دانلود کامل سریال تمام رخ قسمت ۲۰ بیستم (قسمت ۲۰ تمام‌رخ) از تلوبیون

0

دانلود کامل قسمت بیستم ۲۰ سریال تمام‌رخ قسمت ۲۰ سریال تمام رخ با پخش زنده و انلاین از تلوبیون و شبکه سه تلویزیون سریال تمام رخ قسـمت ۲۰ در ادامه تماشا کنید که چهارشنبه ۲۸ دی ۱۴۰۱ حوالی ساعت ۲۰:۳۰ از تلویزیون پخش میشود:

سریال تمام رخ قسـمت بیستم 20

دانلود کامل سریال تمام رخ قسمت ۲۰ بیستم (قسمت ۲۰ تمام‌رخ) از تلوبیون

لینک دانلود مستقیم و تماشای انلاین قسمت بیستم “سریال تمام‌رخ” از شبکه سه سیما در ساعت ۲۰:۳۰ پخش میشود، فیلم کامل تا ساعاتی دیگر بارگذاری میشود:

شما میتوانید پخش انلاین و همچنین تکرار سریال تمام رخ قسمت بیستم ۲۰ را در تلوبیون و آپارات و شبکه ۳ ببینید:

تمام‌رخ عنوان جدیدترین سریال معمایی امنیتی تلویزیون است که پخش آن از چند روز پیش آغاز شده است. این کار در ادامه سلسله آثاری است که برادران معظمی در چند سال گذشته روی آنتن برده‌اند. آخرین ساخته این حوزه نیز سریال «سرجوخه» نام داشت که با استقبال نسبی مخاطبان مواجه شد. در «تمام‌رخ» محمود معظمی در ادامه راه برادرش به موضوعی امنیتی ورود کرده، هرچند این امر با بستری خانوادگی رخ می‌دهد. در ادامه این مطلب نقدی اجمالی از «تمام‌رخ» خواهیم داشت.

این مجموعه از سوی عده‌ای که پای ثابت تلویزیون هستند با استقبال خوبی همراه بوده اما در مورد تمامی مخاطبان نمی‌شود چنین قضاوتی داشت و باید دید که در نهایت چقدر مخاطب پذیر خواهد بود.

سریال «تمام‌رخ» زندگی خانواده‌هایی را به تصویر می‌کشد که شخصیت متزلزلی دارند و با توجه به داشتن تحصیلات، امکان فریب خوردن آنها تا آلوده شدن در سایت‌های شرط‌بندی وجود دارد. طمع پول زیاد در فقدان امنیت و عشق در خانواده باعث می‌شود آدمی به خیانت و حتی وطن‌فروشی و طلاق عاطفی تن دهد.

سریال تازۀ تمام رخ که از اوایل دی‌ماه پخش آن در شبکۀ سه سیما آغاز شده، به طرز تقریبا غافلگیرکننده‌ای توانسته متفاوت از سایر سریال‌های امنیتی سال‌های اخیر باشد.

قسمت اول این سریال سوم دی ماه از شبکه سه پخش شد و تعدادی بازیگر بی حجاب نیز در آن به ایفای نقش پرداخته اند. بازیگران بی حجاب سریال تمام رخ همان بازیگران بی حجاب سریال سرجوخه هستند.

پخش مجموعه تلویزیونی تمام رخ در ۳۰ قسمت، هر شب ساعت ۲۰:۳۰ دقیقه به جز روزهای پنجشنبه و جمعه از شبکه سوم سیما آغاز شده است.

در این مجموعه بهزاد خداویسی، ویدا جوان، مهدی سلوکی، نگین صدق‌گویا و رحیم نوروزی از جملۀ بازیگرانی هستند که حضورشان به وضوح روی کیفیت سریال تاثیرگذار بوده است. خداویسی علاقۀ خام و ساده‌لوحانه‌اش به دختر خارجی و خستگی و دلزدگی از زندگی خانوادگی خودش را خیلی خوب و باورپذیر در لحن کلام و حالت چهره‌اش به مخاطب منتقل می‌کند؛ رحیم نوروزی هم که انگار دوباره شمّه‌ای از همان شرارت‌ها و آشوب‌های درونی شخصیت «فرخ گلابدره‌ای» در «پس از باران» را در خودش زنده کرده است!

نظرات