ماجرای کامل توهین بی‌شرمانه گوگوش به قوم ترک در کنسرتش + فیلم کامل

7

فیلم توهین گوگوش به ترک ها و قوم ترک در کنسرتش با گفتن جمله “ ترکه دیگه” درباره قوم ترک و ترک های عزیز با واکنش های تندی مواجه شد. در ادامه فیلم کامل توهین گوگوش خواننده لس آنجلسی به ترک ها و قوم ترک و واکنش ها کاربران در این بخش همه ماجرا را بخوانید.

توهین گوگوش به ترک ها

ماجرای کامل توهین بی‌شرمانه گوگوش به قوم ترک در کنسرتش + فیلم کامل

انتشار فیلم توهین زننده و وقیحانه گوگوش خواننده خارج نشین به قوم ترک از ساعاتی پیش با واکنش های زیادی همراه بوده و مورد انتقاد قرار گرفته است. فائقه آتشیت معروف به گوگوش در کنسرتی که برگزار کرده به ترک ها اهانت و بی حرمتی کرده است. البته زمان کنسرت مشخص نیست، اما در بخشی از این کلیپ کوتاه، او یک جوک درباره دلار و گرانی دلار تعریف می کند و در بخشی از سخنانش با طعنه می گوید: ترکه دیگه!

حالا کاربران این خواننده را مورد انتقاد قرار دادند و از او به دلیل اهانت و بی حرمتی به قوم ترک عصبانی هستند.

فیلم کامل توهین گوگوش به ترک ها در کنسرت

فیلم منتشر شده از توهین بی شرمانه و وقیحانه گوگوش به ترک ها در کنسرتش بازتاب گسترده ای در اینستاگرام و شبکه های اجتماعی داشته و خبرساز شد

فائقه آتشین کیست

فائقه آتشین با نام هنری گوگوش متولد ۱۳۲۹ در تهران است و پیش از انقلاب اسلامی در مراسم های حکومتی و کاباره ها مشغول به خوانندگی بود. او پس از انقلاب مدتی در ایران زندگی کرد و پس از آن ایران را برای همیشه به مقصد آمریکا ترک کرد. او همسر سابق مسعود کیمیایی کارگردان و محمود قربانی کاباره دار قبل از انقلاب است.

فائقه آتشین در ۱۵ اردیبهشت ۱۳۲۹ در محله سرچشمه تهران زاده شد. هرچند که تاریخ ثبت‌شده در شناسنامهٔ او، او را زادهٔ ۱۸ بهمن ۱۳۲۹ نشان می‌دهد، ولی خود او می‌گوید بر پایهٔ گفتهٔ مادرش، در «۱۵ اردیبهشت» به دنیا آمده‌است. خانوادهٔ وی اصالتاً از آذربایجانی‌هایی بودند که از آذربایجان شوروی به ایران مهاجرت کرده‌بودند. پدر گوگوش از اهالی شهر سراب بود، پدر و مادر گوگوش هنگامی که وی ۲ سال داشت از یکدیگر جدا شدند.

7 دیدگاه در “ماجرای کامل توهین بی‌شرمانه گوگوش به قوم ترک در کنسرتش + فیلم کامل

 1. Mosi گفت:

  داش باشیوا گوگوش
  آلله سنه لعنت السین خیانتکار

 2. رضایی گفت:
  2
  5

  از ه*زه جماعت این جور چیزا بعید نیست

 3. محمد باقر گفت:
  2
  6

  اخه خودش هم ترک نژاد پس به اصالت خودش اهانت کرده.

 4. عاصب گفت:
  1
  1

  تاریخ مصرف گذشته خودشیرین آخرعمری زدی تو خط تفرقه افکنی پست نو مبارک. از زندگی رقت بارت چی فهمیدی

 5. مهدی گفت:

  بی همه رو بی هویت

 6. حسن امیری گفت:
  2
  4

  خودش ترک است .

 7. سیروس گفت:
  22
  4

  خاک برسرت اگه یه ذره غیرت تورگت بودکه نیست این حرفو نمی زدی بدبخت روسپی گر

نظرات