arongroups

فیلم / دانلود کامل سریال سقوط قسمت سوم ۳ (قسمت ۳ سریال سقوط) +‌لینک دانلود

0

فیلم کامل دانلود سریال سقوط قسمت سوم (قسمت ۳ سریال سقوط) کامل و با کیفیت عالی و نسخه اصلی امروز در این پست در ادامه دانلود کامل رایگان فیلم و سریال ایرانی جدید دانلود سریال قسمت ۳ سوم کامل، پخش زنده و تماشای سریال سقوط قسمت ۳ از لینک زیر بطور مستقیم و با کیفیت عالی دریافت کنید

سریال سقوط قسمت 3

فیلم / دانلود کامل سریال سقوط قسمت سوم ۳ (قسمت ۳ سریال سقوط) +‌لینک دانلود

همزمان پخش قسمت سوم سریال سقوط می توانید دانلود سریال سقوط قسمت ۳ سوم کامل قسمت ۳ سریال سقوط با لینک مستقیم در لینک زیر این قسمت سریال را با کیفیت عالی و اصلی و لینک مستقیم دانلود کنید و سریال سقوط را تماشا کنید:

https://elitland.com/download/Oz50/4B8kA

⇑⇑⇑

نام سریال: سقوط (ایرانی)
کارگردان: سجاد پهلوان زاده
سریال سقوط قسمت ۳
کیفیت ها: Full HD 1080p , 720p, 480p
تهیه‌کننده: محمدرضا منصوری
نویسندگان: اعظم بهروز
ژانر: تایلر
تعداد قسمت: ۹

سقوط به کارگردانی سجاد پهلوان زاده که اواخر بهار امسال با بازی حمید فرخ نژاد در نقش یک مامور امنیتی در شهرستان سقز جلوی دوربین رفت و با حضور حمید فرخ نژاد حواشی زیادی را به همراه داشت بعد از مهاجرت حمید فرخ نژاد و موضع گیری های او علیه نظام دردسرهایی برای حق پخش این سریال ایجاد کرد.

سریال سقوط که فیلمنامه آن را «اعظم بهروز» براساس طرحی از «بهجت شریف» به نگارش درآورده، یک روایت متفاوت از داستانی جاسوسی در دل داعش را به تصویر کشیده است.

پخش این سریال با توجه به حواشی ایجاد شده توسط «حمید فرخ نژاد» با، اما و اگر‌هایی مواجه شده بود. براساس شنیده‌ها جلسه‌ای با حضور نماینده فیلیمو، محمد حسین مهدویان مشاور کارگردان و نماینده نهاد‌های نظارتی درباره مشخص شدن تکلیف پخش این سریال برگزار شده است. خروجی این جلسه در نهایت منجر به این تصمیم شد که سریال از شامگاه پنجشنبه پانزدهم دی‌ماه پخش خود را شروع کند.

سریال «سقوط» بدون تبلیغات و انتشار خبر روی پلتفرم «فیلیمو» بارگذاری شده است. این سریال در سکوت کامل خبری جلوی دوربین رفت و در زمان تولید آن هیچ خبر و عکسی از آن منتشر نشد.

قسمت اول سریال در مدت زمان یکساعت و ۲۴ دقیقه عرضه شده است. در این قسمت محور داستان روی رابطه آیسان (الناز ملک) و ژکان (سجادبابایی) و سفر آن‌ها به ترکیه است و حمید فرخ نژاد در این قسمت بازی ندارد.

سریال سقوط تیتراژ ابتدایی ندارد و فقط در ابتدا عنوان سریال همراه با اسم کارگردان می‌آید. درساخت این سریال محمد حسین مهدویان به عنوان مشاور کارگردان حضور دارد. فیلمنامه سریال را اعظم بهروز براساس طرحی از بهجت شریف به نگارش درآورده است. هادی بهروز و هادی ساعد محکم نیز به ترتیب به عنوان مدیر فیلم‌برداری و مدیر صدابرداری در ساخت «سقوط» همکاری داشته‌اند و کیومرث مرادی هم انتخاب بازیگران و بازیگردانی پروژه را برعهده داشت

 

نظرات