بازیگر نقش ام عبیده زن داعشی در سریال سقوط کیست بیوگرافی و عکس واقعی

0

بازیگر نقش ام عبیده زن داعشی در سریال سقوط کیست بیوگرافی و عکس واقعی

ابتسام بغلانی بازیگر نقش ام عبیده زن داعشی در سریال سقوط است که نقش فرمانده زن داعشی را بازی میکند که پیش از این در چند سریال و فیلم از جمله سریال کیمیا ، نجلا، سریال خانه امن و سرجوخه به عنوان بازیگر حضور داشت. ادامه عکس و بیوگرافی ابتسام بغلانی بازیگر نقش زن داعشی در سریال سقوط همراه با زندگی شخصی و تصاویر این بازیگر می پردازیم

بازیگر نقش زن داعشی در سریال سقوط کیست بیوگرافی و عکس واقعی

ابتسام بغلانی بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون از بازیگران بسابقه و قدیمی سینما و تلویزیون و تئاتر اهل خوزستان بوده و برای اولین بار در مقابل دوربین مربوط به فیلم «دختر» بازی کرده است و حالا در جدیدترین کار هنری خود در سریال سقوط در نقش ام عبیده زن داعشی را بازی می کند که فرمانده داعشیان است.

بیوگرافی ابتسام بغلانی بازیگر نقش زن داعشی در سریال سقوط کیست

ابتصام بغلانی از بازیگران خوزستانی و اهل خرمشهر است که بازیگری را از تئاتر آغاز کرده و در سریال‌هایی مانند کیمیا و نجلا به ایفای نقش پرداخته بود

ابتسام بغلانی، بازیگر زن ایرانی به تازگی با ایفای نقش در سریال سقوط در نقش زن داعشی شهرت خاصی پیدا کرده و در بین مردم و بینندگان معروف شده است.

بیوگرافی ابتسام بغلانی بازیگر نقش زن داعشی در سریال سقوط کیست

سوابق

ابتصام بغلانی بازیگر سینما و تلویزیون در آثاری همچون فیلم های خروج, تاج محل، نفرین آرتا، اپاتان، دختر، کودک و فرشته، همنشیر و سریالهای جلال ۲، نجلا, لحظه گرگ و میش, کیمیا، سرجوخه، آتش در گلستان، غوزی، حوالی پاییز، سال های ابری، بالهای خیس و … به عنوان بازیگر حضور داشته است.

او همچنین سابقه حضور در فیلم کوتاه اسب دریایی و نمایشهای برگشتن، عند از مطالبه، سانتی متر را نیز در کارنامه هنری خود دارد.

ابتسام بغلانی در سریال سقوط

ابتسام بغلانی در سریال سقوط

مجموعه نمایش خانگی ایرانی سقوط به کارگردانی سجاد پهلوان‌زاده و تهیه‌کنندگی محمدرضا منصوری است. داستان در مود زوج جوانی به نام ژاکان و آیسان است که در دانشگاه با یکدیگر آشنا شده‌اند و پس از ازدواج در سنندج زندگی می‌کنند. ابتصام بغلانی در سریال سقوط نقش فرمانده زن داعشی را بازی می کند که می خواهد الناز را پس از فوت شوهرش به عقد نکاح یک داعشی دربیاورد

بیوگرافی ابتصام بغلانی بازیگر نقش ام عبیده زن داعشی در سریال سقوط کیست بیوگرافی و عکس واقعی

مجموعه نمایش خانگی سقوط (اختصاصی فیلیمو) و نمایش های سانتی متر ، نوبت یعنی بعدی، برگشتن اشاره کرد. او به عنوان مجری در هفدهمین جشنواره ملی فتح خرمشهر نیز حضور داشته است.

در این سریال حمید فرخ نژاد، الناز ملک، عباس جمشیدی فر، سجاد بابائی، ابتسام بغلانی، امین میری و وحید آقاپور به هنرمندی پرداخته‌اند.

عکس واقعس پ بازیگر نقش زن داعشی هیز در سریال سقوط کیست بیوگرافی و عکس واقعی

نظرات