آیا ۲ بهمن تعطیل است؟| آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا یکشنبه ۲ بهمن ۱۴۰۱

4

آیا ۲ بهمن تعطیل است؟| آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا یکشنبه ۲ بهمن ۱۴۰۱

اسامی شهرهایی که تعطیلی مدارس آنها فردا یکشنبه ۲ بهمن ۱۴۰۱ صادر شد

مدارس تهران و البرز فردا (یکشنبه ۲ بهمن ۱۴۰۱) تعطیل شد و از طریق غیر حضوری برگزار میشود و تمامی مقاطع تحصیلی قزوین و آبیک و اصفهان و بیرجند فردا یکشنبه دوم بهمن تعطیل شد و دمای زنجان به ۱۶- رسید و احتمال تعطیلی مدارس وجود دارد

در پاسخ به سوال دانش آموزان آیا فردا ۲ بهمن تعطیل است؟| آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا یکشنبه ۲ بهمن ۱۴۰۱ اعلام شد به دلیل صرفه جویی در گاز و سرمای شدید و آلودگی هوا و بارش برف در شهرهای تهران و البرز و ایلام و شهرهای جنوبی ، اصفهان ، تبریز ، زاهدان، زابل، مشهد ، خوزستان ، اهواز ، یزد ، تهران ، بوشهر ، زنجان اصفهان ، رشت ، سقز ، سنندج ، کردستان کرمانشاه تعطیل شد؟، اطلاعیه تعطیلی مدارس و ادارات یکشنبه ۲ بهمن ۱۴۰۱ (آلودگی هوا و بارش برف) کدام شهرها مدارسشان فردا تعطیل است؟ را از حرف تازه میخوانید.

آیا ۲ بهمن تعطیل است؟| آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا یکشنبه ۲ بهمن ۱۴۰۱

تمامی مدارس فردا یکشنبه ۲ بهمن ۱۴۰۱ دایر است و تعطیل نیست، فقط مدارس قزوین و آبیک و اصفهان و تهران و البرز و بیرجند فردا تعطیل شدند

فوری: ادارات و بانک های اصفهان فردا یکشنبه ۲ بهمن دورکار شد

طبق اعلام کارگروه شرایط اضطرار آلودگی هوای اصفهان برای فردا یکشنبه دوم بهمن ماه دور کاری کارمندان تمامی ادارات و دستگاههای اجرایی در شهرستان‌های اصفهان، فلاورجان، خمینی‌شهر، برخوار، مبارکه، لنجان و نیز بخش‌های مرکزی شهرستان‌های شاهین‌شهر و نجف‌آباد و شهر سجزی تمدید شد.

در همین ارتباط مهران زینلیان معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار اصفهان در گفت‌وگو با خبر ۲۰ شبکه اصفهان گفت که تا ساعات آینده درخصوص نحوه فعالیت بانک‌ها نیز برای روز یکشنبه اطلاع رسانی می‌شود.

وی با اشاره به اینکه فردا فعالیت تمامی مقاطع تحصیلی مدارس و دانشگاه‌ها بصورت غیر حضوری است، افزود: فردا فقط امتحانات نهایی پایه دوازدهم و دانشگاه‌ها طبق برنامه قبلی برگزار می‌شود اما امتحانات سایر مقاطع تحصیلی لغو شد.

اطلاعیه تعطیلی مدارس تهران فردا یکشنبه ۲ بهمن ۱۴۰۱

جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران دقایقی پیش با حضور عابد ملکی؛ معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران و نمایندگان دستگاه‌های مختلف در استانداری تشکیل شده است.

با توجه به تشدید آلودگی هوای پایتخت، جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران دقایقی پیش با حضور عابد ملکی؛ معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران و نمایندگان دستگاه‌های مختلف در استانداری تشکیل شده است.

در حال بروزرسانی…

در حال حاضر مدارس اصفهان و بیرجند برای فردا ۲ بهمن ۱۴۰۱ تعطیل است و کلاس ها از طریق شاد و مجازی برگزار می شود

تعطیلی مدارس زنجان فردا

دمای هوای شهر زنجان به ۱۶- خواهد رسید و روز و شب سردی را هموطنان زنجانی سپری می کنند.

تا ساعاتی دیگر وضعیت تعطیلی مدارس زنجان و شهرستان های اطراف به اطلاع شما خواهد شد.

مدارس اصفهان ۲ بهمن تعطیل شد

براساس اطلاعیه آموزش‌ و پرورش استان اصفهان، مدارس همه مقاطع تحصیلی شهرستان اصفهان و تعدادی از شهرستان‌های دیگر در روزهای یکم و ۲ بهمن‌ماه (۱۴۰۱) غیرحضوری اعلام شد.

مدارس همه مقاطع تحصیلی مناطق شش‌گانه آموزش و پرورش شهرستان اصفهان، فلاورجان، خمینی‌شهر، برخوار، مبارکه، شاهین‌شهر، نجف آباد، زرین‌شهر، فولادشهر، سجزی، کاشان و آران و بیدگل در روزهای یکم و دوم بهمن‌ماه غیرحضوری اعلام شد.

بر اساس این اطلاعیه،مهدهای کودک، پیش‌دبستانی و آموزش استثنایی در این مناطق طی دو روز اعلام شده تعطیل و نیز مطابق با برنامه‌ریزی آموزش و پرورش، امتحانات دوره اول و دوم متوسط براساس زمان بندی اعلام شده برگزار خواهد شد.

مدارس بیرجند فردا غیرحضوری شد

تداوم فعالیت غیرحضوری مدارس شهرستان بیرجند تا سوم بهمن مدیر آموزش و پرورش شهرستان بیرجند:

تمامی کلاس‌های مدارس ابتدایی، مراکز پیش دبستانی و کودکستان‌های این شهرستان از اول تا سوم بهمن ماه به صورت مجازی و غیرحضوری خواهد بود./ایرنا

با توجه به تداوم آلودگی هوای کلانشهرها طی ۵ روز آتی و ماندگاری هوای سرد در غالب مناطق کشور مدارس تهران، البرز، قزوین، اصفهان، خوی (به‌دلیل استمرار زمین‌لرزه)، کردستان و مدارس ابتدایی همدان تعطیل شد و از طریق شاد برگزار میشود. کارمندان اصفهانی هم به‌دلیل آلودگی دورکار شدند.

مدارس تهران تعطیل است

کارگروه اضطرار آلودگی هوای تهران از تعطیلی تمامی کودکستان‌ها برای یکشنبه دوم بهمن ماه و فعالیت غیر حضوری تمام مدارس و دانشگاه ها ی دولتی و غیر دولتی در سطح استان تهران به جز شهرستانهای فیروزکوه و دماوند خبر داد.

به گزارش خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، جلسه کارگروه اضطرار آلودگی هوا امروز شنبه یکم بهمن ماه با حضور اعضا برگزار شد. مصوبات این کارگروه با توجه به پایداری و سکون نسبی جو وکاهش کیفیت هوا و با تاکید بر لزوم صرفه‌جویی در مصرف گاز به شرح ذیل اعلام شد.

روز یکشنبه دوم بهمن ماه در تمامی شهرستان‌های استان تهران به جز دماوند و فیروزکوه کودکستان‌ها تعطیل و فعالیت آموزشی تمام مدارس و دانشگاه‌های دولتی و غیر دولتی به صورت غیر حضوری برگزار خواهد شد.

تعطیلی مدارس تهران و البرز فردا یکشنبه ۲ بهمن

جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران دقایقی پیش با حضور عابد ملکی؛ معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران و نمایندگان دستگاه‌های مختلف در استانداری تشکیل شده است.

با توجه به تشدید آلودگی هوای پایتخت، جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران دقایقی پیش با حضور عابد ملکی؛ معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری تهران و نمایندگان دستگاه‌های مختلف در استانداری تشکیل شده است.

مدارس قزوین و آبیک فردا تعطیل غرحضوری شد

در حال تکمیل…

4 دیدگاه در “آیا ۲ بهمن تعطیل است؟| آخرین وضعیت تعطیلی مدارس فردا یکشنبه ۲ بهمن ۱۴۰۱

 1. دریا گفت:

  الان تهران تعطیله یا نه

 2. یه بدبختی که امتحان داره گفت:

  بمولا فردا فارسی و ریاضی امتحان ترم دارم هیچی نخوندمم

 3. نیما صدیقی گفت:

  سلام حضورت عباسی بگید فردا شهر قزوین تعطیله یا نه

 4. یه آدم گفت:

  تعطیل کنید ناموسا فردا امتحان میان ترمه هیچی بلد نیستیم 💀💔

نظرات