست می‌آورد که با مدل یقه قایقی همراه باشد.

مدل های شیک پیراهن مجلسی مدل یقه قایقی

مدل کوتاه :لباس یقه قایقی کوتاه می‌تواند به صورت گشاد یا تنگ طراحی شود. از الیاف مختلف برای طراحی و دوخت این لباس استفاده می‌شود تا به گزینه مناسب جهت استفاده در تمام فصول سال تبدیل شود. فراموش نکنید که با استفاده از اکسسوری‌های زیبا مانند انواع گردنبند یا گوشواره‌های درشت می‌توانید به زیبایی بیشتر ظاهر خود در این مدل کمک کنید.

نکات مهم خرید پیراهن یقه قایقی زنانه

نکات مهم خرید پیراهن یقه قایقی دخترانه :

موهای خود را روی شانه‌هایتان نریزید؛ چون باعث مشخص نشدن مدل لباس می‌شود. هرگز از گردنبندهای ضخیم و کلفت استفاده نکنید چون اکسسوری‌های ظریف انتخاب‌های بهتری خواهند بود. از روغن‌های درخشان کننده و اکلیلی برای شانه‌هایتان استفاده کنید تا جذابیت آن‌ها چند برابرشود.

پیراهن بلند یقه قایقی

قیمت پیراهن مجلسی

لباس شیک یقه قایقی

پیراهن کوتاه یقه قایقی

همراه ما باشید

نظرات