دانلود کامل سریال گیلدخت قسمت ۲۱ بیست و یکم (قسمت سریال ۲۱ گیل‌دخت) از تلوبیون

0

دانلود کامل قسمت بیست و یکم ۲۱ سریال گیلدخت قسمت ۲۱ با پخش انلاین از تلوبیون و شبکه یک سیما همراه با لینک دانلود و تماشای آنلاین سریال گیل‌ دخت قسمت ۲۱ بیست و یکم که امشب پنجشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۱ حوالی ساعت ۲۲:۱۵ از شبکه ۱ و آی فیلم و تلوبیون منتشر میشود را در ادامه مشاهده کنید:

سریال گیلدخت قسمت بیست و یکم 21

دانلود کامل سریال گیلدخت قسمت ۲۱ بیست و یکم (قسمت سریال ۲۱ گیل‌دخت) از تلوبیون

لینک دانلود مستقیم و تماشای انلاین قسمت بیست و یکم “سریال گیلدخت” از شبکه یک سیما در ساعت ۲۲:۱۵ پخش میشود، فیلم کامل تا ساعاتی دیگر بارگذاری میشود:

شما می توانید پخش انلاین و همچنین تکرار سریال گیل دخت قسمت بیست و یکم ۲۱ را در تلوبیون و اپارات و شبکه یک ببینید:

سریال تلویزیونی “گیل دخت” سریالی ایرانی درباره فرزندان پادشاهان قاجار و عشق های قجری پرطرفدار در بین مردم است که در ژانر درامِ تاریخی به کارگردانی مجید اسماعیلی، تهیه‌کنندگی محمدرضا شفیعی و نویسندگی مجید آسودگان است که دو در هفته پنجشنبه ها و جمعه ها حوالی ساعت ۲۲:۱۵ برای پخش از شبکه یک سیما آماده شده است.

گیل‌دخت از ۱۹ آبان‌ماه ۱۴۰۱ پنج‌ شنبه‌ها و جمعه‌ ها از شبکه یک سیما و شبکه آی‌ فیلم پخش می‌شود و تا اواخر بهار سال ۱۴۰۲ روی آنتن خواهد بود. این سریال در مرکز فیلم و سریال معاونت برون‌مرزی سازمان صدا و سیما تولید شده‌ است.

سریال گیل دخت از سال ۱۳۹۸ در سکوت خبری تا آبان‌ماه ۱۴۰۰ در گیلان و تهران تصویر‌برداری شد و قرار است در ۲۰ قسمت از شبکه یک و شبکه آی فیلم همزمان پخش شود. این قصه البته با پرداختن به زندگی دختری خان‌زاده نشان می‌دهد در این سیستم فقط رعایا مظلوم و قربانی نبودند و گاهی ظلمی که اربابان گسترده‌اند، دامنگیر خانواده‌های‌شان هم می‌شد و کسی را که می‌خواست خلاف جهت منافع آنها کار کند یا به رعیت بها دهد، نابود می‌کرد.

درباره قسمت بیست و یکم گیل دخت

داستان این قسمت از سریال درباره اولین رویارویی آصف میرزا با گلنار است که به عنوان کلفت به عمارت خان برگشته است و روایت آشنایی از زندگی خوانین و رعایا هستیم. گلنار، شخصیت اصلی قصه دختر خان است و در این مسیر با چالش‌های فراوانی روبه‌رو می‌شود. این شخصیت که باید به قوانین محدودکننده برای دختری با موقعیت او سر بنهد با خواسته‌هایی از سوی حاکمیت مواجه است که با آرزوها و افکار او به عنوان دختری جسور همسو نیست.

سریال گیل دخت از سال ۱۳۹۸ تا آبان‌ ماه ۱۴۰۰ در گیلان و تهران تصویر‌برداری شد و قرار است در ۳۰ قسمت از شبکه یک و شبکه آی فیلم همزمان پخش شود. گیل‌دخت از ۱۹ آبان‌ماه ۱۴۰۱ پنج‌ شنبه‌ها و جمعه‌ ها از شبکه یک سیما و شبکه آی‌ فیلم پخش می‌شود و تا اواخر بهار سال ۱۴۰۲ روی آنتن خواهد بود. این سریال در مرکز فیلم و سریال معاونت برون‌مرزی سازمان صدا و سیما تولید شده‌ است.

نظرات